Watch Dogs Torrent

5/5 - (1 vote)

Watch Dogs

Watch Dogs Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir açık dünya aksiyon-macera üçüncü şahıs nişancı gizli video oyunudur. Dünya çapında 27 Mayıs 2014’te Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülürken, Wii U sürümü 18 Kasım 2014’te Kuzey Amerika’da, 21 Kasım Avrupa’da ve 4 Aralık’ta Japonya’da piyasaya sürüldü. [10] Illinois, Chicago’nun kurgusal bir versiyonunda yer alan tek oyunculu hikaye, bir hacker’ı ve yeğeninin kazara ölümünden sonra intikam alma çabalarını takip eder. Açık dünya tasarımı, oyuncuların şehir kenti, açık kırsal alanlar ve gecekondu mahallelerini içeren Chicago’da serbestçe dolaşmasını sağlar.

izle köpekler torrent

Watch Dogs bir aksiyon-macera video oyunudur. Hacking hakkında her şey bekçi köpekleri. Bu oyunun ana karakteri “The Fox” ya da sadece “The Vigilante” olarak bilinen Aiden Pearce. Araba kazasında yeğeni “Leena” nı kaybeden son derece gelişmiş bir hacker Aiden Pearce. Aiden Chicago şehrinin iletişim sistemini hackliyor. Suikaste karışan suçluları takip etmeli, ama “Damien” Aiden’in küçük kız kardeşini kaçırmaya karışmış eski ortağı. Şimdi Aiden olarak kız kardeşini kurtarmak ve yeğenini öldürmek için intikam almak zorundasın. 27 Mayıs 2014’te PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows, Wii U, PlayStation 3 modellerinde piyasaya sürüldü.

Watch Dogs (WATCH_DOGS olarak stilize edilmiştir) Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. 2014 yılında Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U için piyasaya sürüldü. Chicago’nun kurgusal bir versiyonunda yer alan arsa, hacker Aiden Pearce’ın yeğeninin öldürülmesinden sonra intikam arayışını takip ediyor. Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yaya olarak veya araçla gezilir. Çevrimiçi çok oyunculu mod, sekiz oyuncuya kadar işbirlikçi ve rekabetçi bir oyuna katılmalarını sağlar.

izle köpekler torrent

Ekim 2012’de, hacker Aiden Pearce ve akıl hocası ve ortağı Damien Brenks, Chicago’daki üst düzey Merlaut Hotel’de elektronik banka soygunu yapıyor ve başka bir hacker tarafından ayarlanan sessiz bir alarmı tetikliyor. Brenks, hacker’ı bulmaya çalışır, kendisini ve Pearce’ı verir. Ailesi için korkan Pearce, ülkeye sürpriz bir yolculuk kılığında onları güven altına alır. Yolda, hitman Maurice Vega, arabayı çökerten bir silahla ateş ediyor; Pearce’nin yeğeni Lena komaya girer ve ölür. 11 ay sonra Pearce, Vega’yı Chicago’daki Parker Square bölgesindeki bir beyzbol stadyumunda izler. Vega’nın yüklenicisi hakkında verimsiz bir sorgulamanın ardından Vega’yı ortağı tamirci Jordi Chin’in eline bırakır.

Watch Dogs Torrent, Ubisoft tarafından başlatılan aksiyon oyunudur. Buradan en iyi ve ünlü video oyunu. İlk kez 27 Mayıs 2014’te PlayStation 3, 4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.
Bu oyun neredeyse tüm dünyadan talep edildi. Bu oyun şimdi Aiden intikam istiyor ve Hitman’ın peşine düşmeye başlıyor. Windows PC için Watchdogs Torrent sürümünü yayınlayan kişi geri bildirimleri. Böylece, geçen yıl piyasaya sürülen en çok beklenen oyunlardan biri, çünkü birçok yeni misyonu var ve kullanıcı arayüzü önceki sürüm oyunundan biraz basit. Orada kullanıcı, hiç sevdiği yan görevleri ve mini oyunları görebilir.
Bu videoda, oyun kullanıcısı zamandan yararlanmak için bu video oyununun tadını çıkarabilir. İlginçtir. Bu nedenle, kullanıcı bu tür oyunları sık sık oynamaktan sıkılmak istemez. Watch Dogs PC Torrent Reloaded, oyunculara kullanıcıya daha fazla ilgi ve heyecan veren en iyi oyunları seçmeleri için çok kolay bir oyundur. Aksiyon, çekim, gerilim ve yarış video oyunları oynamayı seviyorsanız, o zaman süper oyun neredeyse tüm oyun lezzetlerine sahiptir. Bu oyunda ayrı görevler var ve oyuncu oyunu hızlı bir şekilde seçebilir ve görevleri yerine getirebilir.
Bu oyunu ilk kez oynuyorsanız, oyun zorluk seçeneği, görevlerin seviyesini ayarlamanıza yardımcı olur, yani çok düzgün, ses seviyesini ses seviyesine değiştirebilirsiniz. Geçmişte yetenekli bir hacker olan ve ceza arka planında yer alan Aiden Pearce olarak oynayabilirsiniz. Ve şimdi ailenize zarar verenleri öldürme görevine sahip ve tüm düşmanları hackleme görevine sahip.
Bu oyunda, iki veya ikiden fazla oyuncu bu oyunu oynayabilir ve Chicago’nun Suç gruplarıyla tasma gücüyle mücadele etmek için birlikte çalışabilir. Watch dogs 2 crack Download’un arka planı, 2003 yılında gerçekleşen karartma sırasında 11 halkın öldüğü Chicago şehrinde hikayenin eylemini belirliyor. Böylece, şehirdeki herkesi ve her şeyi bağlayan süper bilgisayar olan Merkezi işletim sistemi geliştirildi. Şimdi kullanıcı Chicago’nun yolsuzluğunu ortaya çıkarırken Watchdogs Crack indirme hikayesini oynayın ve tamamlayın. Özel Karakter kaplaması ve hack’leri genişletmek için geliştirilmiş pil yuvasına sahip benzersiz Görevler içerir. Oyuncu amaçları tamamladıktan sonra ödülü alır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...