Wolfenstein 2009 Indir

5/5 - (1 vote)

Wolfenstein 2009 Indir

Wolfenstein, gizli Nazilerin mistik güçlerin diğer dünya boyutlarına erişmesini engellemek için William “BJ” Blazkowicz’in ana karakterini takip ediyor. Oyun, İkinci Dünya Savaşı sırasında kurgusal Isenstadt kasabasında gerçekleşir ve size eşlik edecek vahşi bir karakter kadrosuna sahiptir. Kötü adamlar da unutulmaz, ancak planları hala klasik Wolfenstein tarzında klişeler  .

Ayar

Wolfenstein’ın olayları, II. Dünya Savaşı’ndan etkilenen Isenstadt kasabasında gerçekleşir. Nazi, Nachtsonne kristallerini çevreden çıkarma planlarını ilerletmek için sıkıyönetim koydu. Bu kristaller Kara Güneş boyutuna erişmek için gereklidir. Oyunun olayları ilerledikçe, ortamların daha mistik ve doğaüstü hale geldiğine tanık olacaksınız. Örneğin, Nazi askeri devriyeleri doğaüstü yaratıklar olarak görünmeye başlayabilir. Wolfenstein’da kanalizasyon, bir taverna, paranormal bir üs, bir kale ve hatta büyük bir zeplin gibi ziyaret edeceğiniz birkaç unutulmaz yer var.

Hikaye

Giriş dizisinde BJ Blazkowicz’in Tirpitz adlı bir Alman Savaş Gemisinden bir madalyon çaldığına tanık oluyoruz. Yakalandı ve bilmeden, çalıntı madalyonun esirlerini öldürme gücünü serbest bırakıyor, daha sonra OSA karargahına kaçmadan önce Tirpitz’den bir uçak kaçırmayı başarıyor. OSA üyeleri tarafından, madalyonun sadece savaştan büyük ölçüde etkilenen bir şehir olan Isenstadt’ta bulunan Nachtsonne adlı özel bir kristal tarafından desteklendiği söyleniyor.

Oyunun ana olayları Blazkowicz’in madalyon hakkında daha fazla şey öğrendiği Isenstadt’ta gerçekleşir. Burada madalyonun gerçek adı olan Thule madalyonunu öğrenir. Sonunda Viktor Zetta adında bir Nazi Generali’nin planlarını keşfeder. Blazkowicz, Nazileri durdurmaya adanmış bir Alman direniş örgütü olan Kreisau Circle’ın ajanlarıyla da bir araya geliyor.

Wolfenstein 2009 İndir

Karakterler

BJ Isenstadt’ta, silahlarınızı ve yeteneklerinizi geliştirmek için işçiliğe sahip iki kardeş Stefan ve Anton Krieg ile tanışıyor. Ayrıca Kreisau Circle lideri ve eski bir okul öğretmeni Caroline Becker ile tanışır. Ona her zaman teğmen Erik Engel eşlik eder.

Oyunun önceki bölümlerinde kötü adam oyunu Viktor Zetta. Ancak, sonunda 2001 oyunu Wolfenstein’a Dönüş oyunundan dönen kötü adam Willhelm “Deathshead” Strasse ile karşılaşacaksınız  .

Oynanış

Wolfenstein tekerleği gerçekten yeniden icat etmiyor. Oyunun tek eşsiz yanı, Dünya ve Kara Güneş arasındaki bir boyut olan Peçe’yi içeriyor. Peçe’de BJ daha hızlı, daha güçlü ve daha yükseğe sıçrayabilir. Bunun ötesinde, Peçe yetenekleri yükseltilebilir ve geliştirilebilir. Peçe’deki oyun Dishonored  serisini andırıyor  .

