Viscera Cleanup Detail Torrent Indir

4/5 - (3 votes)

Viscera Cleanup Detail Indir

Viscera Cleanup Detail Vulcan Affair  – epik atıcıları uzun süre listeleyebilirsiniz, burada ana karakter rakiplerinden sadece bazı bitlerin arkasında kalır. Her şey yolunda, kötüler yenildi ve dünya tekrar huzur içinde uyuyabilir. Ama bu destansı savaşlardan sonra kanlı karmaşayı kimin çıkardığını hiç merak ettiniz mi? Oyun Viscera Temizleme Detayı, destansı ve kanlı savaşlardan sonra yerleri temizleyen özel bir temizleyicinin günlük hayatına dalmanıza izin verecektir. Temizlik için çeşitli yerler bekliyorsunuz, iyi durumda bir yer getirmek, özellikle ayaklarınızın altında bir kez büyük kötü adamların kalıntıları olduğunda o kadar kolay değil. Bir paspas, bir kova su alın ve maceraya çıkın! Garip değil, ama böyle bir temizlik çok eğlenceli ve ilginç olabilir.

Viscera Temizleme Detay Torrent İndir

Viscera Cleanup Detail  , performansında oldukça çılgın olan bir tür simülatör temizleyicisidir. Burada, kiri temizleyeceğiniz uzak bir kozmosa, yani uzay istasyonuna gitmelisiniz. Ancak buradaki kir kolay değildir, çünkü temizlemek zorunda kalacağınız katı kan ve cesetlerden oluşur. Her yerde kan lekeleri, dağınık iç organlar ve ürkütücü cesetler göreceksiniz. İstasyonda bulacağınız her şey, çöp torbasını dikkatlice toplayın ve koyun. Çalışmanızın dikkatli olmasını sağlayın, aksi takdirde sorun olmasını bekleyin. Emrinizde, bu kötü işi yapacağınız oldukça geniş bir cephanelik olacak. Örneğin, aynı anda yerleşik bir elektrikli süpürgeye sahip olacak serin bir paspas olacak.

Farklı eylemlerin simülatörlerinden sıkılmıyorsanız, Viscera Cleanup Detail’u indirme yeteneğine dikkat etmenizi öneririz. Bu kez sadece tehlikeli değil, aynı zamanda oldukça ilginç olmayı vaat eden sakin alanın genişliklerine gideceksiniz. Birçok astronotun mezarı olan uzay istasyonunun çeşitli bölümlerini dikkatlice keşfetmelisiniz. Şimdi kan havuzları, insan kalıntıları ve tam bir karmaşa var. Göreviniz işleri sıraya koymak ve hepsini kaldırmaktır. Bir MOP, lazer kesici ve çöp torbaları kullanabilirsiniz. Diğer her şeyin manuel yapılması gerekir.

Viscera Temizleme Detay Torrent İndir

Oyunun ana özelliği, arkadaşıyla böyle sıra dışı bir göreve devam edebilmenizdir. Birlikte kesinlikle iyi bir sonuç elde edeceksiniz ve tüm hedeflerinize ulaşacaksınız. Bir başka ilginç yanı da, kaçınılması gereken veya onları etkisiz hale getirmeye çalışan çok sayıda tehlikeli tuzak olacağı, aksi takdirde burada ölü astronotların listesine ekleyeceksiniz. Bu maceralar sayesinde iyi bir sonuç elde edebilecek ve becerilerini profesyonel bir temizleyici olarak gösterebileceksiniz. Size iyi şanslar diliyoruz!

Felaket! Bir uzaylı istilası ve daha sonra istila bu tesisi reddetti. Birçok can kaybedildi, tesis harap oldu ve uzaylılar durdurulamazdı. Hayatta kalan bir kişi, savaşmak ve uzaylıları yerlerine koymak için cesaret bulana kadar tüm umutlar kayboldu! Hayatta kalanlar her türlü ürkütücü yaşam biçimi ve uzaylı mutasyonla düello yaparken uzun ve korkunç bir savaştı, ama kahramanımız sonunda kazandı ve uzaylı tehdidini yok etti! İnsanlık kurtarıldı! Ne yazık ki, uzaylı istilası ve cesur kurtulanların kahramanca çabaları tesis genelinde bir karışıklık bıraktı. Kapıcı olarak, bu yeri temizlemek için sizin görevinizdir. Yani paspasını tut ve kollarını topla, bu dağınık bir iş olacak.

Viscera Temizleme Detay Torrent İndir

Ana Özellikler

 • Ocak Simülasyonu – Bir uzay istasyonu sağlık teknisyeninin botlarına adım atın ve bir bilimkurgu korku olayının korkunç sonucuyla başa çıkın. Kan, iç organlar, kullanılmış kartuşlar, işçi gövdeleri ve diğer karışıklıklar tesislere çöp katar.
 • Temiz – Bu karışıklığı temizlemek sizin işiniz, bu yüzden temizleyeceksiniz! Tüm bu kanı yerden ve tavandan çıkarmanıza yardımcı olmak için güvenilir paspasınızı, eldivenlerinizi, dispenser makinelerinizi, plazma lazerinizi ve sniffer aletinizi kullanın! Eğer işinizi yaptığınızı düşünüyorsanız, deneyebilirsiniz.
 • Sandbox Oynanışı – Temizlemek istemiyor musun? Sadece daha fazla karışıklık yapmak ve fizik ile oynamak ister misiniz? Devam et! Oyununuzu da kaydedebilirsiniz; bu tür bir biziz!
 • Çok oyunculu – Hatta gelip temizlemenize (veya daha fazla karışıklık yapmanıza) yardımcı olmak için bazı arkadaşlarınızı / iş arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Bölünmüş ekranlı kooperatif de mevcuttur!

Viscera Temizleme Detay Torrent Talimatları

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 2. Viscera Cleanup Detail indirme işlemi tamamlandıktan sonra torrent’i sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 3. Viscera Cleanup Detail klasörünü çift tıklatın, WinRAR ile .iso dosyasını ayıklayın  ve kurulumu çalıştırın.
 4. “CODEX dizininin içeriğini installdir’e kopyala” yı ve ardından yükle’yi tıklayın. Oyunun yüklenmesini bekleyin. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir anti virüs biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yönetici olarak oyunu çalıştırmak ve video sürücüleri güncellemek için emin olun ve DirectX alabilirsiniz hangi yüklü  burada .

DİKKAT : ANTIVIRUS’UNUZU DEVRE DIŞI BIRAKMADIĞINIZDAN EMİN OLUN. BU SİTEDE TÜM İNDİR DOSYALARI% 100 TEMİZ, NE NORTON, AVG, MCAFEE, VB…

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Win XP SP3, Win 7
 • İşlemci:  2.4GHz Çift çekirdekli CPU
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512MB Shader Model 3.0 Nvidia GeForce 8800 GT veya AMD Radeon HD 3870
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...