WWE Smackdown Indir

5/5 - (1 vote)

WWE Smackdown Indir

SmackDown serisinin beşinci oyunu WWE SmackDown! İşte Comes the Pain, tüm zamanların en büyük güreş oyunlarından biri olarak kabul edilir! Bu, güreş oyunları dünyasında bir oyun değiştiriciydi ve bu güne kadar hala iyi tutan bir oyundur. Muhtemelen tüm PlayStation 2 güreş oyunlarının en iyisi!

En iyi ol!

Bu oyunun ana tek oyunculu modu Sezon Modu. Burada kadrodaki herhangi bir WWE Superstar’ı veya kendi yarattığınız karakterinizi seçebilir ve bunları WWE’nin üstüne götürmeye çalışabilirsiniz. Sezon modunda, güreşçiniz için diğer modlarda olduğundan farklı istatistiklere sahip olduğunuz için oyun gerçekten harika. Yani, örneğin, The Rock’ı seçtiyseniz, onu yükseltebilir ve daha güçlü hale getirebilirsiniz.

WWE SmackDown’da Sezon Modu! İşte Acı Gelir, yaptığınız işte size bolca boşluk sağlar. Önceki oyundan birinci şahıs bakış açısını kaybeder ve bunun yerine soyunma odası / sahne arkası alanında hareket etmek için menüler kullanırsınız. Bunu neden yaptıklarını anladım ve bir şeyleri akıcı hale getiriyor, ama keşke SmackDown: Shut Your Mouth’daki gibi dolaşmamıza izin verdiler.

WWE Smackdown İndir

Çenenin Yeni Bir Yolu

Bu oyun oynanışı önemli ölçüde değiştirdi. Artık bir güreşçinin yapabileceği hamle sayısını büyük ölçüde artıran yeni bir kıskaç sisteminiz vardı. Buna yeni bir başvuru sistemi ve bir vücut hasar sistemi ekleyin ve oyunun hissini korurken çekirdek oynanışı ne kadar değiştirebildiklerini aklınızdan çıkarmayın. Kıskaç sistemi oyuna büyük bir derinlik katıyor, ancak yine de serinin bilinen hızlı ve arcady hızında ilerliyor.

Birçok İlkün Oyunu

Yanı sıra yeni kıskaç sistemi WWE SmackDown! İşte Comes the Pain, bir WWE oyunu için bir sürü ilkleri tanıttı. Yeni maç türleri Eliminasyon Odası ve Bra & Panties maçı ilk kez dahil edildi. John Cena ve Batista gibi ilk yıldızları piyasaya süren tonlarca yeni güreşçi dahil edildi. Bu, oyuna Sgt Slaughter ve Rowdy Roddy Piper gibi klasik / efsanevi güreşçiler eklemeyi doğru şekilde kullanan ilk WWE oyunuydu. Bu oyuna ekleyebilecekleri yeni içerik miktarı sadece şaşırtıcı.

Sanal WWE

Daha yeni WWE oyunları, görseller kadar gerçek bir karma çanta. Bu her zaman böyle değildi ve PlayStation 2’de SmackDown serisindeki ilk birkaç oyun etkileyici görselleriyle biliniyordu. Her güreşçinin tam bir girişi vardır, birçoğunun alternatif attireleri vardır ve arenaları TV’de olduğu gibi hepsine bakar! Bakış açısından, bu oyun harika! Tek dezavantajı film müziği. WWE oyunlarını yapan insanları yukler, her zaman yorumlarla mücadele etti ve bu oyun bunu tamamen ortadan kaldırdı. Keşke sadece biraz hareket etselerdi, belki sadece büyük hamleleri çağırsa bile.

Bu Oyunu Nasıl İndirilir?

Bu oyunu indirmek için, PC’nize IDM Yazılımını yüklemeniz gerekir, çünkü onsuz bu oyunu indiremezsiniz, bu yüzden bu oyunu indirmeden önce bu yazılımı yükleyin.

Bu Oyun Nasıl Kurulur?

Kurulum şekli biraz zor, bu yüzden görebileceğiniz ve kurabileceğiniz bir kurulum videosu hazırladık. Bu videoyu izlemek istemiyorsanız, bu talimatları okuyabilirsiniz.

 1. IDM Yazılımını kullanarak oyun dosyasını indirin
 2. IDM kullanarak PCSX 2 Emulator uygulamasını indirin
 3. Açık klasörü indirdikten ve oyun dosyasını çıkarttıktan sonra
 4. Oyun dosyasının çıkarılması tamamlandığında, PCSX 2 Öykünücüsünü açın ve bu dosyayı çıkarın
 5. PCSX 2 Öykünücüsünü Yükleme
 6. Kurulumdan sonra Emulator’u açın
 7. Mount Image WWE Smackdown buraya ağrı dosyası geliyor
 8. Oynayın ve tadını çıkarın
 9. Bu kadar

Bu tam kurulum kalıbı ve bence bu biraz zor, indirme sayfasında izleyebileceğiniz bir yükleme videosunu yönetmemizin nedeni bu.

WWE Smackdown’ın Özellikleri PC’nin Ağrısı Geliyor

Bunlar bu oyunda yer alan bazı en iyi özelliklerdir ve umarım onları beğenirsiniz ve bu oyunu ne zaman oynayacağınızı hissedersiniz.

 • Yüksek ve Etkileyici Grafikler
 • Müthiş Aksiyon ve Dövüş Sahneleri
 • Gelişmiş Dövüş Sistemi Dahil
 • Harika Karakterler ve Aşamalar Menüsü
 • Sezon ve Turnuva Modları Dahil
 • Güçlü Karakterler ve Grappling Sistemi
 • Awesome Film müziği

Yani bunlar bu oyunda bulunan bazı gelişmiş ve en iyi özellikler ve umarım onları beğenmişsinizdir.

WWE Smackdown Oyun Yapımcıları Acı Geliyor

Bunlar bu oyunun bazı geliştiricileri, yönetmenleri ve yapımcıları ve bu onlar hakkında biraz bilgi.

 • Geliştiriciler Yuke’s Studios
 • Yayıncı THQ Studios
 • Mod Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu
 • Vizyon Tarihi 27 Ekim 2003
 • Tür Dövüş ve Spor

Yani bunlar bu oyunun geliştiricileri ve yayıncılarıydı ve şimdi bu oyunun sistem gereksinimlerine bir göz atalım.

sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi = Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve Windows 10

CPU = Intel Core 2 Duo

İşlemci = 3.0 GHz

RAM = 1 GB

Disk Alanı = 1,5 GB Yaklaşık

Grafik Kartı = 128 MB

Tuş takımı

Fare

Ses

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...