Welcome To The Game 2 Indir

Welcome To The Game 2 Indir

Welcome To The Game 2 Indir

Oyuna Hoş Geldiniz sizi Deep Web dünyasına götüren tüyler ürpertici bir korku / bulmaca oyunudur. Deep Web’i, etkileşimli işkence ve cinayeti görmenize ve katılmanıza izin veren bir çevrimiçi hizmet / web sitesi olan Kırmızı Oda bulmaya çalışmak amacıyla keşfedin. Red Rooms URL’sini oluşturmak için derin web’de 8 gizli anahtar bulmanız isteniyor. Bu işlem sırasında, Deep Web’deki gizli bulmacalarla mücadele edersiniz, saldırıya uğramasını önlemek için mini bulmaca oyunlarını çözmek zorundasınız ve kaçırmaya çalışan kaçıranlar olabilir veya olmayabilir. Derin ağa gitmeden, derin ağda gerçekten orada olan şeyin gerçek dehşetini ve hüznünü yaşayın.

Oyuna Hoş Geldiniz II, gölge ağını arayan sizi derin web evrenine getiren barometrik bir ghastliness / metodoloji / bulmaca oyunudur. Hangi nedenle gölge ağı aradığınızı söylerdiniz? Seni bir kez daha hikayeye götürmeye ne dersin?

Önemli bir metropol bölgede analitik bir gazeteci olan Clint Edwards olarak oynuyorsunuz. Ertelemeden PC’nizden gelen seslere uyanırsınız. Birisi size izleyicilerine dikkat çeken bir akışla bağlantı gönderdi.

Akışı inceledikten sonra, hayatı için dehşete kapılmış Amalea adında bir bayan görüyorsunuz. Amalea gölge ağıyla ilgili bir şey söylüyor ve onu örten peçe giyen adamlar var. Alanını açıklığa kavuşturmaya çalışırken, dere aniden kapanır.

Oyuna Hoşgeldiniz 2 Indir

Bu, Clint’in avantajını zirveye çıkarır ve dönüşü olmayan noktadan önce onu keşfetmek için daha fazla yuva yapmalıdır. Her durumda, Clint, derin ağın etrafa bakmak için bir yer olmadığını fark ediyor. Kimse kimin geri döndüğünü söyleyemez.

Oyuna Hoş Geldiniz II, size Amalea’yı koruma ve nasıl ulaşacağınızı taahhüt eder. Gölge internet tarayıcısını çözmek için 8 gizli karma arama yapmakla görevlendirildiniz.

Bunu, PC’de yeniden oluşturulmuş bir PC çalışma çerçevesi kullanarak yaparsınız. Bu yeniden canlandırılan çalışma çerçevesi, size bir İnternet tarayıcısı (YSA), Not alma programlama, programlama paketi satın alma seçenekleri (sıfır GÜN) size yardımcı olacak aparatlara eşlik edecek ve gökyüzü oradan sınır!

Örtülü karmalar, site içi sayfalardaki derin web aracılığıyla yayılır. Karmaları, sayfayı tıklatarak, sayfa kaynağını görerek veya muhtemelen gizli bir belgenin etrafına bakarak dikkatlice analiz ederek keşfedebilirsiniz.

Gizli hash arayışı içindeyken, polis tarafından takip edilmekten kaçınmak için komşunuzun Wi-Fi ağına girmelisiniz! Bilgilerinizi almaktan programcılarla (beklenenden daha küçük) savaşın, DOSCoin (oyun içi para), notlar.

Ana hedefinizde size yardımcı olacak öğeleri isteyin, örneğin, Wi-Fi destekleyicileri iyileştirme çalışması belirtileri, hareket sensörleri göstermelidir. DOSCoin’i (oyun içi nakit), örneğin DOS Coin’i oluşturmak için korsanların ve şeylerin üstesinden gelmek gibi belirli sorumlulukları yerine getirin!

İndirme ve Yükleme Oyuna Hoş Geldiniz

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Oyuna Hoş Geldiniz indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Welcome.to.the.Game.v2.2.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR’a sahip olmalısınız  ) .
 4. Oyuna Hoş Geldiniz klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  2.4 GHZ
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1024MB
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  En iyi 16 × 9 en boy oranında / 1080p’de çalıştırıldı

Leave a Reply