Vestel Venus pc Suite Indir

5/5 - (1 vote)

Vestel Venus pc Suite Indir

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8  için  USB SürücüsüADB Sürücüsü ve  Ürün Yazılımını  içeren  VESTEL Venus V3 5020 PC Suite’i  indirin. Bu sürücüyü indirerek, VESTEL Venus V3 5020’nizi herhangi bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlayabileceksiniz. . Bu yazılım, verileri paylaşmanıza, dosyaları değiştirmenize ve telefonunuzdaki verileri, kişileri, takvimi ve daha fazlasını yedeklemenizi sağlar. Bu PC Suite’in kullanımı kolay ve ücretsizdir.

Vestel Orsa Venus V3 5580’i PC’ye bağlarken sorun mu yaşıyorsunuz? Bu bir sürücü sorunu olabilir, bu nedenle Vestel USB Sürücülerini indirin ve Windows 10, 7, 8, 8.1 veya XP PC’ye kurun. Burada sağlanan Vestel Orsa Venus V3 5580 USB Sürücüleri resmi ve virüssüzdür. İhtiyaçlarınıza göre Vestel Orsa Venus V3 5580 için USB Sürücüsünü indirmeler bölümünden indirin ve aşağıda verilen talimatları izleyerek Windows PC’ye kurun.

Vestel Orsa Venüs V3 5580 USB Driver PC’ye yükleyerek Bilgisayar ve Mobil arasında güvenli bağlantı kurabiliyoruz. Bu, görüntüler, videolar, belgeler ve diğer dosyalar gibi verilerin Mobil cihazdan PC’ye aktarılmasına yardımcı olur. Telefona komutların Komut İstemi (CMD) ile iletilmesine yardımcı olan Vestel Orsa Venus V3 5580 ADB ve Fastboot sürücülerini de sağladık.

Vestel Venus pc Suite Indir

Aşağıda verilen Vestel Orsa Venus V3 5580 USB Driver, hem Stok Firmware’inin yanıp sönmesi ve diğer şeyler için hem de Vestel Orsa Venus V3 5580’in Bilgisayar veya Laptop’a bağlanması için kullanılabilir.

Bugün dünya akıllı telefonların etrafında dönüyor. Hayatımızı yaşamak neredeyse uygulama tabanlı hale geldi. Android veya Apple cihazlarımızı kullanarak bilgilere erişir, ürün satın alır, iletişim kurar, oyun oynar ve eğleniriz. Yine de bazen telefonlarımızdan ve sekmelerimizden çıkmak için daha fazlasına ihtiyaç duyuyoruz. Yani nerede  PC Suite  işe yarar. Bu yazılımlar masaüstünüze indirilebilir ve telefonunuzdaki içeriği yönetmek, incelemek ve kontrol etmek için kullanılabilir.

PC kıyafetleri, bilgisayarınız ile Android veya iOS cihazlar arasındaki boşluğu doldurmanın harika bir yoludur. Uygulamaları doğrudan bilgisayardan düzenleyebilir ve indirebilir, ayrıca aramaları ve bildirimleri alabilirsiniz. Her tür telefon veya sekme için kullanabileceğiniz bazı PC takımlarını listeleyeceğiz.

Vestel Orsa Venus V3 5580 USB Sürücülerini Manuel Olarak Kurma

Adım 1 : Bilgisayarınızdaki sürücüyü indirin ve çıkarın.

Adım 2 : Aygıt Yöneticisini açın   ve ” Eylem ” e tıklayın .

Adım 3 : Şimdi ” Eski donanım ekle ” yi tıklayın .

Adım 4 : İleri’ye tıklayın  .

Adım 5 : “Listeden manuel olarak seçtiğim donanımı kurun (Gelişmiş)öğesini seçin .

Adım 6 : ” Tüm Aygıtları Göster ” i seçin ve ” Disk Var … ” ı tıklayın.

Adım 7 : Gözat’a tıklayın  .

Adım 8 : Bilgisayarınızda çıkarılan sürücüyü manuel olarak bulun.

Adım 9 : Aç’a  ve ardından  Tamam’a tıklayın  .

Adım 10 : Yüklemek istediğiniz Sürücüyü seçin ve ardından İleri’ye tıklayın  .

Adım 11 : Sürücünüz Yüklenecek ve Aygıt Yöneticisinde listelenecektir.

12 Adım : Eğer ek sürücüleri görürseniz  Adım 10 , daha sonra gelen talimatları takip  Adım 3  için  9 Adım  tekrar ve daha önce yüklemiş biri aşağıda listelenmiştir sürücüyü seçin. Benzer şekilde, tüm ek sürücüler için izleyin.

Vestel Orsa Venus V3 5580 ADB ve Fastboot Sürücülerinin Kurulumu

Adım 1 :  PC’nize 15 Seconds ADB yükleyicisini indirin  . .Zip arşivindeyse, .exe dosyasını elde etmek için çıkartın.

Adım 2 : Dosyaya sağ tıklayın ve  Yönetici olarak çalıştır .

Adım 3 : PC’ye ADB ve Fastboot Sürücüsünü yüklemek isteyip istemediğinizi sormalıdır  . “Y” girin ve Enter tuşuna basın.

Adım 4 : Şimdi, sistem genelinde ADB kurmak isteyip istemediğinizi sormalıdır  . “Y” girin ve Enter’a basın.

Adım 5 : Aygıt sürücülerini kurmak isteyip istemediğiniz sorulmalıdır  . “Y” girin ve Enter’a basın.

Adım 6 : Ekrandaki talimatları izleyin.

7. Adım : Bitti.

VESTEL Venus V3 5020 PC Suite

VESTEL Venus V3 5020’nizi bilgisayarınıza bağlamak istiyorsanız, SymptomDB’den VESTEL Venus V3 5020 için PC Suite’i buradan indirin. Ücretsizdir, kullanımı ve kurulumu kolaydır ve cihazınızı çok az çabayla yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. PC paketi ve sürücü, dosyaları ve klasörleri, yedek mesajları (sohbetler dahil), kişileri, müziği, fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını kopyalamanıza olanak tanır.

VESTEL Venus V3 5020 bilgisayara bağlanmıyor

Önce USB sürücülerini indirip yüklemeniz, ardından cihazınızı PC’nize bağlamanız ve istendiğinde sürücüyü yüklemeniz gerekir. USB sürücüsü önceden doğru şekilde kurulmadıkça PC Suite cihazınızı tanımayacaktır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...