Warface Indir

Warface Indir

5/5 - (1 vote)

Warface Indir

PC için Warface , çeşitli PVP modları , heyecan verici PVE görevleri, olağanüstü cephanelik ve dünya çapında milyonlarca hayranı  olan ücretsiz bir çevrimiçi / masaüstü  shooter oyunu ! Profesyonel bir  Warface  askeri olun! Bu yazılımın bazı bölümleri lisansa dahildir © Crytek GmbH.

Warface  ve Blackwood yoğun Versus karşılaşmalarında birbirlerine karşı çıkıyorlar . Ve her iki tarafta sekiz oyuncuya kadar, aksiyon her zaman kalın ve hızlı! Oyundaki rolleri istediğiniz zaman değiştirerek savaş alanındaki performansınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz  .

Modern tarihin en derin ve en uzun ekonomik serbestliğiyle darp edilen ve dövülen on yıllardır süren yıkımdan kurtulmak için mücadele eden bir dünya – bu durgunluk en güçlü ulusal kimlikleri ve ahlaki idealleri etkiledi. Giderek daha küçük güçlü bireylerin yüzdesi, küresel zenginliğin giderek daha büyük bir yüzdesini kontrol etmektedir. Daha kapsamlı çıkarlarına yönelik tehditlere karşı, ‘Geç Kapitalizm’, fildişi kulesini duvarlı bileşikler, silah sistemleri ve Blackwood’un düzensiz kudretiyle güçlendiriyor.

Düşmanı yok etmek için arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin. In  Warface ‘ın eşsiz Co-op modunda dünyanın her yerindeki Blackwood güçleri aşağı çekmek için en fazla beş kişiyle oynayabilirsiniz. Her gün yeni zorluklar ve ödüller ile, her seviyedeki oyuncular savaşmaya değer bir şey bulacaklar!
Warface İndir

MEDİKA
Bu askerler, yıkıcı hasar ve minimum yayılma nedeniyle özellikle yakın mesafeden etkilidir. Genellikle geniş bir alana hasar veren av tüfeği kullanarak düşmanı yaralanma şansını arttırırlar.

RIFLEMAN
Riflemen, iyi dengelenmiş hasar, ateş hızı ve ana silahlarının geri tepmesi nedeniyle orta menzilde en etkilidir. Bu askerler hem saldırı tüfekleri hem de hafif makineli tüfekler kullanmaktadır. İkincisi, özellikle hikaye tabanlı Özel Operasyonlarda yararlıdır.

SED
SED’ler yardımsız tırmanışlar gerçekleştirebilir, avantajlı pozisyonlar işgal edebilir ve uzun süreli patlamalar yapabilir. Ağır bir makineli tüfek ve bir bombaatar ile donatılmıştır, bu sadece bir kabuk patlaması ile hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda düşmanı da kör eder.

MÜHENDİS
Mühendisler yakın dövüş ve sabotaj konusunda uzmanlaşmıştır. Cephanelikleri, orta menzilde yoğun kısa dövüşler için uygun kompakt makineli silahlardan oluşur. Makineli silahlar, düşmanları kurşunla kolayca doldurmaya yardımcı olan en hızlı ateş eden silahlardır.

SNIPER
Keskin nişancılar, yüksek hassasiyetli tüfeklerin yarattığı yıkıcı hasar nedeniyle özellikle uzun ve orta mesafelerde etkilidir. Yarı otomatik, cıvatalı ve otomatik keskin nişancı tüfekleri kullanıyorlar. PC için  şimdi Warface’i indirin ve oynayın  !

BUSHMASTER BA50
Bushmaster BA50, .50 BMG cephaneyi almak için tasarlanmış bir cıvata aksiyonlu, dergi beslemeli tüfek. Bu keskin nişancı tüfeğinin tek atışlık bir öldürme şansı çok yüksek. Koruyucu eldivenler ve ayakkabılar uzun mesafelerde bile düşmanlarınızı kurtaramaz!

FABARM STF 12
Fabarm STF 12 Compact, yakın dövüş silahları ve en son gelişmelerden ve malzemelerden faydalanmak için yenilikçi teknolojilerin bir birleşimidir. Tüm önemli savaş alanlarında yüksek dinamik bir savaş deneyimi sunar.

H&K MP5A5 ÖZEL
H&K MP5, Alman küçük silah üreticisi Heckler & Koch GmbH (H&K) tarafından geliştirilen bir hafif makineli tüfektir. Kol, rahat bir geri tepme, mükemmel yakınlaştırma hızı ve yüksek hasara sahiptir;

SAI GRY AR-15
SAI GRY AR-15, taktik operasyonlar ve yarışmalar için harika bir saldırı tüfeğidir. Orijinal bir jailbreak namlu ve genişletilmiş büyülü premium bir silahtır – güvenebileceğiniz bir silah.

F90 MBR
F90, Thales Australia tarafından üretilen hafif bir saldırı tüfeğidir. Amfibi kuvvetlerle kullanım için çok uygundur, operatörlerin silahla yüzmesini ve sudan çıktıktan hemen sonra güvenle ateş etmelerini sağlar. Ve çok daha fazla Cephanelik!

Sistem gereksinimleri – Can I Run Warface

Asgari

  • CPU: Intel / AMD çift çekirdekli CPU 2.0 GHz
  • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
  • Grafik işlemcisi: GeForce 8600 GT 256MB veya  ATI (AMD) Radeon  X1950 256MB
  • Disk alanı: 15 GB boş alan
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8

Önerilen

  • İşlemci:  Intel  Core2DuoTM E6 serisi veya AMD Athlon64 X2 6400+
  • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
  • Grafik işlemcisi: GeForce 9600 GT 512MB veya ATI (AMD) Radeon HD 4830 512MB
  • Disk alanı: 20 GB boş alan
  • İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply