Undertale Indir

4.9/5 - (118 votes)

Undertale Indir

Undertale Download  Free PC Full Version yukarıdan aşağıya bakış açısı kullanan, rol oynayan bir PC oyunudur. Oyunda, oyuncular bir çocuğu kontrol eder ve hikaye boyunca ilerlemek için hedefleri tamamlar. Oyuncular kasaba ve mağaralarla dolu bir yeraltı dünyasını keşfederler ve yolculuklarında çok sayıda bulmacayı çözmeleri gerekir. Web sitemizden Undertale Free Download  PCÜcretsiz ve Güvenli.

Yeraltı dünyası, birçoğu savaşta oyuncuya meydan okuyan canavarların evidir; oyuncular onları öldürmeye, kaçmaya ya da arkadaşlık kurmaya karar verir. Oyuncu tarafından yapılan seçimler oyunun planını ve genel ilerlemesini radikal bir şekilde etkiler ve oyuncunun ahlakı oyunun gelişimi için temel taşı görevi görür. Sen Can  Bedava Undertale oyna  Bağlantılar Aşağıda itibaren ise Sen İndir.

Undertale, 2015 yılında sahneye patlayan ve şimdi büyük bir tarikatın tadını çıkaran tuhaf ve fantastik bir oyundur. Özetle, insan ve canavarların yeraltı dünyasında retro grafiklere sahip doğrusal bir RPG’dir (Rol Oyunu). Earthbound kadar tuhaf değil, aynı zamanda Lunar kadar grafiksel olarak karmaşık değildir. Yine de, yağmurlu (veya güneşli) bir günde eski okul eğlenceleri arıyorsanız, Undertale’nin tuhaf ve harika dünyasına bir gezi yapın.Geliştirici Toby Fox tarafından tek başına yaratılan tüm oyun dünyası, Undertale ‘ kimsenin ölmesi gerekmeyen dostça RPG ‘. Çok sevilen indie oyunu nostaljik hissi ve efsanevi müziği ile bilinir. Ancak Undertale’nin tacındaki mücevher, özlü mizahı ve garip bir şekilde sevimli canavar karakterleri. Merhametin teşvik edildiği bir savaş oyunu, ve düşmanlarınızı öldürmeyi veya yedeklemeyi seçersiniz. Spoiler uyarısı yok: Oyunun tasarımı, mekaniği ve genel atmosferi hakkında genel bilgi edinmek için okumaya devam edin. Sadece Undertale’i indirin ve yüzeye doğru savaşmaya (veya arkadaşınıza) hazırlanın.

Undertale İndir

Undertale: Bağımsız klasik cildin altına girmek

Süper bilgisayarların, dinozorların ve Alice ve Harikalar Diyarı’nın zamanına geri dönün. Mücadele? Bazı klasik arcade oyunlarında atış yapın ve Yüzüklerin Efendisi’ni düşünün. Bunların hiçbiri göze kolay bir görüntü atmazsa, yalnız değilsiniz. Undertale Dünya’da yer yok gibidir. Kelimenin tam anlamıyla, insan ruhlarının ve hapsolmuş canavarların diğer dünya altı göbekidir. Undertale oyununun tanıtımı sizi uçuracak. Yeraltında mahsur kalan canavarlarla doruğa ulaşan insanlara karşı canavar savaşının hikayesini anlatıyor. Saf ve basit grafiklere dönmenin güzelliği, anında emilmenizdir. Siyah bir ekranda beyaz yazı tipinin yüksek sesle yazılması inanılmaz derecede etkilidir. ‘Fallen Human’ınızın adını seçersiniz (klavyeniz olmadan, ancak bu, oyun boyunca klavye kontrollerine sahip olacağınız için kodun içine yerleştirilmiştir).

‘Flowey’ karakteri ile ilk etkileşiminiz, alttan beklentileri koparacak ve sizi Undertale dünyasına sürükleyecektir. Bu erken diyalog temel olarak oyunla ilgili harika olanı özetler. Üç boyutlu grafikler çıkarılır, mekanik temeldir, ancak Undertale tuhaf, öngörülemeyen ve son derece komik karakterlerde köşesini korur. Onları sevmek için büyürsün ama muhtemelen onları öldürmeyi seçeceksin. Undertale kısa ve tatlı, bir günde üç rotadan (Pasifist, Nötr veya Soykırım) birini tamamlayabilirsiniz. Klasik bir roman ya da katil film gibi, karakterler de dünyanın derinliğinde bir derinliğe sahip. Sizi tıkayan ve fusse eden anne benzeri canavar Toriel ile garip Freudcu ilişkiniz (daha sonra sizi harika bir senaryo bükümünde yakalar) oyuna tuhaf bir tanıdık bir hava verir.

