Twitch Indir

5/5 - (1 vote)

Twitch Indir

Oyun dünyası son birkaç yılda katlanarak büyüdü ve şirketlerin bugünlerde rekabet etme şekline dayanarak, kimse yakın gelecekte bir şeyler yavaşlamasını beklemiyor. Twitch 2011’de canlı akış oyun videolarını izlemek için özel bir platform olarak başladı ve  2014’te Amazon tarafından satın alındığı  için, izleyicileriyle gerçek zamanlı olarak sohbet eden yayıncıların yer aldığı In Real Life içeriği gibi daha geniş bir kategori haline geldiğinden, başka bir seçenek de Talk Podcast veya panel tartışmaları ve Yemek pişirme kategorisi içeren şovlar arasında pişirme videoları ve yemek şovları bulunur. Eğer iş akışı başınıza zevkine oyun arzu ya da profesyonel oyunculara takip edip izlemek istiyorum olsun onları NoxPlayer sahip olduğunuz için bir fırsat var, bazı oyun deneyimini elde etmek için oynamak  seğirme PC’nizde ve sizin için tasarlanmış özelliklerin keyfini çıkarın.

 PC’nizde Twitch ile en sevdiğiniz mobil oyunların ve oyun akışının keyfini çıkarmak için,  bilgisayarınıza  NoxPlayer  Android Emulator uygulamasını yükleyin, Google hesabınızda oturum açın, ardından yerleşik Google Play Store’dan  veya Uygulama Merkezi’nden Twitch’i arayın ve yükleyin  .

Twitch İndir

Ayrıca apk dosyasını  Uptodown’dan indirebilir ve dosyaları NoxPlayer’da sürükleyip bırakabilirsiniz  ; otomatik olarak yükleneceklerdir. Veya Uptodown uygulamasını içeren özel bir NoxPlayer sürümünü kullanın. Oradan sadece bir kaç tıklama ile herhangi bir apk dosyasını indirip yükleyebilir ve daha sonra tadını çıkarabilirsiniz!

Sunucular

Topluluğunuz için tamamen özelleştirilebilir metin ve ses odaları ile sohbet etmek, izlemek ve oynamak için sanal bir ev. Twitch kanalınızı sunucunuza ekleyin, böylece topluluğunuz canlı olarak izleyebilir ve Twitch Chat’i doğrudan uygulamanın içinden kullanabilir.

Arkadaşlar ve Mesajlaşma

Friend Sync, takip ettiğiniz tüm arkadaşlarınızı ve oyunlarınızı hızla içe aktarır. Böylece kedileri gütmek için daha az zaman harcar, sohbet, görüntülü mesajlaşma ve birlikte oynamaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Aramalar

Kristal netliğinde ses, bir veya iki arkadaş veya tüm baskın grubu arasında arama yapar. Sohbete anında bir davet bağlantısı göndererek herhangi biriyle bir çağrı başlatın. Ya da görüntülü görüşmelerle en yakın ve sevgili arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve ekip arkadaşlarınızla yüz yüze vakit geçirin. Beş kişiye kadar güzel HD ile birlikte sohbet edebilir. Ekran paylaşımı da bir esinti.

Eklentiler ve Bindirmeler

En sevdiğiniz oyunların eklentilerini doğrudan uygulama içinden bulun, yükleyin ve yönetin. Yakında, bulut depolama, ayarlarınızı birden fazla makinede taşımayı süper kolaylaştırır. Sesli ve görüntülü aramalarınızı alt sekme olmadan yönetmek için oyun içi yer paylaşımlarını da etkinleştirebilirsiniz.

Twitch  ,  oynayan video oyuncularının canlı yayınlarını izlemenizi  sağlayan  ücretsiz bir  video canlı akış platformudur . Twitch Interactive tarafından geliştirilen ve işletilen  bu çevrimiçi video hizmeti, video oyunlarına odaklanıyor ve kullanıcıların videolarını yoğunlaştırılmış bir işte düzenlemek yerine canlı akış içeriği yüklemelerine izin veriyor. Twitch ayrıca  canlı bir yayını kaçırmanız durumunda isteğe bağlı video sunar  .

Sadece çevrimiçi izle

Çevrimiçi video akışı duyduğunuzda, çoğunlukla YouTube Netflix Hulu ve  Disney + gibi platformları düşünürsünüz  . İçeriğine doğrudan çevrimiçi olup ücretsiz bir konuk hesabı  veya  premium kullanıcı hesabı oluşturarak doğrudan erişebilirsiniz  . Bazıları, sınırlı süreli ücretsiz deneme sürümleriyle veya premium kullanıcılara özel ücretli içerikle içeriklerine ne kadar kolay erişilebileceğine göre değişir. 

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...