Xtreme Indir Manager

5/5 - (1 vote)

Xtreme Indir Manager

Bu nedenle, İnternet dosyalarını indirmek söz konusu olduğunda size çeşitli özellikler ve daha fazla esneklik sunabilen ayrı bir indirme yöneticisi yüklemelisiniz. Sizin için çalışabilecek bir indirme yöneticisi Xtreme Download Manager.

Bu Windows uygulaması, herhangi bir web sitesinden her türlü dosyayı maksimum hız ve basitlikle indirmenize izin verir. Uygulamanın yüklenmesi gerekmez ve programın arşivinde bulunan EXE dosyasını çalıştırmak için yeterlidir. Programı çalıştırırken, kullanıcıya indirme bağlantılarını otomatik olarak yakalamak için Xtreme Download Manager’ı yüklü web tarayıcılarına entegre etmek isteyip istemediği sorulacaktır.

Bu noktada kullanıcı, indirme klasörünün istenen klasör olduğundan ve eşzamanlı bağlantı sayısının yapılandırıldığından emin olmak için programın ayarlarını gözden geçirmelidir. Tüm değişiklikleri yaptıktan sonra, istenen web sitesine gidip bir indirme bağlantısına tıklayabilirsiniz. Xtreme Download Manager bunu hemen kesecek ve dosyayı indirmeye başlayacaktır. Aynı anda birden fazla dosya indirilebilir ve aynı anda maksimum indirme sayısı için bir sınır yoktur. Dahası, dosyayı en baştan indirmek zorunda kalmadan indirmeler herhangi bir anda duraklatılabilir ve devam ettirilebilir.

Xtreme İndirme Yöneticisi

Xtreme Download Manager XDM  , indirme hızını% 500’e kadar artırmak , YouTube, DailyMotion, Facebook, Vimeo, Google Video ve 1000’den fazla başka web sitesinden akış videoları kaydetmek, indirilenleri indirmek, programlamak ve dönüştürmek için güçlü bir araçtır  XDM  yazılımı , web’den indirmeleri devralmak ve akış videolarını kaydetmek için Google Chrome , Mozilla Firefox Quantum, Opera, Vivaldi ve diğer Chromium ve Firefox tabanlı tarayıcılarla sorunsuz bir şekilde entegre olur  . İndirilen videolarınızı  mobil veya TV’nizden daha fazla izleyebilmeniz için farklı biçimlere dönüştürmenizi

sağlayan yerleşik bir video dönüştürücüye sahiptir  (100+ cihaz desteklenir)

Herhangi bir akış videosunu indirin
YouTube, MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları indirebilirsiniz. Web sayfasından gömülü videoları İnternet’ten indirmenin en iyi yolu burada. XDM uygulamasını yükledikten sonra, İnternet’te herhangi bir yerde video izlerken “Bu Videoyu İndir” düğmesi açılır. Klipleri indirmeye başlamak için düğmeye tıklamanız yeterlidir.

5 kat daha hızlı
indir Akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi sayesinde indirmeleri 5 kata kadar hızlandırabilir. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıların aksine, XDM, indirme işlemi sırasında dosyaları dinamik olarak indirdi ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamaları olmadan kullanılabilir bağlantıları yeniden kullandı.

Tüm tarayıcılarla çalışır!
PC için Xtreme Download Manager, Google Chrome, Firefox QuantumVivaldiOpera ve Windows, Linux ve macOS’taki diğer birçok tarayıcı dahil olmak üzere tüm popüler tarayıcıları destekler  .

İndir Devam Et
Tamamlanmayan indirme işlemine kaldıkları yerden devam edecektir. Kapsamlı hata kurtarma ve devam ettirme özelliği, kayıp veya düşmüş bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle bozuk veya kesintili indirmeleri yeniden başlatır.

