Yakuza Kiwami Indir

Yakuza Kiwami Indir

“Kiwami” aşırı anlamına gelir. 1995, Kamurocho… Dojima Ejderhası Kazuma Kiryu, yeminli kardeşi Akira Nishikiyama’yı ve çocukluk arkadaşı Yumi’yi korumak için bir suç patronunun öldürülmesinin suçunu üstlenir. 2005… Akira Nishikiyama değişmiş bir adam oldu. Yumi hiçbir yerde bulunamaz. Tojo Klanının kasasından on milyar yen kayboldu ve organizasyonu iç savaşın eşiğine getirdi. Ve Kazuma Kiryu hapishaneden artık tanımadığı bir dünyaya bırakılır. Geliştirilmiş oyun, genişletilmiş sinematik hikaye, savaş stillerinin Yakuza 0’dan geri dönüşü, daha fazla gece hayatı mekanı ve dizinin oyuncu kadrosu tarafından yeniden kaydedilen sesiyle Yakuza Kiwami, orijinal vizyonunun nihai ve en “aşırı” versiyonu. serisi, artık 4K çözünürlükler, sınırsız kare hızları, özelleştirilebilir kontroller ve ultra geniş ekran desteğiyle PC için optimize edildi.

Ve Kazuma Kiryu hapishaneden artık tanımadığı bir dünyaya bırakılır  . Geliştirilmiş oyun, genişletilmiş sinematik hikaye, savaş stillerinin Yakuza 0’dan geri dönüşü, daha fazla  gece hayatı  mekanı ve dizinin oyuncu kadrosu tarafından yeniden kaydedilen sesiyle Yakuza Kiwami, orijinal vizyonunun nihai ve en “aşırı” versiyonu. serisi, artık 4K çözünürlükler, sınırsız kare hızları , özelleştirilebilir kontroller ve ultra geniş ekran desteğiyle PC için optimize edildi  .

Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami serisinin ilk oyunu olmuştur. Oyun Yakuza 0’ın öncesidir. Oyunun ana karakteri Kazuma Kiryu’dur. Kazuma olarak,  gerçek hayat Kabukicho bölgesine dayanan  hayali Tokyo şehri olan kamurocho’yu keşfedeceksiniz . Oyuncu, sokakta savaşmak için birkaç tür düşmanla karşılaşacak. Bunun yanı sıra düşmanlarınız, yolunuzda size yan görevler sunacak dost insanlarla da karşılaşacaksınız. Görevleri tamamladığınızda, bazı ödüllerle ödüllendirilmiş olacaksınız.

Oyunda dengeli dövüşçü stili, yavaş ve ağır canavar stili, zayıf ama hızlı koşma stili ve kiryu’nun traditprotonal stili olmak üzere dört dövüş stili vardır ve oyun sırasında herhangi bir stil arasında geçiş yapabilirsiniz. Düşmanları yenip yan görevleri tamamladığınızda  hem deneyim hem de para ile ödüllendirileceksiniz. Ayrıca, Kiryu için yeni teknikler veya sağlık çubuğuna ek bir proton gibi çeşitli yükseltmeler için deneyim puanları kazanabilirsiniz. Oyun içi parayı ekipman veya iyileştirici öğeler satın almak için kullanabilirsiniz. Yakuza Kiwami, çok sayıda mini oyunun yanı sıra kumar, kart savaşları ve diğerleri gibi yan aktivitelere sahiptir.

Oyunun devasa açık dünya ortamı, her yerde özgürce dolaşmanıza izin verir. Oyunda belirli hedefler var, bu tür hedefleri tamamladığınızda completeproton  puan para birimi ile ödüllendirmiş olacaksınız . Bu para birimini, özel eşyalar veya karakter yükseltmeleri gibi ek bonuslar almak için kullanabilirsiniz.

On yıllık bir istifanın ardından, tamamen bilinmeyen bir dünyada olan ana karakter serbest bırakılır. Tojo klanı iç savaşın eşiğindedir. Nedeni, kuruluşun depolanmasından kaynaklanan 10 milyar yen’lik kayıptır. Dava, bir şekilde, herhangi bir yaşam belirtisi vermeyen bir arkadaş Kazumy ile bağlantılı. Bu nedenle ana karakter, Yakuza ile eski ilişkilerini yeniden kurmaya, “aile” içindeki konumunu yeniden inşa etmeye ve Yumi’yi bulmaya zorlanır.

Yakuza Kiwami Indir

Yakuza Kiwami, Yakuza 0 tarafından tanıtılan gelişmiş bir eğlence ve dövüş modelini kullanıyor. Production, üçüncü bir kişinin zevkini gördüğümüz bir macera oyunudur. Serideki oyunlar Grand Theft Auto’ya Japon tepkisi olarak adlandırılsa da gerçekte her iki marka da birbirinden önemli ölçüde farklıdır. Yauza Kiwami, döngüdeki diğer oyunlar gibi, daha doğrusaldır ve büyük bir kumlu şehir ve ücretsiz araba kullanma imkanı sunmaz. Buna karşılık, biz, ancak, ayrıntılara büyük özen gösterilerek gerçekleştirilen Tokyo sokaklarını tasvir eden çok sayıda eğlence sunan küçük yerleri keşfetmekte özgürüz.

Yakuza Kiwami Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Yakuza Kiwami indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yakuza Kiwami.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın.
 4. Yakuza Kiwami klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64Bit
 • İşlemci:  Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870
 • İlave Notlar:  2600 ila 3100 gpumarklı PU, 4500 ila 6300 cpumarklı CPU

Leave a Reply