WPS Office MOD APK 13.4.2 İndir (Premium) Android için ücretsiz

3.7/5 - (12 votes)

Artık Android cihazlarınızda kullanılabilen yetenekli kullanışlı ofis uygulamaları sayesinde, belirli üretkenlik görevlerini yerine getirmek için dizüstü bilgisayarlarınızı her zaman yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Ancak yine de mağazadaki birçok genel ürün arasından doğru uygulamayı aramanız gerekecek. Ve bunlardan bahsederken,  WPS Office  şüphesiz herhangi bir ofis kullanıcısı için harika bir mobil uygulama.

Uygulama içinde Word, PDF okuyucu, Excel, PowerPoint, Formlar ve diğer birçok kullanışlı hizmet gibi tüm önemli yazılımları içeren tam özellikli ofis paketini kullanmaktan çekinmeyin. Uygulamanın sunduğu kullanışlı özelliklerin keyfini çıkarın ve WPS Office ile çalışırken her zaman en iyi şekilde yararlanın.

Kapsamlı incelemelerimizle WPS Software’in bu ilginç mobil uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

WPS Office’te Android kullanıcıları, Word, Excel, PowerPoint, Formlar ve birçok yaygın hizmet dahil olmak üzere kullanışlı ofis araçlarını tam olarak kullanarak üretkenlik görevleri üzerinde çalışmaya çalışabilirler. Aynı zamanda, uygulamayı son derece erişilebilir ve kullanılabilir hale getirecek olan Bulut Depolama, Şablon Galerisi ve Çevrimiçi Düzenleme ve Paylaşım özelliklerinin kullanımıyla güç ve yetenekli mobil cihazlardan da yararlanın.

Ayrıca, ilgilenenleriniz için, belirli görevleri olabildiğince hızlı ve temiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak profesyonel uygulama içi özelliklerle çalışmayı öğrenebilirsiniz. Uzak bilgisayar çalışmaları, çevrimiçi çalışmalar, ofis görevleri veya E-öğrenmeye kadar, WPS Office tamamen rahat bir uygulama içi deneyimi sürdürürken tüm görevlerinizde size yardımcı olabilir

Gereksinimler

WPS Office’in harika mobil uygulamasının keyfini  çıkarmaya başlamak için , ücretsiz uygulamayı Google Play Store’dan hiçbir şey ödemeden indirebilirsiniz  . Uygulamanın cihazlarınıza otomatik olarak yüklenmesine izin verin ve birçok özelliği ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla özelliğin kilidini açmak için, Android cihazlarınızda WPS Office’ten en iyi şekilde yararlanmak için belirli uygulama içi satın alımlarınız için oynamaktan çekinmeyin.

Ayrıca, tam özellikli uygulamayı etkinleştirmek için gerekli olan tüm istenen erişim izinlerini uygulamadan sağladığınızdan emin olun. Bu nedenle, uygulamaya ilk kez girdiğinizde belirli istekleri kabul etmeyi unutmamalısınız.

Ek olarak, WPS Office, kullanıcıların cihazlarının mümkün olan en son ürün yazılımı sürümünde, tercihen Android 5.0 ve sonraki sürümlerde çalışmasını gerektirecektir.

Harika özellikler

İşte uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler:

Diğer yaygın ofis paketleriyle uyumlu

Başlangıç ​​olarak, WPS Office’teki Android kullanıcıları, hem işlevsel hem de diğer yaygın ofis paketleriyle tamamen uyumlu olan güçlü araçlarıyla rahatça çalışabilirler. Android cihazlarınızda uygulamayı etkinleştirmekten çekinmeyin ve MS Office 365 veya Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar, Google Formlar, Adobe PDF, OfficeSuit ve diğer pek çok dosyadaki mevcut tüm dosyalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Evrensel olarak entegre edilmiş belgeler, e-tablolar, sunumlar ve PDF dosyalarına çoğunuz için son derece erişilebilir olacak ve bu da uygulamayı oldukça kullanışlı hale getirecektir.

Ve bunlardan bahsetmişken, WPS Office’i kullanarak birçok farklı uygulamadan birçok ortak ofis dosya biçimini açabileceksiniz. Bunlar arasında doc, docx, wpt, dotm, docm, dot, dotx / xls, xlsx, xlt, xltx, csv, xml, et, ett / PDF / ppt, pot, dps, dpt, pptx, potx, ppsx / txt / log, lrc, c, cpp, h, asm, s, java, asp, bat, bas, prg, cmd, Zip ve diğer birçok dosya. Böylece, Android kullanıcılarının her zaman tam özellikli mobil uygulamalarının keyfini çıkarmasına izin verir.

