Wreckfest Indir

Wreckfest Indir

5/5 - (1 vote)

Wreckfest Indir

Kuralları yıkın ve Wreckfest ile tam temaslı yarışları sınırlayın! Destansı çökmeler, bitiş çizgisi üzerinde boyun-boyun dövüşleri ve metalin bükülmesinin yepyeni yolları – Bunlar, gerçek yaşamıyla sadece Wreckfest’te elde edilebilen ömür boyu bir kez anlar size FlatOut 1 & 2 getiren efsanevi geliştirici Bugbear tarafından tasarlanan fizik simülasyonu! Wreckfest, yükseltme ve özelleştirme seçenekleriyle dolu. İster güçlendirilmiş tamponlar, rulo kafesleri, yan koruyucular ve çok daha fazlası ile bir sonraki yıkım derbinize hazırlanıyor olun ister arabanızı hava filtreleri, eksantrik milleri, yakıt sistemleri vb. orada en iyi savaş motor sporları oyunu olmak için.

Bırakarak saptırma ile  Ücretsiz Wreckfest , bu boyunca bu satırlar epik kazalarla dolu bir eğlence bulmak için oyuncuya kadar olacak. Wreckfest, büküm metaline daha iyi yaklaşımlar getirdiği için nihai hedefe karşı savaşlarda paketlenmiştir. Bugbear’dan pulverizasyon derbi temalı yarışçı  tam deşarj olduğunda her yeni elemente eşlik edecek! İçeride bulunan yarışların tamamen deli olmasını garanti etmek için düzensiz araçlara sahip başka bir Mücadele Modu ile. Başarısız olan hayranların perişan tepkisi, başlangıçta olağanüstü değildi. Kavrayıp mühendisler korkutmak başarısızlık çeşitliliği artırmak ve korkunç şeyler başarısız başarısız! Bundan sonra, etkili bir deşarj için eğlenceyi geliştirmek ve ideal hale getirmek için gerekli oyunculara kova geçişini tekmeleyin. Aslında 4 yıl sonra, havza tasarımcıları eğlence deşarj hazırız tekme! 

Wreckfest Indir

Aracınızı yok etmek amacıyla, Wreckfest hiç de korkunç bir şekilde rekabet etmek gibi bir şey değildir. Korkunç bir şekilde başarısız olan oyuncuların genel koşuşturma modlarına sahip olmalarına rağmen, yarışları geçmek daha az tehlikeli değildir. Havadaki etkiler için eğimleri birleştirmek için birkaç devre planlanıyor ve yarışların geçişi zorla oynanmalı ve rakibin teslim olma zaferi için sahada caydırıcı olabileceği son hedefe engelsiz bir savaşta durmalı. . Benzer şekilde, E3’te bazı şaşırtıcı sapmalar ortaya çıktı, garip parıltıları ve inanılmaz otomobillerin fotogerçekçi kaliteli portrelerini vurgulayın! Orijinal üreticilerden ve gezegendeki en ünlü devrelerden çift geçişli. Muhteşem ve gösterişli bir koşuşturma yapın.

Leave a Reply