visio Indir

visio Indir

visio Indir

Microsoft Visio  ,  Windows için bir diyagram ve  vektör grafik uygulamasıdır . Yalnızca birkaç tıklamayla oluşturabileceğiniz veri bağlantılı diyagramlarla karmaşık bilgileri basitleştirin ve iletin. Microsoft Visio  , diyagram oluşturmayı basitleştirir. Bir beyaz tahta üzerinde beyin fırtınası yaptığınız bir akış şemasını hızlı bir şekilde yakalamak, bir BT ağını haritalamak, bir organizasyon şeması oluşturmak  , bir iş sürecini belgelemek veya bir kat planı çizmek istiyorsanız Microsoft Visio  görsel olarak çalışmanıza yardımcı olur.

Hızla profesyonel diyagramlar oluşturun
Önceden hazırlanmış seçkin başlangıç ​​diyagramları ve bağlamsal ipuçları ve püf noktaları ile Visio’yu kolayca kullanmaya başlayın. Üretkenliği artırmak için akıllı şekiller kullanın ve profesyonel görünümlü diyagramları daha hızlı özelleştirip tamamlamak için yeni temalar ve efektlerden yararlanın.

Verileri bağlayarak diyagramları hayata geçirin
Verileri bir organizasyon yapısının, BT ağının, üretim tesisinin veya karmaşık iş süreçlerinin görselleştirilmesine bağlayın ve performansı bir bakışta kavrayın. Visio şekilleri, Microsoft Excel dahil olmak üzere birden çok veri kaynağına bağlanabilir , Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure ve Microsoft SharePoint Listeleri ve İş Bağlantı Hizmetleri. Karmaşık bilgilerin görselleştirilmesini basitleştirmek ve geliştirmek için simgeler, renkler ve metin gibi veri grafiklerini kullanın. Excel tablolarıyla yeni tek adımlı bağlantıdan yararlanın ve veri grafiklerini tek tıklamayla tercihinize göre değiştirin.

Gerçeğin bir versiyonunu iletişim görsel
iletişim ve kurum çapında senin akış grafik, zaman çizelgesi, süreç haritaları, organizasyon yapısı, BT mimarisi, ya da kat planı paylaşan  web tarayıcısı  Office 365 veya SharePoint Visio Services ile. Temel verileriniz yenilenirken diyagramlarınız tarayıcıda yenilenir. Aynı anda aynı diyagram üzerinde birlikte çalışın ve gözden geçirenlerin yorumlarını hem Visio hem de Visio Hizmetlerinde kolayca görün.

Visio Indir

Görsel bir temsilin normal bir metinden sonsuz gücü vardır. Bu yazılım diyagramlar oluşturmaya odaklanmıştır ve çalışmanızın profesyonel bir görünüme sahip olması için kullanıma hazır şablonlar sunar. Uygulama, sezgisel, modern, kullanıcı dostu bir tasarımda sunulan kapsamlı bir özellik paketine sahiptir. Bu uygulama ile acemiler ve uzmanlar benzersiz ve ilgi çekici diyagramlar oluşturabilir.

Karmaşık olanı basitleştirin

Çok sayıda veriniz veya karmaşık bilginiz varsa, renkli ve farklı şekiller içeren bir Visio diyagramı koymak anlaşılmasını kolaylaştıracaktır.

Veri bağlama

Elektronik tablodaki çeşitli kaynakları bağlayın ve birbirine bağlayın.

Bu uygulamaya hakim olmak, yerel Microsoft Office Suite arabirimine aşina olan kullanıcılar için bir sorun oluşturmaz. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her araç ulaşılabilecek bir mesafede olsa da, profesyonel şablonlar, yerleşik şekiller ve örnek çizimler bir projeyi başlatmaya yardımcı olabilecek çekici özelliklerdir.

Visio’nun bu sürümü hızlı bir şekilde basit ve karmaşık diyagramlar oluşturabilir, özel kuralları işleyebilir ve akış şemasını Excel gibi farklı veri kaynaklarına bağlayabilir.

Diğer araçlar kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platformu için paylaşılan yazılım olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Microsoft Visio Professional demosu, tüm yazılım kullanıcıları tarafından, tam sürüme kıyasla olası kısıtlamalarla birlikte ücretsiz olarak indirilebilir.

Microsoft Visio, diyagramları doğru şekilde çizmenize yardımcı olan bir vektör grafik aracıdır. Eskiden Microsoft Office Visio olarak bilinen, çizim için en popüler uygulamalardan biridir. Sisteminize kolayca kurabilir ve işlevlerinden yararlanabilirsiniz. Bu bir deneme yazılımıdır, böylece onu sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak, deneme süresi dolduktan sonra kullanmaya devam etmek istiyorsanız lisansını satın almanız gerekir. Shapeware Corporation, uygulamayı 1992 yılında başlattı. Ancak Microsoft, 2000 yılında satın aldı ve şimdi MS Office ailesinin bir parçası.

Ayrıca, Microsoft Visio Professional 2016 16.0, diyagram tasarlamak için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu yazılım aynı zamanda çok fazla çaba harcamadan diyagramları tasarlamak için iş akışını da geliştirir. Diyagramların tasarlanmasıyla başa çıkmak için gerekli özellikleri sağlayan çeşitli güçlü araçlar vardır. Ek olarak, sürecin iş akışına yardımcı olan bazı şablon araçları ve örnek diyagramlar vardır. Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki, Microsoft Visio Professional 2016 16.0, diyagramlar tasarlamak ve bunlarla başa çıkmak için verimli bir uygulamadır ve bir kez denenmelidir.

Leave a Reply