VAVOO TV Indir

5/5 - (2 votes)

VAVOO TV Indir

VAVOO – Filmlere ve TV Şovlarına Erişiminiz

İnternet protokolü TV veya  IPTV  , insanlara en sevdikleri TV şovlarını ve filmlerini yakalamak için daha kolay bir yol sağlar. Görüntüleme teknolojisindeki bu yenilikle, internete bağlanabilir ve herhangi bir multimedya içeriği izlenebilir. Ancak, IPTV içeriğini sorunsuz bir şekilde  yayınlamanıza izin veren bir yazılım almak  oldukça zor olabilir. Buraya VAVOO  gibi  medya merkezlerini girin  . Bu  multimedya  uygulaması , çeşitli kaynaklardan medya içeriği  oynatmanıza  izin verir 

Herhangi Bir İçeriği Oynat

Netflix  ve  Hulu gibi popüler akış sitelerinin aksine  , VAVOO isteğe bağlı video sunmaz. Yalnızca TV şovları veya film hizmetleri gibi kaynaklara erişim  sağlar  . Bu program  , cihazınızdaki diğer kaynaklardan içerik izlemenizi sağlayan  çok kullanılan medya merkezi Kodi gibi çalışır 

VAVOO TV Indir

Orada  birçok desteler  kullanıcıların VAVOO üzerinde oynayabileceği internet üzerinde. Sadece bir tane  girmeniz ve saatlerce kesintisiz binge izlemenin keyfini çıkarmanız gerekir  . Filmlere  ve  TV şovlarına ek olarak  , bu uygulama müzik , müzik videoları ve  radyoya erişmenizi sağlar 

Önceden yapılandırılmış paketlerin yanı sıra VAVOO, cihazınızda depolanan içerikleri ve ağdaki videoları da oynatabilir. Dahası, kullanıcılar doğrudan programdan portallara erişim gibi ek işlevler için eklentiler satın alabilir. Eklentiler ayrıca kullanıcıların  podcast’leri oynatmasına ve yönetmesine izin verir  .

VAVOO kullanımı  yasaldır . Ancak, paket URL’lerini filtrelemez. Kullanıcılar , yasa dışı olarak barındırılan akışlara atıfta bulunan teklifleri kullanmamak  için demetleri dikkatli  seçmelidir  .

Uygulama Kullanılabilirliği

VAVOO uygulaması  şık ama basit bir  arayüze sahiptir. Uygulamayı başlattıktan sonra, bir paket URL’si girmeniz istenir  . Tercih ettiğiniz paket URL’sini girdikten sonra, yapılandırma dosyaları ve eklentiler  otomatik olarak  VAVOO’ya dahil edilir. 

Uygulama , kolay arama için tüm içerikleri  kategorilere ayırır  . Tüm içeriği görmek için sekmeye dokunmanız yeterlidir. Ancak, Almanca bilmeyen kullanıcılar uygulamayı yalnızca Almanca dilinde kullandıkları için uygulamayı zor bulabilirler  .  

Ayrıca, uygulama  çalışması için iyi bir internet bağlantısı gerektirir  . VAVOO,   video akışında büyük miktarda veri kullanır, bu nedenle hizmeti bir WLAN bağlantısında kullanmanız önerilir  . Aksi takdirde, videolarınız uzun süre arabelleğe alınabilir veya daha kötüsü hiç oynatılmaz. 

VAVOO uygulamasını indirmek ücretsizdir, ancak  ücrete dayalı erişim gerektirir . Hizmeti kullanmak için aylık bir abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Geliştiricilere göre, uygulama  kaynak tasarrufludur,  yani zayıf ve eski donanımlarda bile çalışabilir. 

Dikkat edilecek bir uygulama

En sevdiğiniz programı yakalamak için zamanı sıkmakta zorlanıyorsanız, VAVOO tam size göre. Çeşitli video ve müzik kaynaklarına erişim sağlayarak, bu uygulama herhangi bir içeriği, her zaman ve her yerde izlemenizi sağlar  . Dahası, daha kişiselleştirilmiş bir  görüntüleme deneyimi için kullanabileceğiniz içerik paketini  belirtmenize  olanak tanır  . Ve başka akış ve IPTV uygulamaları mevcut olsa da, VAVOO’nun dikkat edilmesi gereken uygulamalardan biri olduğuna şüphe yok 

Artıları

  • Kullanıcılara Çeşitli Multimedya İçerik Kaynaklarına Erişim Sağlar
  • Basit, Şık Arayüz
  • Kaynak Tasarrufu
  • Kullanıcıların Paket URL’lerini Belirtmelerine İzin Verir

EKSİLERİ

  • Ücret Tabanlı Erişim Gerektirir
  • Paket URL’lerini Filtrelemez
  • Yalnızca Almanca dilinde gelir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...