WRC 6 Indir

WRC 6 Indir

WRC 6 Indir

WRC 6 FIA Dünya Ralli Şampiyonası,  ralli sürüşü sporuna odaklanan bir  yarış oyunudur : genellikle tehlikeli koşullarda, çok çeşitli arazilerde uzun mesafeli sürüş. Favori bir yarışta tek bir oyunda mücadele etmeyi seçebilir veya daha uzun, daha kapsamlı bir kariyer modunda ralli turunun saflarında yükselebilirsiniz. Tıpkı gerçek bir rallide olduğu gibi,  araç bakımı ve onarımı  bu oyunda büyük rol oynuyor .

Toprağa vur

WRC 6 FIA World Rally Championship,  detaylı ve gerçekçi ortamlar, aydınlatma ve arabalarla harika görünen bir oyundur . Ayrıca, oyundaki gerçekçilik ve zorluk seviyesini ayarlamanıza izin veren özelleştirilebilir ayarlarla çok erişilebilir. Taşıma gerçekçi bir his verir ancak yine de nispeten basittir (yine de gerçekten üstün olmak için beceri gerektirse de), bu, zevk almak için zorlu bir sürüş oyunu oyuncusu olmanıza gerek olmayan bir ralli oyunu haline getirir. İronik olarak, eğitim, daha yeni oyunculara aktarılabilecek oldukça zorlu bir sürüş mücadelesidir.

Gözden kaçabilecek ideal bir giriş

WRC 6 FIA Dünya Ralli Şampiyonası, hızlı tempolu sürüş oyunu , araç yönetimi ve canlı, gerçekçi ortamların kombinasyonunu sevecek ralli hayranlarına kesinlikle hitap edecek  . Ne yazık ki, bu oyun daha az sert taraftarlar tarafından gözden kaçırılma riski taşıyor, bu da çok erişilebilir ve eğlenceli olduğu için utanç verici.

Mevcut en iyi ralli oyunu

Çin mitinginde sürdükten sonra, hislerin oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Eskisinden daha gerçekçi, ancak dış görünüm her zaman iç görünümden çok daha az yönetilebilir. Yardımcı pilotun göstergelerinin kalitesini de değerlendirebildik! Daha yüksek zorluk modlarını tercih ettiğimizde bunlar çok önemlidir. Bir ralli oyunu için devrim niteliğinde bir şey yok ama  Ücretsiz oyun WRC 6  bunu yavaş yavaş kanıtlıyor. Dizi, hayranlarının beklediği yaklaşıma ulaşmak için dönüşümünü oluşturuyor. İyi haberler. Kısacası, öncelikle WRC hayranıysanız, iyi haber, oyun tamamlandı. Aynı zamanda size J-WRC’den başlayarak kendi kariyerinizi yaşama fırsatı verir. Tıpkı WRC 5’te olduğu gibi, muhtemelen WRC 2’de, sonra WRC’de bir yer edinmek için diğer ahırları etkilemek gerekecektir.

WRC 6 Indir

Leave a Reply