Windows Media Player 12 Indir

Windows Media Player 12 İndir

Medya severler tarafından medya severler için tasarlandı. Windows Media Player 12 – Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 * ‘un bir parçası olarak mevcuttur – Flip Video ve iTunes kitaplığınızdaki korumasız şarkılar dahil olmak üzere her zamankinden daha fazla müzik ve video oynatır! Windows Media Player 12 ile dijital ortam koleksiyonunuzu düzenleyin, dijital ortam dosyalarını taşınabilir bir aygıtla eşitleyin, dijital ortam içeriği için çevrimiçi alışveriş yapın ve daha fazlasını yapın.

Windows Media Player, Microsoft Windows üzerinde çalışan tüm cihazlar için varsayılan video oynatıcıdır. Standart program olmasına rağmen, temelden başka her şeydir.

Windows Media Player, temel video ve ses kayıttan yürütmenin yanı sıra görüntüleri görüntüleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan harika bir iş çıkarır. Programın gerçekleştirdiği en temel görev fotoğrafları görüntülemek iken daha gelişmiş özelliklerden bazıları CD’leri yazmak / kopyalamak ve medyayı MP3 oynatıcılara aktarmaktır.

Yine de Windows Media Player için oyunun adı çok yönlülüktür. Program bir müzik kitaplığı, fotoğraf görüntüleyici ve medya oynatıcı gibi çalışabilir – etkili bir şekilde üç ayrı programa olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu nedenle, kullanıcılar medya programına çeşitli işlevler için güvenebilirler, bu da onu rakiplerinin çoğundan çok daha kullanışlı hale getirir.

Piyasadaki en gelişmiş oynatıcı olmasa da, Windows Media Player kesinlikle kullanıcıların güvenebileceği güvenilir bir programdır.

Windows Media Player 12  , Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 için kullanılabilen varsayılan medya oynatıcıdır. Sürüm 12, basitleştirilmiş bir arayüz ve geliştirilmiş bir oynatma modu dahil olmak üzere önceki sürümlerden ek özelliklerle zenginleştirilmiştir. Windows Media Player ayrıca kullanıcıların film izlemelerine ve ses kayıtlarını dinlemelerine de olanak tanır  . Ayrıca yeni sürüm, kullanıcıların video, ses ve JPG dosyalarını diğer cihazlarla kolayca senkronize etmesine olanak tanıyan  gelişmiş dosya aktarım yetenekleri sunar  .

Windows Media Player  ,  kullanıcıların müzik ve video oynatmasına izin veren bir  multimedya uygulamasıdır  . Uzun yıllar boyunca, Windows işletim sistemi  sürümleri ile yerleşik  standart  medya oynatıcı olmuştur  .  Windows için iTunes’a rakip olarak birçok yönden başarılı olduğu müzik ve video dosyalarınızı oynatmak için birçok yararlı özellik sağladı  . Öyle  kolay kullanımlı sizin için daha uygun hale getirmek için kullanışlı seçenekler bir sürü,

Windows Media Player 12 Indirs

Klasik özellikler

Windows Media Player (WMP),   1991’den beri Windows ile birlikte gelmektedir . Akıllara durgunluk veren kurulumlar olmaksızın geniş bir özellik yelpazesine sahiptir. Bu bir var  ağaç tarzı dosya dizini , istediğiniz müziği bulmak için kolay hale getirmektedir. Dahası, aklınızda bir şarkı veya video dosyanız varsa, taramayı atlamak için onu arama kutusunda aramanız yeterlidir.

Uygulama ayrıca,  müzik veya video oynatma listenizi oluşturmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir Çalma Listesi Oluştur işlevine de sahiptir  , böylece çok fazla dosyaya tıklamanıza gerek kalmadan arka arkaya seyredebilir veya sesli yolculuğa çıkabilirsiniz. Ek olarak, bu işlev  sürükle ve bırak  işlevini kullanarak çalma listenizi oluşturma sürecindeki her türlü karışıklığı ortadan kaldırır. Müziğinizi beş yıldızlı derecelendirme sistemini kullanarak da  derecelendirebilirsiniz . Bununla, dosyalarınızı derecelendirmeye göre düzenleyebilirsiniz. 

Kullanıcıların uygulamada hala yararlanabilecekleri klasik işlevler arasında  CD yazıcı da bulunuyor . Mükemmel karışım CD’sini oluşturmak kolaydır. Karışınızı oluşturmak için yalnızca şarkıları  sağ paneldeki  bir Yazma Listesi’ne sürükleyip bırakmanız ve Yazmayı  Başlat  düğmesini tıklamanız gerekir. Kopyalama  oldukça hızlıdır ve program tercih ettiğiniz bit hızını ve ses dosyası türünü seçmenize bile izin verir. 

Büyük değişiklikler

Artan sayıdaki üçüncü taraf medya oynatıcılarına ayak uydurmak için Microsoft,   klasik Windows Media Player’da birkaç büyük değişiklik yaptı . Birincisi, ürünün arayüzü tamamen elden geçirildi. Gone, önceki üç sürümü zorlayan tekdüze mavi kullanıcı arayüzü. Bunun yerine, uygulama daha  temiz, daha profesyonel görünümlü  siyah bir ön panele sahip. 

Araç çubuğu hala  tanıdık düğmeleri ( Şimdi Yürütülüyor, Kitaplık, Kopyala, Yaz ve Eşitle düğmeleri) içeriyor, ancak uygulama Kılavuz düğmesini indirgemiş ve  Müzik Hizmetleri  düğmesiyle değiştirmiştir. Yeni işlev,  yapılandırdığınız çevrimiçi müzik hizmetine göre değişir  . Yeni görünümün yanı sıra, Windows Media Player Medya Kitaplığında da bazı değişiklikler yaptı. Veritabanı benzeri bir metin listesi görüntülemek yerine, görünüm artık ana kitaplık görünüm stillerinin çoğunun albüm temsiliyle daha  grafiksel  . Ayrıca,  bir kapta birden çok öğe olduğunda artık  görsel olarak da gösteriliyor

Genel olarak, bu yeni özellikler güzel, ancak   kullanıcıların tarafında biraz çalışma gerektiriyorlar . En küçük medya koleksiyonunda bile,  düzeltilmesi kolay olmayan eksik veya yanlış meta veriler olması kaçınılmazdır. Ayrıca, bir dizi yeni işlev varken, hala eksik olan bazıları var. Bunlar, iTunes’ta zaten mevcut olan entegre podcast özelliğini içerir. Ayrıca, WMP ile bağlanabileceğiniz WMA tabanlı çevrimiçi müzik mağazası   , iTunes’ta bağlanabildikleriniz kadar ilginç değildir

Güzel gelişme ama yeterli değil

Windows Media Player’ın geçirdiği  değişiklikler, kullanıcıların sürekli değişen taleplerine ayak uydurmak için  güzel bir gelişme . Bununla birlikte, uygulama büyük bir sıçrama yapmış ve öncekilerden daha iyi olsa da, birçok gerekli özelliği hala  kaçırmaktadır . Uygulama bugün hala piyasadaki medya oynatıcıların fiili standartlarını benimsemiyor  .

Artıları

  • Daha temiz ve profesyonel arayüz
  • Grafik dosya görüntüleme
  • Kullanıcıların çevrimiçi müzik hizmetlerine erişmesine izin verir
  • Hala klasik işlevleri sunuyor

EKSİLERİ

  • Birkaç gerekli özelliği özlüyor
  • Her oynatma listesinde kaçınılmaz olarak eksik veya yanlış meta veriler
  • İlginç müzik mağazası teklifi
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply