VSCO Indir

5/5 - (1 vote)

VSCO Indir

VSCO oynamaya olan tüm tutkunuzla birlikte, ellerinizin telefonunuzun küçük bir ekranıyla sınırlı kalmaması gerekiyor. Bir profesyonel gibi oynayın ve klavye ve fare ile oyununuzun tam kontrolünü elinize alın. MEmu size beklediğiniz her şeyi sunar. PC’de VSCO’yu indirin ve oynayın. İstediğiniz kadar oynayın, pil sınırlaması, mobil veri ve rahatsız edici aramalar yok. Yepyeni MEmu 7, PC’de VSCO oynamanın en iyi seçimidir. Uzmanlığımızla hazırlanan seçkin önceden ayarlanmış anahtar eşleme sistemi VSCO’yu gerçek bir PC oyunu haline getiriyor. Absorpsiyonumuzla kodlanan çoklu örnek yöneticisi, aynı cihazda 2 veya daha fazla hesap oynamayı mümkün kılar. Ve en önemlisi, özel emülasyon motorumuz PC’nizin tüm potansiyelini açığa çıkarabilir ve her şeyi sorunsuz hale getirebilir. Sadece nasıl oynadığınızı değil, aynı zamanda oyunun mutluluğunun tadını çıkarma sürecini de önemsiyoruz.

BrowserCam’de PC için Vsco’yu ücretsiz indirin. Vsco uygulaması Vsco tarafından yalnızca Android ve iOS için başlatılmış olsa da. MAC bilgisayarı için PC’ye Vsco kurabilirsiniz. Vsco PC’yi indirmeye başlamadan önce dikkat etmeniz gereken aşağıda listelenen birkaç önemli adımı muhtemelen bulacaksınız.

En iyi fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarından biri olan VSCO, sıra dışı çarpıcı içerikler oluşturmak için araçlarla birlikte gelir. Ön ayarlar ve temel düzenleme araçlarıyla yüklü olan uygulama, orijinal fotoğraflar ve videolarla oynamanıza ve onlara farklı bir dokunuş katmanıza olanak tanır. Dünyanın dört bir yanından içerik oluşturucular tarafından sevilen VSCO’nun kendi fotoğraf paylaşım topluluğu vardır. 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip güçlü bir kullanıcı tabanıyla VSCO, fotoğraf meraklıları arasında tüm zamanların favorisi olmuştur.

VSCO Indir

Kalabalığın yeni favorisini duydunuz mu? Bazı hashtaglere rastlarsanız, muhtemelen tüm Facebook, Instagram ve Twitter’da #VSCOcam vardır. Bunun nedeni, VSCO Cam®’ın her zamanki fotoğraf paylaşım / düzenleme uygulamanız olmamasıdır. Seyahatleri ve serbest girişimleri belgelemenin yaratıcı alanları altında çalışıyorsanız, PC Windows 7/8 veya Mac için VSCO Cam’ı da indirmeniz gerekebilir  . Andy’nin öykünme teknolojisi ile artık mobil uygulamalarınızı masaüstünüzden sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir ve mobil cihazınızla aynı anda senkronize edebilirsiniz. Tam Android UI, Win 7/8 ve Mac OSX açık yazılım desteği, mobil ve PC’ler arasında sorunsuz geçiş sağlar, böylece özelliklerinden tam olarak yararlanabilirsiniz.

prototip

VSCO’nun sözde Visco olarak telaffuz edildiğini biliyor muydunuz  ? Şirket, Görsel Tedarik Şirketi olarak biliniyordu. Apple Apperture ve Adobe Lightroom kullanıcıları için artık VSCO Film olarak etiketlenen filtreler yapıyorlardı.

VSCO Cam®, fotoğraf filtreleri olarak da bilinen çok çeşitli ön ayarlarla birlikte geldiği için özelliklerle doludur. Kullanıma hazır yerleşik ön ayarlarla başlarsınız, daha fazlasını istiyorsanız, VSCO mağazasında her şeye sahipler!

Filtreleme büyük ölçüde ortama bağlı olsa da, nihai görünümünde ne tür bir ruh hali aktarmaktan hoşlandığınız hala sizin kararınızdır. Parçalı düzenleme tekniği, filtrelerle kombinasyonuyla bir profesyonel gibi çalışır. Resimleriniz hiçbir şekilde tek bir boyuta küçültülmez, ölçeği küçültülmez veya sert bir şekilde değiştirilmez. PC Windows 7/8 veya Mac için VSCO  Cam’ı indirin  ve diğer görüntüleme uygulamalarından onu neyin daha iyi yaptığını kendiniz görün.

