Ultimate Spider Man Indir

5/5 - (1 vote)

Ultimate Spider Man

Oyun, Venom hikayesinde ve Peter Parker’ın Venom’la ilk kaybolmadan önce kavga ettiği şeylerin bir özeti ile başlar, Peter ve Venom yağmurlu bir gecede lise futbol sahasından kavga eder ve savaşın ortasına kadar uzanır. Venom’un Peter’ın bakış açısıyla kesilmiş, canlı bir elektrik hattı tarafından öldürüldüğüne inanılan bir sokak. Ultimate Spider-Man’da oyuncu Manhattan ve Queens’i kapsayan serbest dolaşımlı bir şehir ortamını deneyimleyebilir. Oyunun Spider-Man ve Venom arasında otomatik olarak geçiş yaptığı hikaye modunda başlarsınız. Örümcek Adam web sallanarak seyahat eder ve akrobatik saldırılar kullanarak saldırır. Venom, dokunaçlarını kullanarak kendini çekmek için ve büyük atlamalar yaparak seyahat eder. Venom pençelerini ve dokunaçlarını kullanarak saldırır. Venom ayrıca arabaları hedeflere atabilir ve çok daha acımasız saldırılar gerçekleştirebilir, insanları “yemek” dahil. Ancak oyuncu, önceki oyunu Spider-Man 2 gibi, sallanmak için gerçek bir binada bir web atmalıdır.

Ultimate Spider Man İndir

 

Ultimate Spider-Man Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Ultimate Spider-Man bitti indirilmesi sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Ultimate.Spider.Man.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Ultimate Spider-Man klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Win Vista 32
  • İşlemci:  Intel Pentium III / AMD Athlon MP veya daha yenisi
  • Bellek:  256 MB RAM
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon 7000 64mb veya NVIDIA GeForce 6200 LE
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...