WWE 2k16 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

WWE 2k16 Indir

Bedava indir WWE 2K16 torrent. Birçoğu, WWE serisine devam edecek olan 2K Sports şirketinden yeni bir oyun projesinin yayınlanmasının bu yılın Ekim ayı sonunda yapıldığını zaten biliyor. Birincisi Kuzey Amerikalıların bir oyununun tadını çıkarabilecek ve ilk çıkış tarihinden birkaç gün sonra oyun Avrupalı ​​kullanıcılar için mevcut olacak. Oyun dövüş oyunu türüne aittir ve muhteşem hilelerle doludur. Herkesin “buz blokları” olarak adlandırdığı Stiv Ostin bulunan oyuncakların kapağında.

WWE 2k16 Torrentle İndir

İki şirketin temsilcileri – Japon Yuke ve Amerikan Görsel Kavramları tarafından devreye sokulan yeni bir oyun serisinin geliştirilmesi ve birincisi geçen yüzyılda bir proje yaratmaya çalıştı.
Oyuna başlayacak dört kutu ile ilgili şu anda bilinen bilgiler. Bunlardan ikisi Microsoft’a ve iki tanesi daha – Sony’ye ait. Bilgisayar sahipleri, endişelenmeyin! Unutmayın, WWE 2K15’in önceki kısmı ilk olarak konsollar için piyasaya sürüldü ve altı ay sonra PC sahiplerinin tadını çıkarabildi. Bekleme uzun değil ve beklemeye değer olduğunu belirtmek gerekir. Projenin yeni bölümünde, WWE 2K16, oyuncular 120 karakter arasından seçim yapabilir! Önceki bölüm karakterlerin yaklaşık yarısı kadar bir boyuttaydı. Bu proje oldukça büyük bir sanal ölçek yaratıyor ve WWE ve savaşçılarına adanmış olacak.

Avantajları WWE 2K16:
Her şeyden önce, oyun projesinin büyüklüğü. Ama hepsi bu değil. oyunda değişiklikler de meydana gelir. Güncellenmiş, birçok özellik ekledi ve her biri yenilikçi. Mekanikle ilgili olarak, kesimin son kısmında, ancak burada tüm boşluklar doldurulur. Steve Austin oyunu bile çok etkileyici. Oyunun kapağındaki yüzünün ortaya çıkmasıyla yeni bir nefes ve ilham alacağından emindi. Ancak, bunun yanı sıra, kapağa baktı, çabalarını da yaratıldı.
Ayrıca WWE 2K16 oyununda erkek güreşçiler ve insanlığın güzel yarısını temsil edecek. Haziran ayında, serbest bırakıldı ve oyunun üretilen bölümünde görünecek spor yıldızlarının isimleri bilinmeye başlandı. Toplam altı ünlü, ancak oynanabilir toplam karakter sayısına göre, yüzde yaklaşık yüzde 5’tir. Şu anda geliştirilen oyun arka arkaya 17 olacak ve unutulmaz olacağını varsayabiliriz.

WWE 2k16 Torrentle İndir

2K, çevrimiçi ağ hesaplarında WWE 2K16’nın, bir yıl önce oynanan oyunda 67’nin neredeyse iki katı olan, 120’den fazla tür oynanabilir karakterden oluşan “oyun tarihindeki en büyük programı” vurgulayacağını açıkladı. Bu noktada oyunun bir mühendisi, 120 yeni oynanabilir karakterin çetelesinin potansiyel DLC’yi dışladığını ve 120 karakterden her birinin dahil edildiğini ve oyunla birlikte atılacağını açıkladı. WWE 2K16 Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. 2K, “farklı nedenlerle” onları birleştirmek için “mümkün olduğunca zorla itmek” ne bakılmaksızın, Sasha Banks, Charlotte, Becky Lynch ve Bayley’nin (NXT’nin Dört Atlısı) oyunda olmayacağını veya DLC olarak dahil edilmiştir. WWE 2K16 Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

WWE 2K16 profesyonel güreş içeren bir video oyunudur. Yuke’s tarafından evrimleşmiştir. 2K Sports bu video oyununu tanıttı. Ekim 2015’te PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One gibi platformlar için yayınlandı. Daha sonra, Mart 2016’da PC oyunları için Microsoft Windows yayınlandı.

Bu oyun WWE 2K15 video oyunu uzantısıdır. ECW’deki Steve Austin’in tarihsel kariyerini anlatıyor. Oyun 2K Vitrin, MyCareer, Evren, Çevrimiçi ve Creative Suite dahil olmak üzere beş mod içerir. Oyuna çeşitli yükseltmeler eklendi. Dinlenme tutma özelliği, oyuncunun enerjisini geri kazanabilmesi için maçı yavaşlatmasını sağlar. Yorum ekibi John “Bradshaw” Layfield, Michael Cole ve Jerry Lawler’ı içeren üç üyeden oluşur.

Oyun 120 benzersiz oynanabilir karakter içeriyor. Oyun, WWE’nin 26 süperstarını vurgular. Bu oyunda kişiselleştirme ayarı arttı. Oyuncu, onu daha gerçekçi hale getiren yeni kumaş fiziği ve animasyonlar sunuyor.

WWE 2k16 Torrentle İndir

WWE 2K16 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. WWE 2K16 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  Not:  uTorrent başlatıldığında, indirmeyi daha küçük yapmanız gerekmeyen dil ve isteğe bağlı dosyaların (isteğe bağlı olarak etiketlenecek) işaretlerini kaldırabilirsiniz.
 3. WWE 2K16 indirmeyi bitirdiğinde, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu kurun.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 5. Oyunun tadını Çıkar!

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  64-bit: Windows Vista SP2
 • İşlemci:  Intel i3-2105 / Phenom II X2 550
 • Bellek:  4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  44GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0x uyumlu ses kartı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  64-bit: Windows 7 / Windows 8
 • İşlemci:  Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
 • Bellek:  8GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama : 44GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0x uyumlu ses kartı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...