UC Browser Indir

5/5 - (1 vote)

UC Browser Indir

Akıllı telefonunuz için şaşırtıcı şekilde yüz binlerce mobil uygulama var ve bunların çoğu ücretsiz. En iyi mobil tarayıcıyı seçmek söz konusu olduğunda, kullanıcı her zaman bir tarayıcıyı farklı yönlerden tercih eder. Günümüzde İnternet tarayıcısının açılması sadece kas belleği gerektirir; tanıdık simgeye tıklayıp göz atıyoruz. Mobil tarayıcı seçimi, internette gezinmenizi ve web sitelerine hızlı bir şekilde erişmenizi sağladığından giderek önem kazanmaktadır. Bu mobil uygulama tarayıcıları web sitelerini çevirir, metin okumanıza, resimleri görüntülemenize ve çevrimiçi video oynatmanıza olanak tanır. Bu hizmetler öncelikle internet erişimine odaklanıyor ve neyse ki şimdi Pakistan’da 2G, 3G, 4G ve LTE’yi içeren Yeni Nesil Mobil Ağlara sahibiz. Bu NGMN’ler, mobil cihazınızda çok daha hızlı mobil tarama deneyimi ve daha hızlı indirme hızı sağlar.

Telefonunuzda bu yeni nesil mobil ağlardan birini kullanıyor olsanız bile, gerçek hızı deneyimlemek için hızlı bir mobil tarayıcıya ihtiyacınız olacaktır. Akıllı telefonunuzda varsayılan olarak kullandığınız bir tarayıcınız olsa bile, daha hızlı ve daha güvenli bir tarayıcı bulmanın zamanı gelmiş olabilir. Tüm tarayıcılar favori sitelerinize ve yer işaretlerinize erişebilir, ancak hepsi eşit şekilde oluşturulmaz. Apple App Store veya Google Play Store’dan en iyi tarayıcıyı seçerken sahip olduğunuz seçeneklerin sayısı göz önüne alındığında; bu seçim işini sizin için kolaylaştırmak için tüm platformlardaki en hızlı mobil tarayıcılardan birini inceledik.

UC Browser Indir

Bu yazıda, Pakistan’da en fazla% 26,3 pazar payına sahip bir numaralı mobil tarayıcı olarak kabul edilen UC mobil tarayıcının indirme hızını inceleyecek ve test edeceğiz.

UC Tarayıcı bir süredir piyasada ve milyonlarca indirme aldı. Tüm doğru yerlerde rekabetçi ve birçok özellik taşıyor. Sürüm 6.0 çıktı ve bu tarayıcının sizin için neden iyi bir alternatif olabileceğini göstermek için yeni özellikler de dahil olmak üzere tüm uygulamayı inceleyeceğiz. Okumak yerine izlemek isterseniz, video en alttadır.

UC Tarayıcı, orijinal olarak Android için yapılmış kapsamlı bir tarayıcıdır. Windows sürümü Chromium’a dayanıyor ve imza öğelerini koruyor: hızlı, çoğu web standardıyla uyumlu ve diğer tarayıcılara mükemmel bir alternatif yapan bir dizi ek entegre özellik tarafından destekleniyor.

Paylaşılan Chromium mirası göz önüne alındığında, UC Tarayıcı arayüzü, Google Chrome kullanıcıları için çok sezgisel ve tanıdık olmalı, ancak orijinal stili klasik pencereler sistemine taze bir nefes verir. Ayrıca, kendi tema mağazası ile birlikte geldiğinden yüksek derecede özelleştirmeye izin verir. Birkaç sekme açık olsa bile, 200 megabayttan fazla bellek kullanmazken, Firefox ve Chrome bu sayıyı kolayca kırabilir.

Birçok özelliği arasında bir reklam engelleyici, bağlantılar için kabarcıklar içeren bir başlangıç ​​sayfası, özel fare hareketleri için bir yönetici, kendi bulut yer imi ve oturum açma senkronizasyon sistemi, bir indirme yöneticisi, gizli tarama modu ve tüm olasılıklar var. Üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesi söz konusu olduğunda Chrome Mağazası.

UC Browser, uzun bir süredir hızı ve güvenilirliği nedeniyle seçici Android kullanıcısı için en iyi seçim olmuştur, ancak şimdi alan Windows pazarına açılmıştır ve UC Tarayıcı hayal kırıklığına uğratmaz.

Temel Özellikler:

  • Speed ​​Boost: Hızlandırılmış sayfa yükleme ve dosya indirme
  • Video Grabber: Tek tıklamayla çevrimiçi video indirin
  • Açılır video:  Ayrı bir pencerede  video izleyin 
  • Yerleşik Reklam Bloğu: UC Reklam Bloğunu etkinleştirerek istenmeyen reklamlardan uzak durun
  • Fare Hareketi: Gezinmeyi kolaylaştıran her zamankinden daha yumuşak fare hareketi
  • Arkaplan indir.
  • Veri koruması.

Arayüz, gezinme ve araç çubuğu düğmeleri tarama deneyiminizi engellemeden şık ve kullanımı kolaydır. Ancak, UC Tarayıcıyı birçok kullanıcı için oyun değiştirici yapan göze çarpan özelliklerdir. Örneğin, Video / MP3 Grabber, herhangi bir MP3 veya çevrimiçi videoyu tek bir tıklamayla indirmenize izin veren son derece kullanışlı bir araçtır. Kepçenizin video kalitesini de seçebilirsiniz.

Üretken araçlara ek olarak, gece modu, akıllı dosya yöneticisi ve bulut senkronizasyonu gibi kullanışlı bulacağınız başka faydalı şeyler de var … taze görünüm ve basit kullanıcı arayüzü ile birlikte bunlar UC Tarayıcı’yı bir değişiklik için pazarda olan kullanıcıların.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...