Victoria 2 Indir

Victoria 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Victoria 2 Indir

Victoria II  ,  alt kategori Stratejisi olan Oyunlar kategorisine ait olan ve Paradox Development Studio tarafından yayınlanmış , yalnızca Windows için kullanılabilen tam sürüm bir programdır  . Victoria II ile kazanma şansınızı artırmak için kesinlikle yaratıcı stratejiler kullanmanız gerekecek

Victoria II hk. Daha fazla bilgi

Victoria II, işletim sistemi Windows XP ve poster sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi farklı dillerde mevcuttur. Program sürümü 2016 ve en son güncelleme 01/04/2017 tarihinde gerçekleşti. Program 2016 yılında kataloğumuza eklendiğinden, 16 indirme elde etti ve geçen hafta 1 indirme kazandı. Victoria II’nin yükleme boyutu hakkında bilgi şu anda mevcut değil. Almanya’da çok yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Nihayetinde 20. yüzyılın başlarında gerçekten büyük bir güç haline gelmek için, 19. yüzyılın başlarında mutlak monarşiler döneminden, genişleme ve sömürgeleştirme yoluyla ulusunuza dikkatlice rehberlik edin.
Victoria 2 Indir
Yaptığınız her eylemin tüm dünyada çeşitli sonuçları olacağı derinlemesine bir siyasi simülasyon yaşayın. Nüfus, kararlarınıza siyasi farkındalıklarına, sosyal sınıflarına ve hükümetlerini kabul etme veya isyan etmeye istekli olmalarına dayanarak tepki verecektir.

Leave a Reply