World War Z Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

World War Z Indir

Tarz üçüncü-person shooter en iyi video oyunu Dünya Savaşı Z . Sabre Interactive bu oyunun geliştiricisidir. Oyun 16 Nisan 2019’da yayınlandı. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One Platformları için geliştirildi.

Dünya Savaşı Z Torrent İndir

Bu oyunda, dört oyuncu büyük zombi birliklerine karşı savaşır. Moskova, New York, Kudüs ve Tokyo gibi dört farklı yerde savaşıyorlar. Oyuncuların seçebileceği altı sınıf var. Silahşör, Hellraiser, Slasher, Fixer, Medic ve Yok Edici içerir. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar açılacak. Oyuncuların zombilere karşı savaşta hayatta kalanları da güvence altına almaları gerekiyor. Bu çarpıcı oyun beş şiddetli çok oyunculu modu teşvik ediyor. Yarışmalar iki rakip takım arasında yapılacaktır. İki rakip takım arasındaki savaş başladığında, zombi birlikleri onlara saldırmaya devam ediyor. Oyun ayrıca Swarm Deathmatch, King of the Hill ve Swarm Domination gibi diğer modlara da sahip.

Dünya Savaşı Z  – dinamik bir üçüncü şahıs hayatta kalma atıcı. Konu, eylemleri kıyamet dünyasında ortaya çıkan isimsiz gişe rekorları kıran temel alınarak oluşturuldu. Büyük şehirler, sıradan insanların canavarlar tarafından ısırıldığı ve çevredeki doğanın enfeksiyonu nedeniyle yürüyen ölü gibi görünmeye başladığı korkunç zombi virüsü tarafından yakalandı. Z Dünya Savaşı’nda kullanıcılar arkadaşlarıyla şiddetli savaşlara katılabilecekler. Yüzlerce canavarla savaşmanız, takım arkadaşlarınıza yardım etmeniz ve belirli görevleri tamamlamanız gerekecek. Tüm oyun yerlerini keşfedin, birçok karakterle tanışın ve devasa oyun içi cephaneliğini kullanın.

Oyuncular 6 kişi arasından bir karakter seçebilirler. Her biri oyunda benzersiz bir görünüme, karakterizasyona ve role sahiptir. Fixer, müttefiklerine her zaman birkaç kutu mühimmat, el bombası verebilir ve sahip olduğu silahlarla savaşa katılabilir. Bir rol seçerek, tehlikeli yerlerden birinde yolculuğunuza başlayacaksınız. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınız veya kullanıcılarınızla zor bir görevi tamamlayın. Birbirinize yardım etmeniz, düşmanların yeri hakkında bilgi vermeniz ve faydalı nesneler bulmanız gerekir. Neredeyse her yerde, yüzden fazla zombi bir insan ekibine saldırır. Burada canavarlar aptal değil, çünkü birbirlerine tırmanabilir, insanları yok etmek için her şeyi itebilir ve yapabilirler. Bilinen ve bilinmeyen tüm öldürme yöntemlerini kullanarak onları durdurun,

Dünya Savaşı Z Torrent İndir

World War Z, Sabre Interactive tarafından geliştirilen ve Mad Dog Games tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. 16 Nisan 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü ve gelecekte belirtilmemiş bir tarihte Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Aynı adı taşıyan 2006 kitabına gevşek bir şekilde dayanan ve 2013 film uyarlamasıyla aynı evrende bulunan oyun, Moskova, New York, Kudüs ve Tokyo şehirlerinde bir zombi kıyametinden sağ kalanları takip ediyor.

Oyun, sekiz oyuncunun on sekiz yerde büyük zombi ordularına karşı savaştığı kooperatif üçüncü şahıs nişancıdır: Moskova, New York, Kudüs, Tokyo, Sidney, Oslo, Barselona, ​​Denver, Kahire, Seul, Budapeşte, Auckland, Buenos Aires , Manila, Paris, Berlin, Varşova ve Johannesburg. Oyuncular, patlayıcı kullanımı konusunda uzmanlaşmış Gunslinger, Hellraiser, Fixer, Medic, Slasher (mêlée silahları kullanan) ve kalabalık kontrolü konusunda uzmanlaşmış Yok Edici dahil olmak üzere altı sınıftan birini seçebilir. Oyuncular oyunda ilerledikçe her sınıf için yeni yetenekler ve silahlar açılabilir.

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Dünya Savaşı Z’yi şimdi indirin , şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Dünya Savaşı Z, canlı avlarını pervasızca acele eden büyük zombi sürüleri içeren heyecan verici dört oyunculu kooperatif üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Hızlı tempolu oyuna odaklanan – ve aynı adı taşıyan inanılmaz derecede popüler Paramount Pictures özelliğine dayanan Dünya Savaşı Z, dünyanın dört bir yanındaki yeni hikayeleri ve karakterleri, özellikle modern konsollar ve PC için hazırlanmış gergin, ezici, zorlu heyecan verici görevlerde araştırıyor.

Dünya Savaşı Z Torrent İndir

sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci:  Core i3-3220 / AMD A10-5700
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 and later
 • VİDEO KARTI:  GF650Ti / Intel 630 / Radeon HD 5870
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.0
 • VERTEX SHADER:  5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  35 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel Core i7-3970 @ 3.50GHz
 • Rastgele erişimli hafıza:  16 GB
 • İşletim Sistemi:  64 bit Windows 10
 • VİDEO KARTI:  GeForce GTX 960 / Radeon R9 280
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.1
 • VERTEX SHADER:  5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  35 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  2048 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...