Visual Studio 2010 Indir

5/5 - (1 vote)

Visual Studio 2010 Indir

Uygulama geliştirme, hata ayıklama, test etme ve dağıtım için birden fazla araç içeren entegre geliştirme ortamında programlar oluşturun. Farklı türdeki projeler için birden fazla şablon mevcuttur. Bulut hizmetlerine yükleme desteklenmektedir.

Microsoft Visual Studio 2010  10.0.40219.1 yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz  . Microsoft Visual Studio 2010, daha kesin olarak IDE olan Geliştirme Araçları içinde yer almaktadır. Microsoft Visual Studio 2010’u Windows XP / Vista / 7/8/10 32 bit üzerinde başlatabilirsiniz.

Programın yükleyicisi için ortak dosya adları devenv.exe, MakeZipExe.exe, MicrosoftVisualStudio2010.exe, mspdbsrv.exe veya mtm.exe vb .’dir. Yazılım kullanıcıları arasında en popüler sürüm 10.0’dur. Bu yazılım bir Microsoft ürünüdür. Yerleşik antivirüs programımız bu indirmeyi kontrol etti ve% 100 güvenli olarak derecelendirdi. İndirilebilecek en son kurulum dosyası 4,5 MB boyutundadır.

Yaygın Windows kullanan programcılar ile çok tanıdık gelecektir  Visual Studio 2010Redmond uluslu sunduğu geliştirme ortamı . Bu uygulama ile .NET platformuna dayalı her türlü program, web uygulaması veya sayfa oluşturmak mümkündür; bu da uygulamaların ve sayfaların bilgisayarlar arasında ve hatta akıllı telefonlar gibi cihazlar arasında iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Visual Studio 2010 İndir

Visual Studio 2010  , projelerinizi oluşturmak, geliştirmek ve hata ayıklamak için mükemmel bir araçtır  . Çalışmanızı Windows, Windows Server, Office, SharePoint veya doğrudan bulut üzerinde çok sayıda platformla bütünleştirin Uygulama oluşturma, hata ayıklama ve dağıtma gibi temel görevleri basitleştirin. Üretken, öngörülebilir, özelleştirilebilir süreçler kullanarak iş sonuçları sunun ve ayrıntılı analizlerle yaşam döngüsü boyunca şeffaflığı ve izlenebilirliği artırın.

Özellikleri

  •  Kendi yazılımınızı, web uygulamalarınızı veya sitelerinizi geliştirmek ve tasarlamak için entegre geliştirme ortamı (IDE) .
  •  Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için her türlü hata ayıklama testini oluşturun  .
  • Arayüzünün özelleştirme seçenekleri  ve çoklu ekran desteği ile iş akışınızı iyileştirin  .
  •  Ekibinizin veya şirketinizin geri kalan üyeleriyle birlikte çalışın .
  • Kodu, Internet Information Services (IIS) yapılandırmasını ve veritabanınızın diyagramını sunucunuza kolayca aktarın.
  •  Eski sürümlere kıyasla tamamen yenilenmiş arayüz . Net ve kullanımı kolay çalışma alanı.
  •  F #, C ++ ve hatta Silverlight gibi çalışmak için yeni programlama dilleri ekleyin  .

Visual Studio 2010’un avantajlarından tam olarak yararlanın

Şüphesiz,  Visual Studio 2010  profesyonel gelişim ortamlarında tavsiye edilen bir üründür : iş akışı sayesinde geliştiricinin verimliliğini artırabilen her türlü uygulamayı programlamak için en iyi alternatiflerden biri.

Visual Studio 2010  Professional’ı indirin  ve bu ürünün programcıların kendi yazılım çözümlerini oluşturmalarına ve test etmelerine nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin  .

Windows’ta bir programcıysanız, bu programı zaten biliyorsunuzdur. .NET platformunda ihtiyacınız olan her türlü web sitesi, web uygulaması ve programı oluşturmanıza olanak tanır; bu da uygulamaların ve sayfaların cihazlar ve bilgisayarlar arasında iletişim kurmasını kolaylaştırır. Bu, programcılar için vazgeçilmez bir araçtır, böylece projelerinizi Windows gibi platformlarla bütünleştirirken tek bir yerde oluşturabilir, geliştirebilir ve düzeltebilirsiniz.

Bu yazılım parçası, yazılım, web siteleri ve uygulamalar tasarlayıp geliştirebilmeniz için IDE özelliğine sahiptir, birçok hata ayıklama testi sağlar, iş akışınızı artıracak ve gezinmesi kolay ve çoklu ekranı destekleyen, farklı görebileceğiniz bir arayüze sahiptir. aynı anda projeler. Ayrıca, birlikte çalıştığınız diğer insanlarla kolay ve sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Ayrıca kodu aktarabilir ve birçok ayar ve yapılandırmaya erişebilirsiniz.

Sonuç olarak, bu yazılım parçası, yeni projelerde çalışma ve onları hayata geçirme konusunda sizin ve programcı ekibinizin çok daha verimli ve verimli olmasını sağlayacaktır. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde sağlar, hepsi kullanıcı dostu bir arayüzle tamamlanır.

Kod düzenleyici / ide kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Visual Studio 2010 demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...