Zootopia Indir

5/5 - (1 vote)

Zootopia Indir

Zootopia, herhangi bir hayvanın olmak istediği her şey olabileceği büyük şehirdir. Avcı veya av olmanız farketmez, büyük Zootopia şehrinde herkes eşit fırsatlara sahiptir. Küçük bir tavşan bunu ciddiye aldı ve Zootopia’daki ilk tavşan polis memuru oldu. Judy Hopps’un, yasanın yanlış tarafında yaşayan kurnaz bir tilki olan Nick Wilde’da yeni bir ortağı var. Memurlar Hopp ve Wilde’ın Zootopia’daki en etkileyici vakalardan bazılarını çözmelerine yardım edin.

Zootopia Crime Files, tüm aileye en sevdikleri Disney karakterlerinden bazılarıyla birlikte çalışma şansı veren aile dostu bir gizli nesne oyunudur. Judy Hopps ve Nick Wilde’ın yardımıyla ipuçlarını toplayın, özel yetenekleri etkinleştirin ve suçları çözün.

Tüysüz bir gizli nesne macerası. ZPD memurları Judy Hopps ve Nick Wilde ile ortak olun ve bu çılgınca eğlenceli bulmaca oyununda suç çözme becerilerinizi ortaya çıkarın. Zootopia’ya pençe ve düzeni sağlamak için suç mahallerini koklayın, ipuçlarını keşfedin ve kanıtları analiz edin. “” KÜRK-MILIAR YÜZLERİNE KATILIN Memur Judy Hopps, Nick Wilde ile çalışın ve Clawhauser, Grizzoli, Rhinowhitz ve Şef Bogo dahil olmak üzere ZPD’nin en iyilerinden destek isteyin. “” SUÇ SAHNELERİNİ İNCELEYİN Zootopia’da zıplayıp gizli nesneleri keşfetmek için hayvan içgüdülerinizi kullanın. “” HAMURLARI TOPLA Tembel hayvan Hurriet’in gideceği laboratuvarı ziyaret edin. Yardım. sen. analiz edin. sizin. kanıt. “” ÖZEL YETENEKLERİ ETKİNLEŞTİRİN Tembellik Yavaşlatması, Kaplan Takibi ve Cheetah’ın Hücumu gibi güçlendiricileri serbest bırakın, şüphelileri takip etmenize ve onları alt etmenize yardımcı olur ve çatlak vakalar. “” ZOOTOPYA YERLERİNİN KİLİDİNİ AÇIN Savanna Merkez İstasyonu, Plaza, Lemming Bros. Bank, Little Rodentia ve daha fazlası gibi ikonik Zootopia yerlerini keşfedin. “Zootopia’yı Blu-ray, Digital HD ve Disney Movies Anywhere’de edinmeyi unutmayın.” Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal medya bağlantıları, ne zaman olduğumuzu size bildirmek için push bildirimleri içerdiğini göz önünde bulundurun. Yeni içerik gibi heyecan verici güncellemelerin yanı sıra Walt Disney Şirketleri ve bazı üçüncü taraflar için reklamlar var. Bu mobil uygulama, ödüller için reklam izleme seçeneği de dahil olmak üzere uygulama içi satın alımlar ve reklam mesajları içerir. Uygulama içi satın alma gerçek paraya mal olur ve hesabınızdan tahsil edilir. Uygulama içi satın alma özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarınızı yapın. Gizliliğinizle ilgili isteklerinize saygı duyuyoruz. Cihazınızın Gizlilik Ayarlarında Reklam Tanımlayıcınızı sıfırlayarak kontrol ve seçim yapabilirsiniz.

Artıları

  • Bol eğlence ve gülme
  • Tüm popüler Zootopia karakterleri
  • Bir şeyleri değiştirmek için özel yetenekler

EKSİLERİ

  • Oldukça standart gizli nesne sistemi
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...