Witch It Indir

4/5 - (23 votes)

Witch It Indir

Cadı  Bu çok oyunculu bir saklambaç oyunudur. Cesur avcılar esprili , büyülü bir dünyada gizli cadılar ararlar  . Canlı ve büyülü bir dünyada Hunt & Hide Witch It dünyası, keşfetmeniz ve saklamanız için alçakgönüllü köyler, buzlu göller ve antik kütüphanelerle dolu. Witch It Bedava İndir PC Oyunu Repack-Games.com. Her haritanın araştırıp keşfetmeniz için kendi hikayeleri ve sırları vardır. Bir  avcı olarak , işiniz barışçıl bir kasaba uğruna tüm cadılar avlamaktır.

Avcılara karşı cadılar oynamak için arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım oluşturun. Bir cadı olarak, sahne taklit eder ve turda hayatta kalmak için kendinizi gizlersiniz. Korkusuz bir çiftçi olarak, huzurlu bir şehir uğruna tüm şüpheli destekleri avlamak için pervane avına çıkıyorsunuz. Çalışkan köylüler, gizemli ormanlar ve büyülü cadı evlerinin büyüleyici, huzurlu kasabalarını bulacağınız mistik ama aynı zamanda esprili dünyanın bir parçası olun. Bu oyun, Gmod’daki Prophunt gibi, bu oyun bunun etrafında tasarlandı, bu da haritalarda öldürmek ya da kırılmış noktaları delirmek için inanılmaz derecede zor olan süper küçük sahne olmadığı anlamına geliyor. Grafikler güzel görünüyor ve haritalar oldukça iyi.

Witch It İndir

Tesviye sistemi, çok oynayan oyuncuların avcılarını veya cadılarını kişiselleştirmek için ödüller kazanacakları anlamına gelir. Cadı Oynanışı Prop Hunt’ın mekaniğinden alınır, ancak iki ayrı oyun modu, karakter özelleştirme ve yetenekler gibi daha fazla özellik ekler.

Oyunun kendisi çok parlak görünüyor ve sahip olduğu piksel sanat estetiğini gerçekten çok seviyorum. Bu oyuna koyduğum 20 saatten sonra, kendi başıma çok eğlendim. Arkadaşlarımın hiçbiri oyunu henüz seçmedi, ancak konuşabileceğiniz, oynayabileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz harika bir topluluk da var. Bazıları için, fiyat şu anda oyunun sunabileceği şeyler için biraz fazla olabilir, ancak geliştiriciler sürekli olarak oyuna giderek daha fazlasını ekliyor, bu yüzden fiyat yakında bir sorun olmamalı. Cadı  Tek başına ve arkadaşlarıyla keyifli , harika, eğlenceli ve  rahat bir oyun.

Avcılar,   sinsi cadıları tarayan  sadık bir tavuk veya bir alanda büyük darbe hasarına neden olan bir vücut çarpması becerisi olsun, görevlerine yardımcı olmak için bir dizi farklı araç ve gadget ile  donatılmıştır. Cadılar neredeyse her şeyi taklit edebilir avcıları kandırmak ve hayatta kalmak için. Cadılar istedikleri gibi farklı sahne arasında geçiş yapabilir   ve rakiplerini karıştırmak veya korkutmak için farklı büyüler yapabilirler .

Witch It Cadılar cadılar dikkat edin

Cadı Bu her yaştan saatlerce eğlenceli katmanlar verecek sanal saklambaç harika bir çok oyunculu oyun. Dikkatle gizlenmiş eşyaları aramaya devam ederken bir fantezi ve masal dünyasına adım atın … ya da alternatif olarak kendinizi saklayın ve oyundaki diğer oyuncuları kandırın.

Cadılar dikkat edin

Witch It’te iki karakterden birini kontrol edebileceksiniz: bir çiftçi veya bir cadı. Çiftçinin amacı tüm gizli destek malzemelerini bulmak ve kasabanın mümkün olduğunca huzurlu kalmasını sağlamaktır. Bu arada bir cadı olarak, amacınız kendinizi bir pervane olarak gizlemek ve diğer oyuncular tarafından fark edilmeyen turun sonuna çıkarmak olacaktır.

Eğlenceli bir çizgi film fantezi dünyası

Cadı Bir köy ve bir cadının kulübesi de dahil olmak üzere bir dizi farklı masal yeri yiyerek birden fazla haritada gerçekleşir. Bu tuhaf ve harika ortamlarda saklanmak veya aramak için bolca eğleneceksiniz. Dahası, seçtiğiniz karakteri özelleştirmek için kullanabileceğiniz öğeler elde edebileceksiniz.

Witch It Barrel Roll Games tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan çok oyunculu bir saklambaç oyunudur. Witch It dünyası, keşfetmeniz ve saklamanız için alçakgönüllü köyler, buzlu göller ve eski kütüphanelerle dolu. Her haritanın araştırıp keşfetmeniz için kendi hikayeleri ve sırları vardır! Bir avcı olarak, işiniz huzur dolu bir şehir uğruna tüm cadıyı avlamaktır. Avcılar, sinsi cadıları tarayan sadık bir tavuk veya bir alanda büyük darbe hasarına neden olan bir vücut çarpması becerisi olsun, görevlerine yardımcı olmak için bir dizi farklı araç ve aletle donatılmıştır! Cadılar avcıları kandırmak ve hayatta kalmak için manzaradaki hemen hemen her şeyi taklit etme yeteneğine sahiptir. Cadılar istedikleri gibi farklı aksesuarlar arasında geçiş yapabilir,

Witch It Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Witch It için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Witch It indirmeyi tamamladığında, WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı ayıklayın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Witch It Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7.1 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit İşletim Sistemi Gerekli)
 • İşlemci:  Intel Core i3, 2.4GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6850
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7.1 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit İşletim Sistemi Gerekli)
 • İşlemci:  Intel Core i5, 2.8GHz
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 390
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...