Witcher 3 Torrent

Witcher 3 Torrent

The Witcher Indir

Witcher 3: Wild Hunt “, aksiyonu karmaşık kararlar almanın ve sonuçlarından sorumlu olmanın gerekli olduğu inanılmaz bir fantezi dünyasında ortaya çıkan yeni nesil bir rol yapma oyunudur. Dünya savaşta yutuldu. Nilfgaard imparatorluğu yolundaki her şeyi siler, Kuzey Krallıklarının kalbine ulaşmak için çabalar.Derin kişisel güdülerle çalışan ünlü cadı Geralt, Rivia, antik kehanette bahsi geçen bir kişiyi bulmak ve korumak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. , düşman onu topuklarından, korkusundan ve acımasından habersiz, en akıl almaz kabus – Wild Hunt, hayalet atlıların süvarisi, kader ve ölümün öncüleri, sadece bir gece tüm yerleşim yerlerinden iz bırakamayan … ” Witcher 3: Wild Hunting doğrusal olmayan, yetişkin,rol oynama oyunlarının doğasında bulunan çok çeşitli taktik unsurları, aksiyon türünün en iyi oyunlarına layık dinamik ve muhteşem savaşlarla birleştiren QTE kullanmadan zengin tarih ve eşsiz savaş sistemi.

Witcher 3 Torrent

Dünya kaos içindedir. Hava gerginlik ve yanmış köylerin dumanı ile kalın. Korkunç Nilfgaard İmparatorluğu tekrar şanssız Kuzey Krallıklarını tahrip etti. Geralt’ı kendi kazançları için kullanmaya çalışan bir zamanlar kudretli olan artık gitti. Bu belirsiz zamanlarda hiç kimse, servetin ne tuttuğunu, dünyaya barışı getireceğini ve sadece sefalete neden olacağını söyleyemez. Ancak daha koyu ve daha ölümcül bir güç ortaya çıkıyor. Kalay kaplı ordulara komuta eden küçük erkekler ve kadınlar, çatışmalarının şu anda ortaya çıkan diğer dünya tehdidi olan Wild Hunt’a kıyasla çocuk oyunu olduğunu anlayamıyorlar. Bu korkunç spektral biniciler, insanlığa musallat yaşlarda, dünyaya sefalet getiriyor. Ancak bu kez Vahşi Av, özellikle bir kişiyi arar: Kaderin Geralt’a verdiği tek birey, Geralt’ın akrabası ruh olarak kabul edilir.

Fantezi RPG serisindeki iklimsel üçüncü oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt, doğrusal olmayan bir hikayenin ve açık bir dünyanın eşsiz bir kombinasyonudur – oyuncu seçimi, taktik savaş ve bir karakter odaklı, karakter odaklı, doğrusal olmayan bir hikaye deneyimi zengin, yaşam ortamı. Bu dünya akıllı sakinlerle doludur ve onu dinamik, yaşayan, nefes alan bir yer yapan yeni mekaniklerle canlandırılmıştır. Oyuncular dünyaya seyahat ederken, birçok gün doğumu ya da gün batımına tanık olurken, şiddetli yağışlara ya da bunaltıcı sıcağa katlanırken, avcıları avlarını, kendilerini canavarlara karşı savunan köyleri, ay ışığında buluşan sevgilileri görürler. Yeni oyun içi ekonomi sistemi, çevredeki koşullara veya menşe yerlerine göre malların fiyatını değiştirerek, oyuncuları avlanma ve talep edilen eşyaları toplama yoluyla aramaya teşvik ediyor. Hikayeye yeniden tasarlanan bir yaklaşımla, oyuna hem yeni gelenler hem de eski zaman hayranları erişebilecek ve bir öğretici oyuncuları oyuna kolaylaştırıyor. Combat, geleneksel RPG unsurlarını özel bir dövüş oyununun hızı ve hassasiyeti ile birleştirmek için yeniden tasarlandı. Tüm bu oyun özellikleri, oyunun kalbindeki sağlam bir RPG sistemine entegre edilmiştir.

Oyun tüm Xbox One, Play Station 4 ve Pc Oyuncular için Microsoft Windows için 19 Mayıs 2015’te piyasaya sürüldü. CD Projekt tarafından geliştirilen ve yayınlanan The Witcher 3: Wild Hunt, Tek Kişilik bir oyundur.

Oyunun rolünü oynayacağı karakter, Witcher olarak bilinen bir canavar olan Rivia’nın Geralt’ı. Canavar koşar, yürür, yuvarlar, yüzer, kaçar ve oyunda atlar. OyuWitcher 3 Torrentn iki seçenek yakın dövüş saldırısı sağlar; ağır saldırılar ve yavaş saldırılar. Canavarın birçok silahı var ama çelik kılıç özellikle insanları öldürmek için kullanılırken, gümüş kılıç yaratıkları ve canavarları öldürmek için daha yeterli. Oyundaki oyuncunun Igni, Yrden, Aard, Axii ve Quen gibi 5 işareti var. Oyun kumandası, oyunun Dünya durumunu farklı sonlandırma olasılıklarıyla belirler. Oyun silahları satıcıya satmanıza izin verir.

Oyuncular, Witcher olarak bilinen bir canavar avcısı olan Rivia’nın Geralt’ını kontrol ediyor. Geralt yürüyor, koşuyor, yuvarlanıyor ve kaçıyor ve (dizide ilk kez) atlar, tırmanıyor ve yüzüyor. Bombalar, tatar yayı ve iki kılıç (bir çelik ve bir gümüş) dahil olmak üzere çeşitli silahları var. Çelik kılıç öncelikle insanları öldürmek için kullanılırken gümüş kılıç yaratıklara ve canavarlara karşı daha etkilidir. Oyuncular kılıçlarını istedikleri zaman çizebilir, değiştirebilir ve kaplayabilirler. İki yakın muharebe saldırısı modu vardır; hafif saldırılar hızlı ama zayıftır ve ağır saldırılar yavaş ama güçlüdür. Oyuncular kılıçlarıyla düşman saldırılarını engelleyebilir ve karşı koyabilirler. Kılıçların dayanıklılığı sınırlıdır ve düzenli onarım gerektirir. Fiziksel saldırılara ek olarak, Geralt’ın elinde beş büyülü işaret var: Aard, Axii, Igni, Yrden ve Quen.

Witcher 3 Torrent

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1,5 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Leave a Reply