Unlocker Indir

Unlocker Indir

5/5 - (1 vote)

Unlocker Indir

Unlocker, kullanıcıların kilitli bir dosyaya veya aynı anda tek bir program veya işlem tarafından kullanılabilecek bir dosyaya erişmesini sağlayan bir Windows masaüstü programıdır. Bu program dosyayı kilitleyen programdan alır, böylece bilgisayarınızdaki diğer programlarla veya ağlarla kullanabilirsiniz. Dosya kilidi açıkken artık dosyayı düzenleyebilir, taşıyabilir veya silebilirsiniz. Unlocker 1.9.2, daha fazla özellik sunarak Process Explorer ve FileASSASSASIN gibi diğer gelişmiş süreç yönetimi programlarıyla rekabet eder. Bu, dinamik bağlantı kitaplıklarının veya DLL dosyasının kaldırılmasını ve index.dat dosyalarının silinmesini içerir. 

Yetenekleri

Unlocker, kilitli dosyalara dosya tutamaçlarını kullanarak erişmenizi sağlar. Kolu çalıştıran uygulamayı sonlandırmadan kapanmaya zorlar. Programın bir ‘beklenmeyen hata’ oluştuğunu bildirmesini bekleyebilirsiniz. Bu, üçüncü taraf bir uygulama tarafından açılan kilitli dosyaya tepki veren programdır. Genellikle bir dosyayı açmaya çalışana ve mesaj içeren bir pencere görünene kadar kilitli olduğunu söyleyemezsiniz.

Açılır penceredeki mesaj, aslında bir dosya veya programın kullanımda olduğunu ve yeni bir eylemle devam edemeyeceğini söyler. Unlocker, kilidini açmanız gereken dosyaların bir listesini göstererek bunun olmasını önler. Bunu yapmak için, açmak istediğiniz öğeyi sağ tıklayın ve Kilidi Aç’ı tıklayın. Liste daha sonra yeni bir pencerede görünecektir. Bu pencere size bir dosya veya klasörün işlem yolunu, işleyicisini, işlem tanımlayıcısını ve kilitlendiği yolu bildirir. 

Liste, şu anda sistemlerinizde çalışan EXE, COM, DLL ve CPL gibi yürütülebilir veya ikili program dosya biçimlerini içerir. Genellikle, Windows işletim sistemi tarafından otomatik olarak kilitlenirler. Bunu çözmenin en kolay yolu, bu pencerenin en alt satırında bulunan Tümünün Kilidini Aç’ı tıklatmaktır. Ayrıca, Kilidi Aç’ı tıkladığınızda tek bir programın kilidini açmayı veya İşlemi Sonlandır’ı tıklatarak dosyanın işlemini iptal etmeyi seçebilirsiniz.

Unlocker İndir

Kurulum 

Unlocker 1.9.2’yi Windows’un hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerine indirebilirsiniz: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista ve Windows 7 Unlocker’ın bu sürümünün Delta’yı indirmenizi önereceğini unutmayın. araç çubuğu. Bir web tarayıcısı eklentisidir ancak Unlocker’ın işlevlerinde bir etkisi yoktur. Unlocker’ı yükledikten sonra, karma işlevlerini yapılandırmanız gerekir. 

Message-digest algoritması Unlocker’ın ana sağlama işlevidir. 128 bitlik bir karma değer üretmek ve bir kriptografik karma algoritmasını sağlamakla görevlidir. Bu kriptograf SHA-1 veya Güvenli Karma Algoritma 1’dir. Dosyanızı aktarmaya başlamadan önce bir sağlama toplamı oluşturur ve daha sonra değiştirdiğiniz dosyayı doğrular. Unlocker MD5’in kombinasyonu 33408f35623dc5bb4a3bde09fa45f86b, SHA-1 ise 73c98f1721958026beb496bfcf15fb9a28b3b7a0. 

En iyi süreç yönetimi programı 

Unlocker by Cedrick Collomb, genellikle dosyalarından kilitlenmeyi deneyimleyen Windows PC kullanıcıları için uygun bir yazılımdır. Programın kullanıcı deneyimi basittir, çünkü sadece dosyayı sağ tıklamanız ve Tümünün Kilidini Aç veya Kilidini Aç’ı seçmeniz gerekir. Bu otomatik deneyim, daha fazla dosyaya erişebildiğiniz için daha verimli olmanıza yardımcı olacaktır. 

Unlocker kullanımı kolay mı?

