VideoGet Indir

VideoGet Indir

5/5 - (1 vote)

VideoGet Indir

VideoGet, kullanıcıların favori videolarını YouTube ve diğer sitelerden indirmelerine olanak tanıyan özel bir yazılımdır. Yazılım aynı anda birkaç video indirebilir ve bununla başa çıkması nispeten kolaydır. Bununla birlikte, düzenli kullanıcılar, yazılımın donma gibi zamanlarda veya sebepsiz yere kendi kendini kapatmaya karar vermesi gibi zamanlarda kararsız davrandığını fark edeceklerdir.

Çok sayıda  video  barındırma web sitesi  ve bazılarının neden olduğu büyük etki, VideoGet gibi programları   bilgisayarımıza yüklemesi çok ilginç bir araç haline getiriyor. Bu yazılım ile, mümkün olacaktır  kolaylıkla video indirmek  (dahil 600’den fazla web sitelerinden  YouTube , MySpace, Google Video, Yahoo Video,  Vimeo  ve  Metacafe sabit diskinize doğrudan).

VideoGet Indir

Windows PC için video indirici

Web sitelerinin çoğu videoları FLV  formatında barındırır ve gösterir  , ancak  VideoGet  bunları  indirir  ve kullanıcının belirtimlerine göre bunları AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4 veya 3GP’ye dönüştürebilir . Ayrıca, sesi çıkarmak ve MP3 olarak kaydetmek de mümkündür  .

Videolar dönüştürüldükten sonra oynatmak için bir iPod, iPhone, Microsoft Zune, PSP  veya herhangi bir cep telefonuna aktarmak karmaşık olmayacak  .

Bunları duraklatmak ve devam ettirmek, ayrıca boyutu, kalitesi (hem ses hem de video) ve diğer faktörler gibi videonun çeşitli yönlerini yapılandırmak mümkündür .

VideoGet  gerçekten eksiksiz çünkü mükemmel bir işleyişin yanı sıra, Firefox ve Internet Explorer  için herhangi bir kullanıcının herhangi bir videoyu indirmesini kolaylaştıracak iki eklenti ile işleri kolaylaştırıyor  .

Bu video web sitelerinin çoğu videoyu FLV formatında saklar. Çoğu insan bu dosyaları nasıl oynatacağını bilmiyor. VideoGet, daha rahat oynatma için bu tür bir videoyu en popüler biçimlere dönüştürme olanağı sağlar. VideoGet, YouTube videosunu 3GP, AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, MP3 ve 20’den fazla başka dosya formatına dönüştürmenize olanak tanır. Bu, yalnızca görüntülemenize değil, aynı zamanda iPod Video, iPhone, Zune, PSP, cep telefonunuz veya başka herhangi bir taşınabilir cihaza koymanıza da olanak tanır. Ayrıca, video / ses kalitesini, video kare hızını, genişliği / yüksekliği ve ses örnekleme oranını özelleştirebilirsiniz.

İndirme yöneticileri, İnternet’ten video alıp kaydetmeyi çok daha kolay hale getirebilir. Hem ücretsiz hem de paylaşılan yazılım olmak üzere birçoğu var; ancak daha sonra, yalnızca YouTube’dan değil, yüzlerce başka siteden de indirilecek çok sayıda video klip var. Nuclear Coffee’nin VideoGet’i, video dosyalarını ve klipleri indirmeyi olabildiğince kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Kendi türündeki diğer araçlardan çok farklı olmasa da, geniş bir kullanıcı yelpazesini tatmin etmek için yeterli seçeneğe sahiptir. 20 indirme limiti ile denemek ücretsizdir.

VideoGet’in kurulum sihirbazı, en azından deneyimlerimize göre alışılmadık bir seçenek sundu: yetişkinlere yönelik Web siteleri raporunu devre dışı bırakmak için bir onay kutusu. Sorularımız vardı: “rapor” bağlantıları mı yoksa engellenen siteler mi? Ve tam olarak ne engelli? Kutuyu işaretlemeden bıraktık. Programın IE ve Firefox eklentilerine izin verdikten sonra, Firefox “2 Sevgi Mesajımız” olduğunu gösteren yeni bir araç çubuğuyla yeniden başlatıldı. İyi ki Chrome kullanıyorduk! Araç çubuğunu Firefox’tan kaldırdık ve kapattık, ancak en azından VideoGet’in neler yapabileceği konusunda daha net bir fikrimiz vardı. Programın kullanıcı arayüzü, diğer video indiricileriyle pek çok benzerlik taşır, ancak işlevsellikten ödün vermeden düzeni ve ayrıntıları değiştirmenin yalnızca birçok yolu vardır. Gelişmiş Dönüştürme Seçenekleri panelini açıp kapatabiliriz. Programın genel Seçenekleri arasında diller,

VideoGet’in kullanımı kolaydır: sadece bir URL’yi Panoya kopyalayın ve programın Ekle düğmesine basın. URL Ekle aracı, çoğu müstehcen adlara sahip yüzlerce desteklenen sitenin bir açılır listesini içerir. İndir düğmesine tıklamak işleri başlattı ve yeni videomuzu normal medya oynatıcımızda oynatarak bitirdik. Çıktı seçici birçok dosya türü sunar. Program, toplu yükleme gibi bazı yararlı özelliklere sahiptir ve videoları birçok formata dönüştürür. Pek çok ücretsiz alternatifin çok azı, geniş bir zevk yelpazesine hitap edecek özellik kombinasyonunu sunar. Tarayıcı eklentilerinden kaçınmanızı ve yalnızca VideoGet’in deneme ile sınırlı olmayan yeteneklerine odaklanmanızı öneririz.

Windows 10’a VideoGet Nasıl Kurulur

Bu uygulamanın Windows işletim sistemimizde çalışmasını sağlamak için yapabileceğimiz birçok yol var. Bu nedenle, lütfen aşağıdaki kolay yöntemlerden birini seçin

Lütfen dikkat: programları yalnızca güvenilir yayıncılardan ve perakende web sitelerinden indirmeli ve yüklemelisiniz.

 1. Öncelikle favori Web tarayıcınızı açın, Safari’yi veya sahip olduğunuz herhangi bir Tarayıcıyı kullanabilirsiniz.
 2. VideoGet kurulum dosyasını bu sayfanın yukarısındaki güvenilir bağlantıdan indirin
 3. Veya bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz:  VideoGet’i İndirin
 4. Programı indirmek için Kaydet  veya  Farklı kaydet’i  seçin  . Windows Defender gibi çoğu virüsten koruma programı, indirme sırasında programı virüslere karşı tarayacaktır.
  • Kaydet’i seçerseniz  , program dosyası İndirilenler klasörünüze kaydedilir.
  • Veya  Farklı Kaydet’i seçerseniz, masaüstünüz gibi nereye kaydedeceğinizi de seçebilirsiniz.
 5. VideoGet’in indirilmesi tamamlandıktan sonra, Kurulum işlemini çalıştırmak için .exe dosyasına iki kez tıklayın
 6. Ardından, bitene kadar görünen Windows kurulum talimatını izleyin.
 7. Şimdi, VideoGet simgesi Masaüstünüzde görünecek
 8. Uygulamayı Windows 10 pc / dizüstü bilgisayarınızda çalıştırmak için simgeye tıklayın.
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply