Youtube Mp3 Indir

5/5 - (1 vote)

Youtube Mp3 Indir

YouTube söz konusu olduğunda, hepimiz bunun ücretsiz izleme ve video yükleme için en büyük video paylaşım platformu olduğunu biliyoruz. Farklı izleyicilerin beğenisine hitap eden her türlü videoya ev sahipliği yapar. Müzik hayranları, her zaman bulunabilecek en ünlü müzik videoları için YouTube’u düzenli olarak ziyaret ederler. Birçok kişi, ücretsiz müziğin keyfini kolayca çıkarmak için YouTube’dan MP3 indirmeyi hedefliyor. Aslında, YouTube’dan ses kopyalamanın çeşitli yolları vardır, ancak birçok kullanıcı hala bu işi yapmak için web tabanlı bir uygulama kullanmayı tercih etmektedir. Bunun nedeni, çevrimiçi araçların herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaması, bilgisayarınızda sabit disk alanı gerektirmemesidir. Ve  basit, yeni başlayanlar tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilen birçok  Çevrimiçi YouTube MP3 Dönüştürücü  sitesi var.

Ancak, daha düşük bir araç verimsiz olabilir ve hatta bilgisayarınıza bir virüs bile getirebilir. Bu sıkıntılardan kaçınmak için, burada bakabileceğiniz gerçekten uygulanabilir ve temiz araçları seçer.

Apowersoft Bedava Video MP3

MP3 Free Video,  YouTube videolarını anında MP3 formatında yakalayabilen MP3’e dönüştürmek için harika bir sitedir. Ayrıca Veoh, DailyMotion, MySpace, Vevo ve daha birçok siteden ses alabilir. Bu aracın ilginç bir özelliği, kullanıcıların MP3, ACC, WMA, WAV vb. ve “Dönüştür” düğmesine basın. Hiçbir zaman, çıkış ayarları menüsü geçerli sayfada gösterilmez. Tam olarak istediğiniz MP3 dosyasını seçin ve “İndir” düğmesine tıklayın. Ayrıca, anahtar kelimeler girerek istediğiniz YouTube müzik videolarında arama yapmanıza izin verilir.

Youtube Mp3 İndir

Video Grabber

Video Grabber ile ilgili olarak  , birçok kişi çevrimiçi video indirmek için kullanacaktır. Aslında, YouTube’u MP3’e dönüştürmek için de değerli sitelerden biri. İndirme işlevinin yanı sıra, çevrimiçi bir dönüştürücü ve video düzenleyici ile birlikte gelir. YouTube’u MP3 formatında indirmek için kullanmak için YouTube videosunun URL’sini yapıştırmanız yeterlidir ve Video Grabber videoyu algılar. Video ve sesi yakalayana kadar bekleyin. Tamamlandığında, kullanıcılar videoyu MP3 formatında kaydetmeyi seçebilir. Bu site hem Windows hem de Mac platformlarında iyi çalışır.

FLVto

Sıradaki, YouTube’u hem video hem de ses formatlarına çevirebilen bir araç olan FLVto. Video URL’si gerektiren diğer çevrimiçi uygulamalar gibi çalışır. URL’yi ayrılan alana ekledikten sonra, biçim listesinden MP3’ü seçin ve ardından dönüştürmeye başlamak için “Dönüştür” simgesine basın. Ayrıca, FLVto, MP3 formatının yanı sıra diğer ses çıkışlarını da seçmenize yardımcı olan en iyi YouTube’dan MP3’e dönüştürücü siteler arasında yer almaktadır. Ayrıca, dönüştürülen dosyayı e-postanıza da gönderebilirsiniz.

ClipConverter

YouTube’u MP3’e dönüştürmek için başka bir site , net üzerinden müzik yakalayıcılar için harika bir araç olan  ClipConverter’dir . Önceden indirilecek kaliteyi ayarlamanıza izin verdiği için benzer sitelerden somut kullanımı biraz farklıdır. İlk olarak YouTube URL’nizi “Video URL” ye yapıştırın, ardından “Devam” düğmesini tıklayın. Ardından, gerekli formatı (MP3, MP4 ve M4A) ve çıktı dosyasının kalitesini seçin. Son olarak, dönüştürmeyi başlatmak için “indir” düğmesini tıklayın.

