Vampyr Torrent Indir

Vampyr Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Vampyr Indir

Vampyr  , Life is Strange’in anlatı macera serisiyle popülerlik kazanan başka bir Dontnod oyunudur. Bu kez, geliştiriciler yeni projelerinde biraz farklı bir ortam ve hatta tür denemeye karar verdiler. Oyunun temeli, üçüncü şahıs rol yapma eylemi fikri iken, çevrenin kendisi 1918’de kasvetli Londra’nın bir resmi.

Vampir Torrent İndir

Yazarların fikrine göre, Vampir oyununun olayları savaş sonrası dönemde İngiliz başkentinde ortaya çıkıyor. Birinci Dünya Savaşı sadece yıkım değil, aynı zamanda İspanyol gribi de dahil olmak üzere değişen derecelerde önemli diğer problemleri de bıraktı. Neredeyse tüm Londralılar, özellikle işlevsiz vatandaşların yaşadığı getto bölgelerinde salgından sağ çıkamama riski taşıyorlar. Herkes şiddetli enfeksiyonları biliyor, ancak hükümet virüs hakkında bilginin yayılmasını önlemek için mümkün olan her şeyi yapıyor.

Londralılar için dönüm noktası, yetkililerin İngiltere’nin ana şehrinin en güvensiz bölgelerini izole etmek için insanlık dışı bir karar verdikleri gündü. Enfeksiyonun yayılmasını koruma girişimleri binlerce ölüme ve kalabalık revire yol açtı.

Böyle kasvetli bir ortamda, savaştan dönen ve iki varlık arasında koşan bir doktor olan Jonathan Reed adına oynamak zorundayız. Birincisi – bir şifacının kılıcı, Hipokrat yeminini körü körüne takip etmenizi ve ihtiyacı olanlara yardım etmenizi sağlar. İkincisi – vampir değiştiren ego, sürekli olarak doğrudan insan servikal arterinden taze kan gerektirir. Baş kahramanın kazara mistik bir kan emici haline geldiğini belirtmek gerekir, ancak bu, yapılacaklar listesinin yeni bir öğeyle doldurulduğunu – yaratıcısını bulmak için – ortadan kaldırmaz.

Vampyr, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2017’nin 4. çeyreğinde sunulacak.

Arsa, ölümsüz durumu ile uzlaşan vampir doktoru Jonathan Reid’in etrafında dönüyor. Hipokrat Yemini ve yeni keşfedilen kana susamış doğası arasında parçalanmakla uğraşmak zorunda. Oyuncunun oyunu bitirmek için öldürme zorunluluğu yoktur. Diyalog seçenekleri, avı beslemek için avı beslemek için kullanılabilir, bu da gücü yeniler ve kurşun karakteri yükseltir. Düşmanlarla savaşırken silahlar ve doğaüstü yetenekler kullanılır. Londra, dört ilçeden oluşan kurgusal yarı açık bir dünya olarak hizmet eder, vatandaşlarının ortalama sağlığı azalırsa hepsi yıkıma açıktır.

Vampir Torrent İndir

Vampyr 1918 Londra İspanyol gribi salgını üzerine kuruludur. Ortam Londra’ya gidilerek araştırılmış ve görseller kurgusal ve olgusal referans noktaları göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Oyunda Vampyr yazarları atmosferik rol yapma eylem Londra’nın basmış şehrin kasvetli sokaklarına gitmek Beni Hatırla ve Hayat Garip. 20. yüzyılın başları. İngiltere, İspanyol salgınından etkileniyor. Şiddet ve korku Londra’yı süpürdü. Acı çeken bir şehrin sokaklarında dolaşan herkes de en tehlikeli vampir yırtıcılarıyla karşı karşıya kalacak. Bunlardan biri sen olmak. Yaratılış, hastalık ve ölümün ötesinde, inanılmaz güçlerle donatıldı … Bu gücü nasıl atacaksınız? Dallanmış beceri ağacı, oyunun tarzını oluşturmaya yardımcı olacaktır, ancak tam olarak ne olacağı sadece size bağlıdır. Bir doktor bir vampire ne yapmalı? Hayat kurtarmak için yeminlere nasıl sadık kalınır? Karşı konulmaz bir susuzluk ile uzlaşmanın bir yolu var mı? Ve doğası öldürmeye çalışırken insan olarak kalmak mümkün müdür? Cevapları bulmak için zor kararlar almanız ve bazen de sezgiye güvenmeniz gerekir. Sisli ve hasta bir şehirde attığınız her adıma trajediler ve ölüm eşlik edecek.

Londra, 1918. Kısa bir süre önce  Vampyr Torrent Download,  Dr. Jonathan Reid’ı çevirdiniz. Bir uzman olarak, şehrin grip saldırılarına maruz kalan konularını korumak için bir çözüm bulmalısınız. Bir  Vampyr PC Crack olarak , iyileşme sözü verdiğiniz kişilerden faydalanmak için gözden geçirildiniz. İçindeki canavarı kavrayacak mısın? Vampir arayanlara, ölümsüz yeteneklere ve diğer güçlü hayvanlara karşı dayanıklılık ve savaş. Çevrenizdeki insanların yaşamlarını kontrol etmek ve dalmak için kutsal güçlerinizi kullanın, seçmek için bir sonraki talihsiz yaralılarınızı tanımlayın. Seçimlerinizle yaşama savaşı… aktiviteleriniz Londra’yı kurtaracak ya da kadere atacak

Vampir Çatlaması!  Londra’da çok sayıda bilgi toplamanız ve çok sayıda kişiyle tanışmanız gereken karmaşık ancak içgüdüsel olarak makul bir dövüş işçisi ve muayenesi ile RPG dolu bir etkinliktir. Vampirin yeteneklerini kullanmak (ve bunun eğlencenin adı olduğunu nereden hayal ettiniz?).

Vampir Torrent İndir

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci:  Intel Core i3-2130 (3,4 GHz) / AMD FX-4100 (3,6 GHz)
Bellek:  8 GB RAM
Grafikler:  2 GB , GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / Radeon R7 370
Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci:  Intel Core i7-3930K (3,2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3,2 GHz)
Bellek:  16 GB RAM
Grafikler:  4 GB , GeForce GeForce GTX 970 / GTX 1060 / Radeon R9 390
Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

Vampyr Crack PC Oyunu Nasıl Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için Buraya Tıklayın  .
  2. Vampyr indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
  3. Vampyr Download CPY  klasörünü çift ​​tıklayın  ve Setup ”uygulamasını çalıştırın.
  4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
  5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine girin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından masaüstünüzdeki Vampyr PC Download’a  sağ tıklayın  ve “Dosya konumunu aç” a tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve burada bulabileceğiniz DirectX’in kurulu olduğundan emin olun.

Leave a Reply