Yenilikçi

VSCO Cam® kesinlikle fotoğrafçılık amaçlıdır. Bu nedenle, 15 saniyelik herhangi bir video klibi ile birlikte gelmez veya kullanıcılarını VSCO Grid ™ galerisindeki takipçi sayısına yorum, beğeni veya saymaya teşvik etmez. Dolayısıyla, bu Instagram’ın Web profillerinden çok uzaktır. VSCO Grid ™ derli toplu galeri ile birlikte gelir, böylece sonunda o sonsuz beni takip et isteklerinden zihninizi dinlendirebilirsiniz. Bu aynı zamanda yorum savaşları, spam ve satıcılar için vakti olmayanlar için iyi bir mola olacaktır. Ayrıca, yaratımınızı VSCO Grid ™ galerisinde yayınlamak istiyorsanız bu sizin seçeneğinizdir.

Tabii ki yine de yaratıcılığınızı Facebook, Google+, Twitter ve Instagram gibi diğer sosyal medya hesaplarınız ile dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Dahası, Andy App emülatörü, PC Windows 7/8 veya Mac için VSCO Cam’ı indirdiğinizde  WhatsApp, SnapChat ve Viber kişilerinizle anında iletişimi paylaşmanıza olanak tanır  ! Yazılımı, tıpkı mobil cihazınızda olduğu gibi Kamera, Sensörler, Çoklu Dokunma ve Mikrofon desteği ile entegre edilmiştir! Google Drive, kolay erişim için kayıtlı dosyalarınızı bulut depolama alanıyla senkronize eder.

Tüm Haklarınız Saklıdır

Bu uygulamanın üstün yanı, kullanıcılarının tüm hakları veya Creative Commons lisansı ve telif hakkı özelliklerini saklı tutmasına izin vermesidir. Şimdi ciddi fotoğrafçıların görüntüleri için istediği şey bu.

Masaüstünüzde VSCO varsa, en son güncellemeler aynı anda Google Play Store’dan PC’lerinize aktarılır. Andy App Emulator en son Android işletim sisteminin cihazınızı her zaman çalıştırmasını sağladığından manuel güncellemeye gerek yoktur. Sürekli push bildirim uyarıları ile, farklı yazılım ortamları kullanıp kullanmadığınızı her zaman bileceksiniz.

Andy, Mac OSX, Windows 7/8 sürümleri ve Android desteği ile tamamen entegredir. Dokunmatik ekranlı aygıtlarınızda dokunma yöntemine alışkınsanız, Andy, masaüstünüzdeki düzenlemeyi sanal denetleyici olarak akıllı telefonunuzla kontrol etmenizi sağlar.

PC Windows 7/8 veya Mac için VSCO Cam’ı indirin  ve en son güncellemeyi getiren şeyin ne olduğunu öğrenin. Küçük düzeltmeler size fotoğrafçılıkta en iyi deneyimi sunmak için geliştirildi! Artık GPS, Tarih ve Saat dilimi sorunu yok.

Vuruş Kontrolleri

 • Pozlama için yaratıcı kontrol
 • Beyaz dengesi
 • Deklanşör hızı
 • Manuel odaklanma

Senkronizasyon Kontrolleri

 • dergi
 • Izgara galerisi
 • Android telefon / tabletler
 • Apple iPhone / iPad

Kontrolleri Düzenleme

 • Geçmişi Düzenle
 • Görünüm / Değiştir / Geri Al
 • Yan yana karşılaştırma

VSCO Araçları

 • skeç
 • karartmak
 • Düzle
 • ekin
 • Kontrast
 • Sıcaklık
 • Maruziyet

Fotoğraflarınızın zarif sonuçları, masaüstlerinizin büyük monitörlerinde daha iyi görüntülenebilir, bu nedenle   bu basit kılavuzlarla bugün PC Windows 7/8 veya Mac için VSCO Cam’ı indirin :

Adım 1: Andy’yi indirin ve yükleyin  . BIOS ayarlarında Sanallaştırmanın etkinleştirildiğinden ve ayrıca bilgisayarınızda en son video sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun. Burada nasıl ilerleyeceğinize dair kullanışlı kılavuza ve ayrıca  daha fazla yardıma ihtiyaç duyulan durumlarda bir Facebook destek grubuna göz atabilirsiniz  .

Adım 2: Andy’yi açın ve kayıt prosedürünü tamamlayın ve kullanıcının bir Google hesabı olması durumunda, aynısı kullanılabilir.

Adım 3: Google Play’i açın ve VSCO Cam®’ı aratın ve talimatları izleyerek kurun.

Adım 4: Kurulduktan sonra, VSCO Cam® uygulaması kullanıma hazırdır ve kullanıcı artık bu uygulamanın tüm çekici özelliklerinden PC’den faydalanabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...