Bu oyunun inanılmaz bir hikayesi var ve bu oyunun arsası herkesin bu oyunu oynamayı sevdiği inanılmaz karakterlerin etrafında dönüyor. Oyuncular, Alman savaşı sırasında gizli insan deneyi hakkında bilgi edinebilirler. Gerçekten ilginç bir oyun ve en iyi şey oyunda kullanılan silahların basit silahlar olmasıdır. Oynamak çok heyecan verici ve basit arayüzü ile indirmek çok kolay. Alman savaşında kullanıldı, ancak daha da özel olanı, Wolfenstein’ın onlara bir miktar güç vermesi ve bazı ölümcül silahlar olmaları. Bu oyunun grafikleri ve görselleri gerçekten etkileyici ve güzel. Karakterler, grafiksel olarak çok şaşırtıcı olan buzz elektrik etkisine sahiptir. Karakterin ölümcül bir görünümünü verir ve karaktere ölümsüz bir görünüm verir. Bir başka ilginç özellik de sesin her zaman hızlı olması, çünkü karakterin hiçbir zaman alanın etrafında hareket etmesi ve dolaşması. Tüm bu oyunda çok harika ve kesinlikle tadını çıkaracaksınız.

Wolfenstein, Raven Software tarafından geliştirilen ve Wolfenstein video oyunu serisinin bir parçası olan Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Hikaye, Nazilerin “Kara Güneş” boyutuna erişmek için gerekli nadir Nachtsonne kristallerini kazmak için sıkıyönetim uyguladığı II. Dünya Savaşı sırasında kurgusal Isenstadt kasabasında geçiyor. Oyun ilerledikçe, Isenstadt’taki olaylar garipleşir (askeri devriyelerin yerini doğaüstü yaratıklar vb. Alır). Mekanlar kasabanın kanalizasyonları, bir taverna, bir hastane, bir çiftlik, bir yeraltı madencilik tesisi, bir kilise, SS genel merkezi, bir kazı sahası ve mağaralar, bir konserve, bir radyo istasyonu, bir paranormal üs, bir generalin evi, bir kale , bir havaalanı ve büyük bir zeplin.

Wolfenstien PC Game, Raven Software tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından sunulmuştur. Bu oyun inanılmaz bir hikaye çizgisine sahiptir. Oyunun konusu inanılmaz karakterin etrafında dönüyor. Bir Alman Savaşı sırasında gizli insan deneyi öğrenir. Ne yazık ki kurbanı oluyor. Güçler ve hiç bitmeyen bir nihai güç elde eder. İntikam için öldürür. Bu oyun gerçekten şaşırtıcı. En iyi şey, oyunda kullanılan silahların basit silahlar olmasıdır. Alman savaşında kullanıldı. Ama daha da özel olanı, Wolfenstein’ın onlara bir miktar güç vermesi ve ölümcül bir silah haline gelmesidir. Bu özellikler ve oyunun hikayesi, Wolfenstein The New Order adlı başka bir oyun anlamında çok benzer.

Wolfenstein PC oyununun grafik ve görselleri gerçekten şaşırtıcı. Karakter, grafiksel olarak gerçekten şaşırtıcı ve güzel olan buzz elektrik etkisine sahiptir. Karakterin ölümcül bir görünümünü verir. Karaktere ölümsüz bir görünüm verir. Ses efektleri gerçekten şaşırtıcı. En iyi şey, sesin her zaman hızlı olmasıdır. Çünkü karakter kısa sürede alanın etrafında hareket eder ve dolaşır. Oynamak isteyebileceğiniz başka bir oyun daha var Prototype 1.

Wolfenstein, Nazilerin “Kara Güneş” boyutuna erişmek için gerekli olan nadir Nachtsonne kristallerini kazmak için dövüş yasasını uyguladığı kurgusal Isenstadt kasabasında düzenlenen bir FPS eylemidir. Bir tanıtım dizisinde, özel ajan William “BJ” Blazkowicz, Alman savaş gemisi Tirpitz’de bir generalden bir madalyon çaldı. Keşfedildi ve yakalandı, farkında olmadan, tüm düşmanlarını onun için öldüren madalyonun gücünü açığa çıkarıyor. Wolfenstein serisine ek olarak harika bir hikaye çizgisiyle birlikte birçok engelle karşılaşacaksınız.

Wolfenstein Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Wolfenstein bitti indirme sonra, sağ (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, olmalıdır .zip dosyasını tıklayın ve “Wolfenstein 2009.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Wolfenstein 2009 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows XP, Vista veya daha yenisi
  • İşlemci:  Intel Pentium 4 3.2 GHz veya daha iyisi
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Video kartı 256 MB veya üstü olmalı ve destekle DirectX 9 uyumlu olmalıdır
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...