Akıllı Zamanlayıcı, Hız sınırlayıcı ve sıraya alınmış yüklemeler
İndirici, belirli bir zamanda İnternet’e bağlanabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir, bağlantıyı kesebilir veya bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir. Ayrıca indirme sırasında göz atmaya izin vermek için hız sınırlayıcıyı destekler. Xtreme Download Manager aynı zamanda karşıdan yüklemeleri tek tek indirmeyi destekler

Proxy sunucu, kimlik doğrulama ve diğer gelişmiş özellikler için
destek Windows ISA ve farklı güvenlik duvarı türleri de dahil olmak üzere tüm proxy sunucu türlerini destekler. Otomatik proxy yapılandırmasını, NTLM, Temel, Özet, Kerberos, Kimlik doğrulama için algoritmaları tartışın, toplu indirme vb.

Xtreme Download Manager’ın kısaltması olan XDM, indirmeleri daha kolay bir şekilde ele almanızı sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir indirme yöneticisidir.
Muhtemelen Xtreme Download Manager tarafından sunulan en dikkat çekici avantaj, indirme işlemlerinin önemli ölçüde artmasıdır. Bu güçlü araç, indirme işlemini önemli ölçüde hızlandırmak için gelişmiş dinamik segmentasyon algoritması ve mevcut bağlantıların yeniden kullanımını kullanır. İndirme işlemini 5 kata kadar hızlandırabilir. Her neyse, Xtreme Download Manager’ın sunduğu tek şey daha yüksek indirme hızları değil. Xtreme Download Manager aslında tamamlanmamış indirme işlemlerine devam edebilen, bozuk olanları yeniden deneyebilen, transferleri planlayıp sıraya alabilen, hızlarını sınırlandıran vb. Oldukça kapsamlı ve zengin özelliklere sahip bir araçtır. Proxy sunucuları kurma, pano izleme ve site kimlik doğrulaması desteği de mevcuttur.

Xtreme Download Manage ayrıca popüler video akışı web sitelerinden filmler ve klipler kaydetmenizi sağlayan kullanışlı ve güçlü bir video indirme işlevi içerir. Ayrıca, tüm popüler tarayıcılarla (Microsoft Edge, Firefox, Chrome, IE, Opera, Safari, vb.) Sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve dosyaları doğrudan bu tarayıcılardan kolayca indirebilir.

Oldukça kapsamlı olmasına rağmen, Xtreme Download Manage’ın kullanımı da kolaydır. Arayüzü düzgün, anlaşılır ve sezgiseldir, herkesin sorunsuzca başa çıkmasına izin verir.

Her şeyi özetlemek gerekirse, Xtreme Download Manager özellikle yukarıda belirtilen tüm avantajları ücretsiz olarak sunduğundan harika bir araçtır. Bu açık kaynaklı bir uygulama ve bu onu daha da şaşırtıcı kılıyor.

Özellikleri

  • Dosyaları mümkün olan en yüksek hızda indirin. (5-6 kat daha hızlı)
  • XDM, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook ve binlerce popüler video paylaşım sitesinden video kaydedebilir.
  • Windows, Linux ve Mac OS X’teki tüm modern tarayıcılarla çalışır. XDM, Google Chrome, Chromium, Firefox Quantum, Vivaldi ve diğer birçok popüler tarayıcıyı destekler.
  • XDM, indirilen videoyu MP3 ve MP4 formatlarına dönüştürmenizi sağlayan dahili video dönüştürücüsüne sahiptir
  • HTTP, HTTPS, FTP ve MPEG-DASH, Apple HLS ve Adobe HDS gibi video akışı protokollerini destekler. XDM ayrıca Kimlik Doğrulama, Proxy Sunucuları, Çerezler, Yönlendirme vb.
  • Video indir, pano izleme, otomatik antivirüs kontrolü, zamanlayıcı, sistem tamamlandığında indir
  • Bağlantı sorunu, elektrik kesintisi veya oturum süresinin dolması nedeniyle kesilmiş / ölü indirmeleri sürdürür
  • Windows ISA, otomatik proxy komut dosyaları, proxy sunucuları, NTLM, Kerberos kimlik doğrulaması ile çalışır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...