Youtubers Life Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Youtubers Life Indir

Youtubers Life torrenti indir. Kendinizi videoblogera olarak denemek isteyenler ya da Youtubers Life adı altında yayınlanan yeni bir U-Play Online projesi olan letspleyschika böyle bir fırsat sunacak. Oyuncular kendilerini sanal bir alanda bulacaklar ve sosyal aktivitelerini değerlendirebilecekler. Videoblogerov’dan biri olacaksınız ve yeteneklerini bu yönde gösterebileceksiniz. Başarı, oyunda başarıyı garanti eden önünüze konacaktır. Zengin, ünlü ol ve kendini gerçekleştirmeye çalış. Ancak her şey kolay olmayacak, çünkü projede çok sınırlı sayıda verilen kaynakları yönetmek ve verimli bir şekilde kullanmak.

Youtuber Hayat Torrent İndir

Bilgisayar oyunu Youtubers Hayat bir proje yönetimi. Kahramanının dizginlerini almalı ve başarılı olmak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız. Temel görevlere ek olarak, oyuncuların karakterin kişisel hayatı hakkında endişelenmeleri, ne tür bir toplum ve etrafındaki toplumlarla iletişim kurmasını sağlamalıdır. Tüm görevleri yerine getirebilecek misin? Tüm testleri geçenler başarılı bir kahraman yapabilirler. Ana amaç – Youtube profiline ve ne tür bir performans elde edeceğine, maceralarınızın başarısının ve seviyesinin değerlendirilmesine bağlı olacaktır.

Sistem gereksinimlerini veya diğer zorlukları düşünürsek, oldukça basit bir bilgisayar oyunu Youtubers Life. Doğaüstü yeteneklere ihtiyacınız yok, başarı göstergeleri, yönetim zorlukları da ortaya çıkıyor. Temiz. Proje yaratıcıları sıradan videoblogerov’un yaşamını ve çalışmalarını doğru bir şekilde sergilemeye çalıştılar. Heyecan verici bir maceraya başlamaya hazır olanlar, Youtubers Life indir torrentini ücretsiz sunuyoruz ve hemen oyunu kazanmaya başlıyoruz.

Youtuber Hayat Torrent İndir

Youtubers Life  , YouTube’da bloglamanın tüm artılarını ve eksilerini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Başlangıçta, belirli özelliklere ve dış verilere sahip olacak kendi karakterinizi yaratmaya başlayın. Ardından, YouTube’da ne yapacağınıza karar verin, videoların hangi konusu sizi daha fazla çekiyor. Spor, yemek pişirme, seyahat veya bilgisayar oyunları olsun – siz karar verin. Çeşitli konular hakkında iletişim kuracağınız ve böylece belirli bir faaliyet alanındaki görüşlerinizi geliştireceğiniz diğer blogcularla partilere gidebileceksiniz. Başlangıçta, YouTube’da kariyer yapmaya karar veren ebeveynlerle birlikte bir evde yaşayan en sıradan adam olacaksınız. Video çekip görüntüleme elde ederek, akıllıca harcadığınız parayı kazanacaksınız.

Youtuber Hayat Torrent İndir

Ayar:
1. Belgelerim / U-Play online / Youtubers Life / Mods / locales içindeki “rz.txt” dosyasını kopyalayın
2. Bu ayardan sonra oyun ayarlarındaki Rus-RZ’de. Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows XP, 7, 8, 10
✔ İşlemci: 2 GHz
✔ Bellek: 2 GB RAM
✔ Ekran Kartı: 512MB VRAM (NVIDIA GeForce)
✔ Disk Alanı: 3 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...