virtual clonedrive indir

Virtual CloneDrive Indir

Virtual CloneDrive Indir

Sanal CloneDrive, yalnızca sanal olarak mevcut olmasına rağmen, fiziksel bir CD, DVD veya Blu-ray sürücü gibi çalışır ve davranır. Görüntü dosyaları sanal diskinize sabit diskinizden veya bir ağ sürücüsünden yalnızca çift tıklamayla “eklenebilir” ve bu nedenle normal bir CD, DVD veya Blu-ray gibi kullanılabilir. Virtual CloneDrive, görüntü dosyası ses, video veya sadece basit veriler içeriyor olsun, aynı anda en fazla 15 sanal sürücüyü destekler. Virtual CloneDrive, Windows Gezgini bağlam menülerine tam olarak entegre edilmiştir ve en önemlisi ücretsizdir!

Sanal CloneDrive  , fiziksel bir CD / DVD / Blu-ray sürücü gibi çalışır ve davranır, ancak yalnızca sanal olarak bulunur. Virtual CloneDrive  ,  Windows masaüstü bilgisayarlarda 15 adede kadar sanal CD ve DVD sürücüsü oluşturan ücretsiz bir yazılımdır  ! CloneBD / CloneDVD / CloneCD veya ImgBurn gibi diğer uygulamalar ile oluşturulan görüntü dosyaları  , sabit diskinizden veya bir ağ sürücüsünden sanal bir sürücüye monte edilebilir ve bunları normal bir CD / DVD / Blu- ray’a takmakla  aynı şekilde kullanılabilir sürücü. Sanal CloneDrive  Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin  ! Muhtemelen en iyi  sanal sürücü yazılımı , uygulama sanal bir sürücünün özgürlüğünün keyfini çıkarmanızı sağlar ve tamamen ücretsizdir.

sanal clonedrive indir

Birden çok sanal sürücü oluşturma

Virtual CloneDrive, Windows cihazlarında sanal DVD veya CD sürücüleri oluşturmak için kullanılan ücretsiz bir uygulamadır. Sürücü sanal olarak mevcut olsa da,  gerçek bir CD veya DVD oynatıcı gibi davranır ve çalışır . Yazılımın kullanımı kolaydır ve BIN, CCD ve ISO görüntü dosyaları da dahil olmak üzere birden fazla dosya biçimini destekler  . Görüntü dosyasının video, ses veya program içermesi önemli değildir;  yazılımı kullanarak sanal diske kolayca göz atabilirsiniz  .

Sanal CloneDrive nedir?

Çağlar boyunca, indirmelerin ekonomik faydaları CD’lerin ve DVD’lerin dağıtımını güçlendirdi. Öyle ki çoğu bilgisayarda artık bir DVD oynatıcı bulunmuyor  . Ancak, çoğu kullanıcı hala erişmek istedikleri büyük CD ve DVD koleksiyonlarına sahiptir. Bu gibi durumlarda, Virtual CloneDrive yazılımı yardımcı olabilir. Öyle  indirmek için ücretsiz  ve fiziksel disklerin sanal klonları çalıştırmanızı sağlar.

Leave a Reply