Android cihazlarınız için güçlü PDF uygulaması

Uygulamayı daha ilginç hale getirmek için, Android kullanıcıları artık güçlü PDF uygulamalarını tam olarak kullanabilir ve birçok gelişmiş özelliğin keyfini çıkarabilir. Cihazlarda mevcut PDF dosyalarını aramak için uygulamanın tüm sisteminizi taramasını sağlayarak başlayın. Ücretsiz PDF Okuyucu ayrıca tüm ofis dosyalarını PDF’lere dönüştürebilir, bu da onları görüntüleme ve yazdırma için daha uygun hale getirir. Hatta WPS Office’i kullanarak kitapları tarayabilir ve bunları düzenlenebilir PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Ve bunlardan bahsetmişken, WPS Office, Android kullanıcılarının PDF dosyalarını iyileştirmek için rahatça çalışması için birçok yararlı düzenleme özelliğini destekliyor. İçeriğini daha iyi anlayabilmek için belgelerin birçok bölümünde belirli açıklamalar yaparak başlayın, kullanıcılar daha sonra belirli dosyalara imza ekleyebilir ve hatta kolaylıkla filigran ekleyip kaldırabilir. Ek olarak, belirli dosyaları daha düzenlenebilir veya daha kolay çalışabilir hale getirmek için, PDF dosyalarınızı ayıklamak, bölmek, birleştirmek veya dönüştürmek gibi basit düzenlemeler yapabilirsiniz.

Android cihazlarınızdaki kullanışlı PowerPoint özellikleri

İlgilenenler için, artık PC uygulamalarında bulamayacağınız birçok kullanışlı ve işlevsel seçenek sunan WPS Office’teki tam özellikli PowerPoint aracının keyfini çıkarabilirsiniz. Seçtiğiniz slaytlardaki düzenleri, animasyonları, geçişleri ve diğer efektleri özelleştirmekten çekinmeyin. Ayrıca, sunumlarınızda sezgisel çizim yapmaya başlamak için dokunmatik kontrollü lazer işaretçisi ve Mürekkep özelliğinden yararlanın. Ek olarak, uzaktan kullanım için oldukça kullanışlı olan WiFi, NFC, DLNA ve Miracast kullanarak PowerPoint belgeleri de oluşturabilirsiniz.

E-Tablolar veya Formlar ile daha iyi başa çıkmak için, Android kullanıcıları basit ve temel ayarları gerçekleştirmek için WPS Office araçlarından tam olarak yararlanabilir veya belirli parçaları tamamlamanızı çok daha kolay hale getirecek gelişmiş uygulama içi özelliklerle çalışmanın keyfini çıkarabilir. dosyalarınızda düzenlemeler. Gelişmiş veri yönetimi ve hesaplamalar yapmak için kullanışlı formüller ekleyin. Veya formlarınızda farklı temalara sahip anketler oluşturun. Ayrıca, iki araç birbiriyle tamamen entegre olabilir. Böylece tam özellikli ve kullanışlı uygulama ile çalışmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Belgeler için yer imlerini paylaşın

Belgelerle çalışırken, kullanıcılar seçtikleri belgelerin çoğunda yer imlerini de etkinleştirebilirler. PDF’nizin, sözcüklerinizin, slaytlarınızın, kitaplarınızın ve diğer dosyalarınızın belirli sayfalarında daha sonra rahatça tekrar ziyaret edebileceğiniz yer imleri oluşturun.

Kullanışlı dosya yönetimi seçenekleri

Belirli dosyaları etkili bir şekilde yönetmek için, seçilen içeriği hızlı bir şekilde yönetmek için her zaman WPS Office’i kullanabilirsiniz. Sisteminizdeki arşivlenmiş dosyaları çıkartmaktan, seçilen dosyaları birleştirmekten ve uygulamadaki birçok mevcut özelliği kullanmaktan çekinmeyin. Ve ilgilenenleriniz için, tüm belgelerinizde küçültülmüş dosya boyutlarıyla çalışmanın keyfini çıkarabilir, böylece cihazlarınızı depolamak için daha fazla alan sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı resim dönüştürme seçenekleri

Ve ilgilenenleriniz için, WPS Ofisinde resimlerle çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Dönüştür seçeneğini etkinleştirerek, herhangi bir resmi hızlı bir şekilde ilgili Doküman, E-Tablolar veya PPT dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Sonuç olarak, mobil uygulama ile hızlı ve etkili düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

WPS Office ile dosyalarınızı asla kaybetmeyin

Yedeklememiş olsanız bile dosyalarınızı kaybetmeyeceğinizden emin olmak için, WPS Office, geçici olarak silinen dosyalarınızı saklamak için geri dönüşüm kutusunu sağlayacaktır. Bu nedenle, gerektiğinde kolayca kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Ek olarak, sezgisel dosya onarım seçeneği sayesinde olağan dışı dosyalar da WPS Office’te düzeltilebilir.

