Video Converter Full Indir

5/5 - (1 vote)

Video Converter Full Indir

Hey, PC için ücretsiz video dönüştürücü yazılımı mı arıyorsunuz, arama yapmak için  doğru yer burası, burada ilginç özelliklere ve özelliklere sahip bilgisayar için ücretsiz video editörü uygulamasını bulabilirsiniz. Aşağıdaki video dönüştürücü yazılım bilgilerinin inanılmaz yararına göz atalım.

Şimdi teknoloji üretim zamanı. Bu günlerde herkesin cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve kişisel bilgisayarlar var, elimizde çok fazla şey var. Çoğu video elektronik ortam için görsel bir şeydir, göz festivalini verebilir ve can sıkıntısını sürdürebilir. Boş zamanlarında videolar izleyebilir, haberlerden bilgi alabilir, ilgili reklamları bulabilir ve daha pek çok amaç yapabiliriz. Bu senaryoda, videoları indirmek ve izlemek için YouTube’dan çevrimiçi videolar indirmek, Metacafe gibi küçük şeyler için acele ettik.

video dönüştürücü dolu

Çevrimiçi görüntüleme kullanıcıları her geçen gün artıyor çünkü internet artık kapının önünde. İnternet dünyasında, video ve dönüştürme gibi görevlerimizi yerine getirmek için birçok uygulama mevcuttur. Bazı web siteleri öne çıkıyor ve web sitelerinde ücretsiz çevrimiçi dönüştürme videoları sunuyor. Video çekmek farklı formatlarda, çeşitli cihazları görüntülemeyi deneyebiliriz. Video formatları arasında aracılık yaparlar ve cihaz oldukça farklıdır. Cihazlarda video oynatmak, donanım kaynaklarının yapılandırmasına bağlıdır. Örneğin Android, iPhone, Windows ve Linux platformları. Böylece, çeşitli cihazlar farklı formatlar oynatabilir.

Piyasada farklı video oynatma oynatıcıları mevcuttur, ancak bazı düzenleyici oynatıcılar tüm formatları desteklememektedir. İnternette mevcut olmadığımızda, ancak çevrimiçi videoları izlemenin alternatif yolu, sadece belirli çevrimiçi videoyu indirmek ve video oynatıcı yazılımınızda hangi formatın oynatılması gerektiğini dönüştürmektir. Belirli cihazlarda video oynatmak istiyorsanız, cihazın belirli biçim desteğinin videosunu oynatmanız gerekir.

Bu gibi durumlarda, videoyu desteklenen bir formata dönüştürüyoruz. Şimdi, videoları dönüştürmek için yazılım bulma zamanı. Ancak video dönüştürme yazılımı çoğu kullanım için satın almak gerekir. Neden pc ve görevinizi tamamlamak için ücretsiz video dönüştürücü yazılımı kullanmıyorsunuz. Yani, burada bilgisayar için ücretsiz video yazılımı ile video dönüştürme çözümü bulabilirsiniz.

Videoları dönüştürme biçiminde ama şimdi Cevap karşısında zamanı. Evet, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Twitch, Metacafe ve daha fazla site gibi çevrimiçi kanallardan videoları dönüştürmek için ücretsiz yazılımlardan biri. ATube Catcher adı verilen yazılım adı  .

aTube Catcher: PC için ücretsiz  video dönüştürücü yazılımı

aTube Catcher,  Video araçları için bir araçtır. Aracın kullanımı ücretsiz ve virüssüzdür, dahili özelliği masaüstü ekranına kaydedebilir ve video kaydetmenin yüksek kalitede çözünürlüğünü verebilir.

Herhangi bir çevrimiçi video sitesini indirin ve yakalama bant genişliğini ayarlayabiliriz, bu siteyi indirirken varsayılanı ayarlayabiliriz.

Özellikler: PC için ücretsiz video dönüştürücü yazılımı
  1. Dahili ekran kaydedici.
  2. DVD ve Blu-Ray / VCD yaratıcısı.
  3. Çevrimdışı video dönüştürücü.
  4. Video yeniden boyutlandırıldı.
  5. Ses kaydedici.
  6. Videoları bulun ve müzik çalın.

PC için kurulum video dönüştürücü yazılımı için adımları izleyin

1. aTube Catcher sitesine gidin: https://www.atube.me/ veya  burada
2. İndirme işlemini tamamladıktan sonra aTube Catcher.exe dosyasına çift tıklayın.
3. Talimatları izleyin ve ücretsiz eklentilerin özelleştirilmesini dikkatlice seçin.
4. Kurulum sürecinde yüklemek için tarayıcı, antivirüs ve daha fazla yardımcı program gibi ücretsiz eklentiler sunar.
(Ücretsiz krom, antivirüs ve daha fazlasını sağlamayı seçmeyi sevmiyorum, bu yüzden teklifleri reddediyorum ve doğrudan yüklüyorum). 
5. Yüklemeyi tamamladıktan sonra görünümü aşağıdaki gibi bulabilirsiniz.
6. Ardından, neyi dönüştürmek istediğinizi veya ses kaydı, çevrimiçi video indirici ve daha fazlası gibi farklı seçenekleri seçin.
Ama basit, kolay ve lite.

Not: Tüm bu içerikler aTube Catcher’a aittir.

Son sözler, ücretsiz yazılımları kullanmak sınırlı seçeneklerdir ve kurulum sürecinde talimatları dikkatlice takip edin, biraz karışıklık ve krom, ücretsiz antivirüs ve daha fazla yardımcı program gibi istenmeyen yazılımları yükleyin.

Bu şeyler kullanıcılar için oldukça anlamsız ve ücretsiz şeyler sağlayan bunları kaldırmak zor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...