YtMp3

YouTube videolarınızı MP3 formatına dönüştürürken zaman kazanmak istiyorsanız, YtMp3’ü deneyin. Bu web hizmetini kullanarak, videolarınızı kolayca mp3 (ses) veya mp4 (video) dosyalarına dönüştürebilir ve özgürce indirebilirsiniz. Ayrıca, tabletler, bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi diğer cihazlarla da uyumludur. Ayrıca, bu YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek için özellikle yeni başlayanlar veya olmayanlar için şiddetle tavsiye edilen bir web sitesidir. YouTube video URL’sini YtMp3 dönüştürücüsüne kopyalamanız, ihtiyacınız olan formatı seçmeniz ve ardından “Dönüştür” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Mp3 YouTube

Mp3 YouTube  , YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek için kullanabileceğiniz basit, ücretsiz ve verimli bir web sitesidir. Kullanımı kolay işlevler sunar ve YouTube videonuzu dönüştürdükten sonra videonun süresini ve boyutunu gösterir. Birkaç saniye içinde orijinal kalitede bir mp3 dosyası alabilirsiniz. Facebook, Instagram, Vimeo ve diğerleri de dahil olmak üzere diğer popüler web siteleriyle de uyumludur. Bu, zamandan tasarruf etmenin yanı sıra işlerinizin daha kolay ve daha hızlı yapılmasına yardımcı olacaktır.

Converto.io

Converto.io da kolay ve hızlı ücretsiz çevrimiçi yazılımdır. Bu, YouTube videolarını indirmenize ve MP3 (ses) ve mp4 (video) formatına dönüştürmenize izin verir. Buna ek olarak, videoyu indirmeden önce dosya adını düzenleyebilir, video kalitesini kesebilir veya değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için “Ayarlar” düğmesine tıklayın. Aslında Converto.io, YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek için hızlı ve kullanımı kolay sitelere dahil edilmiştir.

Çevrimiçi Video Dönüştürücü

Çevrimiçi video dönüştürücü  , basit bir arayüz ve güçlü özellikler sunduğu için süper hızlı çalışır. Buradaki iyi şey, YouTube ile sınırlı olmadığı için bu web sitesi bir sürü başka video paylaşım web sitesini destekliyor. Ayrıca Vimeo, Facebook, Ted.com ve diğerleri gibi popüler sosyal medya sitelerinden gelen bağlantılardan video indirebilirsiniz. Ayrıca, YouTube videosunu sadece MP3 formatında değil, aynı zamanda MP4, M4V, MOV, AVI, FLV, vb. Olarak da destekleyebilir. Verimli bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü site arıyorsanız, çevrimiçi bir video dönüştürücü denemek için en iyi seçenekler.

2conv

Bir diğer kullanımı kolay, kullanışlı ve hızlı dönüştürücü aracı,   YouTube videolarını MP3 formatına ücretsiz olarak indirmenizi sağlayan 2conv’dur . Ayrıca, Dailymotion, Facebook, Vimeo ve diğer web siteleri için de kullanmanıza izin verir. YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek için kullanılan bu web sitesi, macOS ve Windows ile uyumludur ve kullanıcıların yüksek kaliteli videolar indirmesine izin verir. Yapmanız gereken tek şey YouTube video bağlantısını kopyalamak, 2conv sitesine gidip yapıştırmak, daha sonra “MP3” ü seçmek ve işlemeye başlamak için “Dönüştür” düğmesine basmak.

MP3hub

MP3hub, YouTube videolarını özgürce indirmenize izin veren önemli bir dönüştürücü araçtır. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir dönüşüm sunar. YouTube’a ek olarak, kullanıcılar Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo, Dailymotion ve diğerleri gibi popüler sitelerden MP3 indirebilir. YouTube videosunu MP3’e dönüştürmek için bu siteyi kullanan can sıkıcı reklamlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca, bu web sitesi akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...