Wolfenstein The New Order Torrent Indir

Wolfenstein The New Order Torrent Indir

Rate this post

Wolfenstein The New Order indir

Wolfenstein®: The New OrderTM, bir zamanlar FPS türünün temelini oluşturan serinin yeniden canlandırılmasıdır. Birden fazla ünlü oyun yaratan deneyimli ustaları bir araya getiren stüdyo Machine Games tarafından geliştirilen Wolfenstein, psikolojik dramanın heyecan verici bir hikaye, macera ve birinci şahıs savaş sistemi ile birleşimidir. Gergin, sinematik ve grafiksel olarak çok güvenilir (id® Software’in id Tech® 5 motoru sayesinde) oyunu Wolfenstein’da, kahraman tüm Avrupa’yı fetheden Nazi savaş makinesini ezmek zorunda. Hayatta kalan bir avuç Direniş savaşçısının yardımıyla, en gizli Reich nesnelerine nüfuz etmeli, faşist savaş robotları lejyonlarıyla savaşmalı, tüm Dünya’yı fetheden süper silahların kontrolünü ele almalısınız … ve sadece.

Wolfenstein Yeni Sipariş Torrent İndir

Wolfenstein: Yeni Düzen, Bethesda Softworks tarafından ilan edilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Starbreeze Studios’un eski üyeleri tarafından oluşturulan bir stüdyo olan MachineGames tarafından geliştirildi. Machinegames The New Order’ı “franchise’ın yeniden canlandırılması” olarak adlandırmasına rağmen, oyun önceki Wolfenstein oyunlarının ardılı.

1960’larda Avrupa’da kurulan Wolfenstein: Yeni Düzen, Nazilerin II. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir tarihte gerçekleşiyor. Oyun, Nazi güçlerine sızma ve devirme görevinde bulunan uzun zamandır Wolfenstein kahramanı BJ Blazkowicz’in dönüşünü görüyor.

MachineGames, Wolfenstein: The New Order’ın tek oyunculu tek bir deneyim olduğunu doğruladı.

Wolfenstein: The New Order MachineGames tarafından geliştirilen  ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan  bir aksiyon-macera birinci şahıs nişancı video oyunudur  . Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 20 Mayıs 2014’te piyasaya sürüldü. Oyun, Wolfenstein serisinin yedinci ana girişi ve Nazilerin İkinci Dünya Savaşı’nı kazandığı 1960’ların Avrupa’sında alternatif bir tarihte geçen 2009 Wolfenstein’ın devamıdır. Hikaye savaş gazisi William “BJ” Blazkowicz’i ve Nazilerin dünyayı yönetmesini engelleme çabalarını izliyor.

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır ve seviyelerinin çoğu yürüyerek dolaşılır. Hikaye, oyuncuların ilerlemek için tamamladıkları bölümlerde düzenlenmiştir. Prologdaki bir ahlak seçimi, oyunun tüm hikayesini değiştirir; bazı karakterler ve küçük çizim noktaları zaman çizelgeleri boyunca değiştirilir. Oyun, çoğu çift wielded olabilir çeşitli silah özellikleri. Bir kapak sistemi de mevcuttur.

Download Wolfenstein: Yeni Sipariş, Uploader, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile artık daha kolay, şimdi indirin ve 1.0.0.2 sürümüne (06.27.2014; Güncelleme 1).

Wolfenstein Yeni Sipariş Torrent İndir
Wolfenstein®: The New OrderTM, birinci şahıs nişancı türünü yaratan diziyi canlandırıyor. Arsa tarafından yönlendirilen oyunlar yaratan emeklerinden ötürü yüksek övünmüş geliştiricilerden oluşan bir stüdyo olan Machine Games, ilk insanda aksiyon, macera ve savaşla dolu ayrıntılı bir anlatı sunan Wolfenstein’ı geliştirmekten sorumludur.

Wolfenstein: The New Order MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular düşmanlarla savaşmak için yakın dövüş saldırıları, ateşli silahlar ve patlayıcılar kullanır ve yerler arasında gezinmek için koşabilir, zıplayabilir ve bazen yüzebilirler. Yakın muharebe saldırıları, düşmanları tespit edilmeden sessizce aşağı çekmek için kullanılabilir. Alternatif olarak, oyuncular düşmanları pusuya düşürebilir, bu da genellikle iki taraf arasında yoğun bir itfaiye ile sonuçlanır.

Wolfenstein®: Yeni Düzen, birinci şahıs nişancı türünü yaratan diziyi yeniden canlandırıyor. Hikaye odaklı oyunlar yaratma çalışmalarıyla tanınan deneyimli bir grup geliştiriciden oluşan bir stüdyo olan MachineGames’te geliştirilmekte olan Wolfenstein, aksiyon, macera ve birinci şahıs savaşlarıyla dolu derin bir oyun anlatısı sunuyor.

Id® Software’in id Tech® 5 motoruyla yoğun, sinematik ve çarpıcı ayrıntılara sahip Wolfenstein, Avrupa’daki oyuncuları Nazi savaş makinesini düşürmek için kişisel bir görevle gönderiyor. Küçük bir direniş savaşçı grubunun yardımıyla, en ağır korunan tesislerine sızın, yüksek teknoloji Nazi lejyonlarıyla savaşın ve dünyayı ve ötesini fetheden süper silahların kontrolünü ele alın.

Wolfenstein Yeni Sipariş Torrent İndir

Ana Özellikler:

Aksiyon ve Macera
Wolfenstein’ın nefes kesici set parçaları, Baltık kıyısında bir sahil kalesi, sualtı keşfi, oyuncu kontrollü Nazi savaş makineleri ve çok daha fazlasını sunuyor – hepsi de heyecan verici bir aksiyon-macera deneyimi yaratmak için bir araya geldi.

– Hikaye ve Karakterler
Hi-oktan aksiyon ve heyecan verici macera, unutulmaz karakterler içeren sıkı tempolu, süper sürükleyici bir oyun anlatısına birlikte dokunmuştur.

– Tarih ve Ortam
1960’lı yılların farklı bir fonunda, tanıdık bir düşman tarafından yönetilen, bildiğiniz gibi tarihi değiştiren ve büken bir yabancı dünyayı keşfedin.

– Arsenal ve Saldırı
, yıkım araçlarınızı yükseltmek için gizli araştırma tesislerine ve ağır korunan silah zulasına girin. Büyük Askerleri ve seçkin şok birliklerini yücelten büyük Nazi robotlarına karşı çıkarken yoğun birinci şahıs savaşını deneyimleyin.

minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci:  Core 2 Duo E8200 2.66GHz
  • Bellek:  3 GB RAM
  • Grafik işlemcisi:  GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 / Windows 8
  • Mağaza:  50 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 / Windows 8
  • CPU:  Intel Core i7 veya eşdeğeri AMD
  • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
  • HDD:  50 GB
  • VRAM:  GeForce 460, ATI Radeon HD 6850

Leave a Reply