Verdun Torrent Indir

Verdun Torrent Indir

Verdun Indir

Verdun, I. Dünya Savaşı sırasında bir takım tabanlı çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun, 1914 ve 1918 arasında Batı Cephesinde, dünya tarihinin en kanlı çatışmalarından birinde – 1916. Verdun, 1.Dünya Savaşı oyun serisini başlatan gerçekçi bir Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu FPS’dir. Hendek savaşının kısır dörtgen doğası, süngü ile becerinin bir tüfekle iyi amaç kadar hayati olabileceği anlamına gelir. Oyun, gerçekçi WW1 silahları, otantik üniformalar, korkunç gore ve Fransa ve Belçika’nın gerçek savaş alanlarına dayanan haritalar gibi tarihsel olarak doğru birçok özelliğe sahip 5 farklı oyun modu sunuyor. Dinamik Frontlines oyun modu, üst üste gitmek ve rakip siper hattını yakalamaya çalışmak için sırayla 64 oyuncu içeriyor.

Verdun Torrent İndir

Verdun Free Download for PC, Birinci Dünya Savaşı sırasında bir takım tabanlı çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Steam Erken Erişim’de bir yıldan fazla bir süre sonra 28 Nisan 2015’te Steam bilgisayar oyun platformunda yayınlandı. Son zamanlarda M2H ve Blackmill Games geliştiricileri, Xbox One ve PlayStation 4’te Verdun’u başlattığını duyurdu.

Verdun, adını aldığı Fransa’daki ünlü 1916 Verdun Savaşı’ndan esinlenmiştir. Oyun tarihsel olarak doğru 1.Dünya Savaşı silahları, otantik üniforma ve teçhizat, detaylı yaralanma ve gore modelleme ve Batı Cephesinin gerçek savaş alanlarına dayanan haritaları içeriyor.

Gerçekçi WW1 Oynanışı

Verdun, Birinci Dünya Savaşı savaş alanlarının gerçek dehşetini tasvir eden korkunç kan gibi unsurlarla alabileceği kadar sürükleyici ve cesurdur, ancak tercih edilirse bu özellik devre dışı bırakılabilir. Otantik silahların beceri ile ele alınması gerekir ve gerçekçi mermi fiziği, uzun mesafedeki hedeflere ateş ederken atışlarınızı yönetmenizi gerektirir. Bir gaz saldırısı durumunda, görüşünüzü bozan ve size çok klostrofobik bir deneyim veren gaz maskenizi takmanız gerekir. Ve eğer vurulmak ya da gaz almak yeterli değilse, STK’ların çağırdığı ani topçu mazgalları eğer açıkta kalırsanız sizi sıkıştırabilir – bu affetmez savaş hafif yürekli değildir!

Taktik Kadro Bazlı FPS

Takım oyunu Verdun’un kalbinde yer alır. İtilaf veya Merkezi Güçler için savaşın ve dört kişilik bir kadroya katılın. Her takımın kendi uzmanlığı vardır ve her takımda tarihsel olarak doğru kıyafetler, silahlar ve özel yeteneklerle birlikte dört farklı rol vardır. Siz ve takım arkadaşlarınız birlikte işbirliği deneyimi kazandıkça, takımınız daha güçlü hale gelecek ve hatta daha sonraki savaş üniformalarına geçecek.

Verdun Torrent İndir

Gerçek Hendek Savaşı

1.Dünya Savaşı savaş alanı deneyimini, Batı Cephesinin tarihsel olarak doğru konumlarında bulunan ve her iki tarafın da yakalayabileceği birden fazla sektör ve hendek çizgisinden oluşan geniş haritalarla yakaladık. Oyuncular sırayla birbirlerine saldırır ve karşı saldırırlar, 100 metreden daha az mesafeleri almak veya savunmak için yoğun dövüşü simüle ederler!

Otantik WW1 Ayarı

Verdun’da kapsamlı saha araştırması yaptık ve bilgili tarihçiler tarafından oyunumuzun tarihsel olarak olabildiğince doğru olduğundan emin olmaları için tavsiye edildi. Üniformalar en küçük ayrıntılara göre yeniden oluşturuldu, silahlar tam referanslara göre modelleniyor ve haritalar gerçekçi Birinci Dünya Savaşı sahne ve arazi düzenlerini kullanıyor. Sürükleyici bir arayüze sahip kasvetli bulutlu gökyüzü, siperlerin çamurunda gerçekten orada olma hissini uyandırmak için gerçekçi sesler ve doğru yerli seslerle birleşiyor.

Verdun Torrent İndir

Verdun PC Oyun Özellikleri

Verdun Free Download PC Oyununu İşletim Sisteminize Kurduktan Sonra Olan Bazı Ana Özelliklerin Keyfini Çıkarın.

 • Tarihi Dünya Savaşı I Fransa ve Belçika Savaş Alanları ile Backdrops.
 • Takım Tabanlı Birinci Şahıs Aksiyon, Çok Oyunculu Oyun ile Birlikte Mücadele Eder.
 • Farklı Görev ve Hedeflerle Dört Oyun Modu Modu.
 • 3 Üyeyi Kullanarak Takımını Oluştur
 • Kadronuzu ve Becerilerini Kullanarak Ölümcül Hendek Savaşında Savaşın.
 • Gerçekçi savaşlar ile birlikte gerçekçi silah ve üniformalar.
 • Özel Beceri, Silah ve Ekipmanların Kilidini Açmak İçin Kariyer Puanı Kazanın.
 • Tüfek Ölüm Maç Modunda Tüfekler Kullanarak Düşmanlarla Mücadele.
 • Gelen Düşmanların Büyük Gruplarını Öldürerek Takımınızı Koruyun.
 • Oyun Sürecini Tamamlarken Taktik Atış Becerilerinizi Kanıtlayın.
 • Gerçekçi Görsel Efektlerin yanı sıra Yüksek Çözünürlüklü Grafikler.
 • Çarpıcı Film Müziklerine Ek Olarak Müthiş Savaş Ses Efektleri.

Verdun PC Game Sistem Gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista /
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL Core 2 Duo 2.4 GHz
RAM: 3 GB
Video Belleği: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 960M veya ATI Radeon HD 7750
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 12 GB ücretsiz

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista /
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL Dört Çekirdekli 3.0 GHz
RAM: 4 GB
Video Belleği: 2 GB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 12 GB ücretsiz

Leave a Reply