İlginç, retro ve garip oyun teknenizi yüzerse, Undertale’yi seveceksiniz. Sevilmeyecek ne var?

Bu kült klasiğinin tüm hayran kitlesini kırma riski altında, oyunun potansiyel bir kusuru, karakterlerin çok hızlı gelişmesidir. Oyun, düşman canavarları ile ilginç bir ilişki etrafında döner. Bu katil bir yaklaşım ama çok hızlı gerçekleşiyor. Toriel yavaş yavaş anne olmak yerine telaşlı bir anne canavarıdır. Bu, yeni oyuncuları atma riskiyle karşı karşıya kalabilir. Bilgisayarımda karşılaştığım bir diğer dezavantaj, C tuşunu kullanarak bir kavga için menünün açılmasıyla ilgili sorun oldu.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Undertale PC (Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10), PS4, PSVITA ve Nintendo Switch için kullanılabilir. 128 MB veya 2 GB RAM içeren bir ekran kartına ihtiyacınız olacaktır. Bu kaynak ışık oyunu ve sadece 200 MB alan kaplar ve PC’nize hızlı ve kolay bir indirme olmalıdır. MacOS’unuzda çalıştırabilirsiniz, ancak sınırlı klavye kontrolleri olacaktır. Ayrıca Xbox denetleyicisi gibi bir konsolla da oynatabilirsiniz. Linux için oyunun sınırlı sürümleri vardır. Undertale 32 bit bir oyun olduğundan, Linux için 32 bit kitaplıklar yüklemeniz gerekebilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Eğer peşinde olduğunuz temel klasiklere geri dönüyorsa, Undertale için bir numaralı rakip ölümcül düşmanıdır: Toprağa bağlı. Oyunlar soyulmuş lineer RPG’lerine benzer, ancak Undertale eşsiz bir film müziğinde puan alırsa, Earthbound size Undertake in 8’de yapabileceğinizi tamamlamak için 30 saate kadar sürebilir. Eğer karanlık bir alaycı dünya alaycı dünyasının ilgisini çekiyorsa canavarlar ve düşmüş insanlar, o zaman burada diğer alternatif cadde olacak bazı oyunlar. Ölülerin diyarında ruhunuz için lüks bir tatil mi almak istiyorsunuz? Efsanevi Grim Fandango oyununda Ölüm Departmanının seyahat acentesi Manny Calavera’yı deneyin. Ya da ‘To the Moon’da ölmekte olan bir adamın anılarında dolaşan iki doktora katılın. Tamamen ücretsiz bir alternatif için, aynı Undertale yaratıcısı tarafından Deltarune’u deneyin.

Bizim almak

Undertale bir kült klasik ve indie mücevher olduğunu. Eğer peşinde olduğun eski okul havalıysa, alaycı çiçeklerin ve düşen insanların dünyasına doğru ilerleyin.

Popüler olmayan görüşü dile getirme riski altında, Undertale mükemmel olmaktan uzaktır. Temel klavye kontrollerine ve diyaloga daha fazla vurgu yapan soyulmuş bir RPG arıyorsanız bile, her ikisini de bir ölçüde yapamaz. Karakterlerin derinliği ve oyunu merhametle bitirmek için zihin bükme yaklaşımı için Undertale’nin gerçekten benzersiz olduğunu söyledi. Merhametin ödüllendirildiği ve kavgaların şakalarla karamsar olduğu vicdani öldürme.

İndirmeli misin?

Bu dünyanın denemeleri ve sıkıntıları çok fazlaysa, Undertale deneyimine ihtiyacınız var gibi görünüyor. İçinizdeki Düşmüş İnsana bir mola verin ve Froggit kurbağa ile takılın veya Flowey ile savaşın. Indirin ve kendiniz görün!

Undertale Ücretsiz PC Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur

  • Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; İndirme Sayfasına yönlendirilmeniz gerekir.
  • Kırmızı ‘Buradan İndirin’ düğmesini tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  • Bir kez  Undertale İndir Full Oyun  yapılır, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  • Undertale ücretsiz klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  • Eğlenin ve oynayın!

 sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2GHz +
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • Sabit Disk: 600 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...