Okuma arka planını özelleştirin

İlgilenenler için, artık birçok seçenekle WPS Office’teki okuma geçmişlerini özelleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Platformu yatay veya dikey döndürmekten çekinmeyin ve içeriğin görüntülenmesini etkili bir şekilde düzenlemek veya ayarlamak için sunulan birçok özellikten yararlanın.

Çevrimiçi çalışma için uygun çözümler

WPS Office’te, Android kullanıcıları çevrimiçi özelliklere sahip kullanışlı ofis araçlarıyla çalışmanın keyfini çıkarabilir. Burada, dosyalarınızı kolayca depolamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan WPS Yazılımından 1 Gb’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı elde edebilirsiniz. WPS Office’teki ekiplerle çalışması için grup düzenlemeyi etkinleştirmekten çekinmeyin. Belgelerinizi farklı anlık mesajlaşma veya e-posta platformları aracılığıyla paylaşmaktan çekinmeyin.

Diğer çevrimiçi sürücülerle iyi çalışın

Aynı zamanda, WPS Office diğer çevrimiçi sürücülerle de iyi çalışabilir, böylece Android kullanıcılarının Dropbox, Google Drive, Box, Evernote, OneDrive ve diğer birçok bulut sürücü hizmetindeki dosyalarına erişme ve bunları düzenleme konusunda rahatça çalışmasına olanak tanır. Düzenlediğiniz tüm belgeleriniz otomatik olarak kaydedilecek ve böylece ayarlarınızı kaybetmeyeceksiniz. Ek olarak, mevcut bulut hizmetleri belgeleri farklı platformlarda daha erişilebilir hale getirecektir.

Tercih ettiğiniz dilleri seçin

İlgilenenler için, WPS Office’te 51’den fazla farklı dilde çalışmanın tadını çıkarabilir, bu da uygulamayı her zaman tercih ettiğiniz dil seçenekleriyle çalıştırabilmenizi sağlar. 51 yerelleştirme arasından seçim yapmaktan ve sezgisel uygulama içi kullanıcı arabirimi ile WPS Office’ten en iyi şekilde yararlanmaktan çekinmeyin.

WPS Office’ten birçok üretken varlığa erişin

Ayrıca, uygulamayı daha kullanışlı ve kullanışlı hale getirmek için, Android kullanıcıları WPS Office’in birçok uygulama içi ürünüyle çalışmayı deneyebilir. Farklı Yazı Tipi Paketlerini keşfederek başlayın, böylece seçilen belgeleri tercih ettiğiniz yazı tipi ayarlarına kolayca dönüştürebilirsiniz. Slaytlarınızı kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan kullanışlı Sunum Şablonlarıyla çalışmanın keyfini çıkarın. Liste devam ediyor.

Web sitemizdeki ücretsiz ve kilidi açılmış uygulamanın keyfini çıkarın

Uygulama şu anda Android kullanıcılarının faydalanması için ücretsiz olsa da, uğraşmanız gereken reklamlar ve uygulama içi satın alımlar var. Dolayısıyla, gerçek parayla ödeme yapmak istemiyorsanız, web sitemizdeki uygulamanın değiştirilmiş sürümünü kullanmak her zaman daha iyidir. Burada, premium WPS Office uygulamalarını sağlıyor ve tüm can sıkıcı reklamları kaldırıyoruz. Böylece, mobil uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken, WPS Office Mod APK’sını indirip yüklemeniz  , verilen talimatları izlemeniz ve gitmekte fayda var.

Nihai kararlar

Tam özellikli ancak pahalı MS Office 365’i karşılayamayanlarınız için, WPS Office günlük üretkenlik kullanımlarınız için mükemmel bir alternatif oluşturacaktır. Kullanışlı mobil uygulama ile eğlenmek için tüm yaygın ofis araçlarıyla çalışmanın ve WPS Office’teki yenilikçi özelliklerden yararlanmanın keyfini çıkarın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...