Dislock Unlock  ve  PDF Unlocker gibi diğer yardımcı programlarla karşılaştırıldığında  , bu aracın  basit bir kurulum prosedürü vardır . Kayıt işlemi, ücret, abonelik veya pop-up’lar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Uygulamayı indirip yükledikten sonra, hareket halindeyken işlevleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Unlocker, Windows Gezgini ile iyi entegre olduğundan, istenmeyen dosyalardan sorunsuzca kurtulmanızı sağlar.

Uygulamayı başlattığınızda, bilgisayarınızdaki belirli bir konumdaki işlemlerin ve dosyaların bir listesini alırsınız. Bu işlemlerin ve dosyaların bazılarının kilitlenmesi durumunda, programı kolayca kaldırmak için kullanabilirsiniz. Unlocker, ‘kilitleri’ belirten herhangi bir yardımcı program istemi bulamazsa, yeniden adlandırma, silme, taşıma vb. Gibi diğer eylemleri gerçekleştirmeyi seçebilirsiniz.

Çoğu Windows yardımcı programı gibi, Unlocker çok çeşitli Windows platformlarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Windows 10 dizüstü bilgisayar veya Windows XP bilgisayar kullanıyor olun, Unlocker ile dosyaları silmeye çalışırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ancak, programı kullanmaya başlamadan önce, bilgisayarın dosya ve klasörleri işlemek için daha fazla izin veren ‘Kullanıcı Hesabı Denetimi’ özelliğini devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Unlocker’ı nereye kurabilirsiniz?

Unlocker’ın en son sürümü hem 64 bit hem de 32 bit işletim sistemlerinde indirilebilir. Program çok çeşitli Windows işletim sistemleriyle uyumlu olduğundan, aracı Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Windows Vista’ya yükleyebilirsiniz  . Unlocker’ın güncellenmiş sürümü, yararlı bir tarayıcı eklentisi olan Delta Araç Çubuğu’nu önerir. Bununla birlikte, eklentinin aracın işlevselliği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur ve bu nedenle yükleme işlemi sırasında indirmeyi atlayabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, Unlocker, Windows PC’ler için kullanışlı, ücretsiz, hızlı ve basit bir yardımcı programdır. Saniyeler içinde kilitli dosyalara ve klasörlere erişmenizi sağlar. Ayrıca, dosyaları ve klasörleri silebilir veya gecikme veya çökme olmadan işlemleri öldürebilirsiniz. Aracın gelişmiş özellikleri veya yapılandırma seçenekleri olmasa da, dosyaları sorunsuz bir şekilde silme işini yapar.

Unlocker ile dosyaları taşıyabilir, silebilir, yeniden adlandırabilir veya düzenleyebilirsiniz. En son sürüm FileASSASSIN  ve  Process Explorer gibi önde gelen araçlarla rekabet  ediyor . Bununla birlikte, Unlocker hafif bir araç olduğundan,  sistem kaynaklarını etkilemez  ve aynı anda diğer programlar üzerinde çalışmanıza izin verir. Şüphesiz, Unlocker bilgisayardaki ‘inatçı’ dosyalardan kurtulmaya çalışan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Windows PC’niz için harika bir araç!

Unlocker, Windows bilgisayarlar için çeşitli programlar geliştiren Cedrick Collomb tarafından tasarlanmıştır. Windows bilgisayarlarındaki istenmeyen dosyalardan kurtulması gereken insanlar için kullanışlı bir yazılımdır. Çok çeşitli dosya, klasör ve dizinlerle sorunları tanımlamak sıkıcıdır. Unlocker, izinler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar ve dosyaları kolayca silmenizi, yeniden adlandırmanızı veya taşımanızı sağlar.

Program, kullanıcı dostu bir GUI’ye odaklanır  ve aracı kullanmaya başlamak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınız olmamasını sağlar. İşlemleri gerçekleştirmek için sadece dosyayı sağ tıklamanız gerekir. Basit ve temiz arayüz, herhangi bir sorun yaşamadan programın özelliklerini kullanmanızı sağlar.

Unlocker, Windows PC’niz için sahip olunması gereken  bir araçtır . Bazı Windows sürümlerinde bazı temel uyumluluk sorunlarına rağmen, istenmeyen dosyaları bilgisayarınızdan kaldırabilir. Size izinler üzerinde daha fazla denetim sağladığından ve bir kuruş ödemenizi gerektirmediğinden, Windows PC’niz için Unlocker’ı kontrol etmeye değer. Programın taşınabilir bir USB sürümü de var.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply