Turbo VPN Indir

5/5 - (1 vote)

Turbo VPN İndir

İnternette gezinmek istiyor, ancak bunu yaparken tamamen anonim mi kalmak istiyorsunuz? Belki de mobil cihazınızda büyük miktarda özel işlem yapıyorsunuz ve tüm faaliyetlerinizi korumak istiyorsunuz? Öyleyse, çevrimiçi etkinliklerinizi gizlemeye yardımcı olacak bir yazılım olarak Turbo VPN’e bir göz atın.

Turbo VPN, kullanıcıların aynı anda anonim kalırken web’de güvenli bir şekilde arama yapmasına olanak tanıyan mobil yalnızca bir VPN’dir. Yazılım, internet etkinliklerini bir sanal özel ağ proxy sunucusu aracılığıyla yeniden yönlendirerek kullanıcıları anonim tutmayı başarır. Basit bir ifadeyle, yazılım, kullanıcının kimliğini ve kritik bilgilerini özel tüneller aracılığıyla gizler.

Özel tünelleri kullanmak, davetsiz misafirleri kullanıcı bilgilerinin dışında tutar ve coğrafi veya bölgesel kısıtlamalarla engellenebilecek içeriğe erişmelerine olanak tanır. Bu, dünyanın çeşitli noktalarında bulunan ve kullanıcıların IP adresini değiştiren sunuculara bağlanarak gerçekleştirilir.

Böyle bir hizmeti kullanmanın avantajı, yabancı medyayı görüntüleyebilmeniz, internet üzerinden yayın yapan sitelere bağlanabilmeniz, sosyal medyada oturum açabilmeniz ve yurt dışından alışveriş yapabilmenizdir – bunların hepsini sadece hangi internet sunucusuna bağlı olduğunuzu değiştirerek yapabilirsiniz. Dahası, bu sitelere göz atmanın tamamı tamamen anonim olacak ve kullanıcıların kimliklerini baskıcı hükümetlerden, işverenlerden veya eğitim kurumlarından korumalarına izin verecek.

Bağımsız bilgisayarlarda güvenlik duvarlarını ve UPnP yönlendirici yeniden yönlendirmeyi atlayarak bir iletişim ağı kurun. İnternette kişisel bilgilerin izlerini bırakmaktan kaçının. Uygulama, bilgi aktarmayan uzak sunucularla çalışır. Otomatik IP hizmeti için DHCP sunucuları mevcuttur.

İndir  Turbo VPN  ücretsiz yazılım kitaplığından 1.1. Bu yazılım orijinal olarak Michael Chourdakis tarafından üretilmiştir. Bu indirme, antivirüsümüz tarafından kontrol edildi ve temiz olarak derecelendirildi. İndirilebilen en yeni yükleyicinin boyutu 1,2 MB’dir. Yazılım, İnternet ve Ağ Araçları, daha doğrusu Ağ Araçları içinde yer alır.

Turbo VPN Indir

Turbo VPN, bölgenizde zaten engellenmiş olan tüm web sitelerine bağlanabileceğiniz bir proxy sunucu merkezidir. En sevdiğiniz videoyu izleyebilir, oyun oynayabilir ve web siteleri yapabilirsiniz. uygulama gerçekten basit ve herhangi bir proxy ile bağlantı kurmak kolaydır. size yüksek ve sınırsız bant genişliğine sahip farklı proxy listeleri sunar. herhangi bir bulut proxy ile bağlanabilirsiniz. uygulama size ücretsiz bulut proxy ile istikrarlı bir bağlantı sağlar. Kısıtlanmış sitelere erişmek için wifi güvenlik duvarlarını da atlayabilirsiniz. uygulama, anonim ve güvenli bir şekilde gezinmenize yardımcı olur. verilerinizi uçtan uca şifrelemeyle şifreler.

Turbo VPN, ücretsiz ve ücretli hizmet için mevcuttur. ücretsiz bulut sunucuları gezinmek için yavaş olabilir. premium VIP sunucular size yüksek hızlı internet bağlantısı sağlar. turbo VPN, peer 2 peer bağlantısı sağlar. Sanal özel ağa bağlanarak IP adresinizi aldatmanıza yardımcı olur. araç tüm verileri güvenli ve şifreli tutar. turbo VPN herhangi bir internet bağlantısında çalışır.

Neden Turbo VPN?

Günümüzde hacker topluluğu çok güçlü. Her gün internet bağlantısı aracılığıyla çok sayıda saldırıyı hedef alıyorlar. Herkes cihazları için güvenli bir internet bağlantısı ister. Bazı içeriğe tüm konumlardan erişilmediğini zaten biliyorsunuz. belirli bir nedenle veya telif hakkı yasaları nedeniyle engellendiği için ülkenizdeki bazı videolara ve sitelere erişemezsiniz. ancak bu kısıtlamayı IP adresinizi ve konumunuzu taklit ederek aşabilirsiniz. pc için turbo VPN  aracı, IP adresinizi herhangi bir ayak izi olmadan değiştirmenize yardımcı olur. içeriklere anonim olarak erişmek için sizi farklı konumdaki sunuculara bağlar … verilerinizi şifreleyerek wifi bağlantınızı korur.

Turbo VPN’in En Çok Kullanımı

Kullanıcıların çoğu, bulundukları konumdaki kısıtlı sitelere erişim için bu uygulamayı indirir. ayrıca, IP adresinizi taklit ederek WIFI güvenlik duvarlarını atlar. İnternette herhangi bir ayak izi bırakmadan özel olarak gezinebilirsiniz. ayrıca coğrafi olarak engellenmiş favori videolarınızı, filmlerinizi ve şarkılarınızı izlemenize yardımcı olur. araç çoğunlukla android kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Turbo VPN dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

TURBO VPN ÖZELLİKLERİ

 • Basit ve Kolay Bağlantı : Bir VPN bağlantısını tek tıkla kolayca çalıştırabilirsiniz. Listeden herhangi bir Ülke seçin ve bağlan düğmesine basın. birkaç saniye sonra ekranınızda bağlı olarak gösterilir.
 • Kararlı Bağlantı : Araç, hızlı ve kırılmaz bulut proxy’si sağlar. yüksek hızlı internet bağlantısı ile sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. turbo VPN ücretsiz proxy, herhangi bir internet bağlantısında da iyi çalışır.
 • Güvenli ve Güvenli : Turbo Vpn Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için size uçtan uca şifreleme olanağı sunar. Bilgisayar korsanları, verilerinize ve gizliliğinize devam etmek için cihazınıza saldıramaz.
 • İzlenemez:   herhangi bir özel web sitesinde tam şifreleme ile gezinebilirsiniz. izlenmeyi önlemeye yardımcı olur. turbo VPN, IP adresinizi seçilen konumlarla değiştirir.
 • Veri Şifreleme:  Verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi uçtan uca şifreleme yöntemi ile şifreler. araç, sizi güvende tutmak için TCP / UDP protokollerini kullanır.
 • Özel Tarama:  araçlar size anonim gezinme fırsatı sunar. internette özel olarak gezinebilirsiniz.
 • Sahte IP adresi : Coğrafi konumunuzu değiştirerek IP adresinizi değiştirebilirsiniz. % 100 gizlilik korumasına sahip olacaksınız
 • Engellenen sitelere erişim:   Turbo VPN, kısıtlanmış sitelere erişim olanağı sağlar. ayrıca, herhangi bir film sitesini ve diğer medya sitelerini izleyebilirsiniz.
 • Destek:  3G, LTE, Wifi ve diğer internet ağları gibi her türlü bağlantıyı destekler.

PC için Turbo VPN (Windows / Mac)

Turbo VPN, android akıllı telefonlar ve iPhone’lar için zaten başarılı bir araç. uygulama yalnızca mobil cihazlar ve tabletler için geliştirilmiştir. şu anda pc için mevcut değil. bazı siteler bu aracı masaüstü için sağlar, ancak bilgisayarda düzgün çalışmıyor. O yazılımı zaten kontrol ettim. uygulama Windows ve Mac bilgisayarlar için yapılmamıştır. bu yüzden burada, bilgisayarınıza kurmanız için size en iyi numaraları vereceğim. bu nedenle, pc için bir turbo VPN kurmak için aşağıdaki işlemi kontrol edin.

Bildiğiniz gibi uygulamanın Android sürümü PC’yi destekleyemez. Bu uygulamayı çalıştırmak için android sistemini PC’ye yüklemelisiniz. Bu görevde size yardımcı olan çok sayıda android emülatör var. bilgisayarlarda sanal android işletim sistemleri oluşturur. internette android emülatörlerini kolayca bulabilirsiniz. Bluestack player, Nox Player ve Memu Player kullanmanızı öneririm.

Android emülatörlerinin bilgisayarda doğru şekilde çalışması için en az 2 GB Sabit Disk Alanı ve 1 GB RAM gerekir. ayrıca, Windows 7 için bazı çerçeveyi yükseltmeniz gerekir. Tüm süreçleri adım adım kontrol edin.

Windows 7/8/10 için Turbo VPN

 1. Bluestack oynatıcıyı bu bağlantıdan bilgisayarınıza indirin. Bluestack oynatıcı gerçekten basit ve gezinmesi kolay. Bu emülatörde pek çok harika özellik elde edeceksiniz.
 2. Kurulumu indirdikten sonra, şimdi .exe dosyasını başlatın ve bilgisayarınıza kurun. Kurulum süreci standarttır. sonraki kurulum adımlarının yanında bunun için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.
 3. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra emülatörü PC’de başlatın.
 4. araç sizden Google hesabınızla oturum açmanızı isteyecektir. Google hesabı kimlik bilgilerinizi oturum açma sayfasına girin. Bir hesabınız yoksa, yeni kayıt için kaydolabilirsiniz.
 5. Şimdi Ana Ekranda Google Play Store’u Bulun. Aldıktan sonra, Arama Çubuğuna gidin ve ‘Turbo VPN’ yazın ve Enter tuşuna basın.
 6. En iyi eşleşen uygulamaya dokunun ve yükleyin.
 7. Kurulumu tamamladıktan sonra emülatör ile uygulamayı açın ve hizmetin keyfini çıkarın.

MAC için Turbo VPN

Nox Player, Windows ve Mac için en iyi emülatördür. Çoğunlukla Mac kullanıcısı bu emülatörü kullanır. Nox oynatıcı gerçekten iyi bir arayüze sahip. bu aracı herhangi bir teknik bilgi olmadan kullanabilirsiniz. Bu araç minimum 1GB RAM tüketti, bu yüzden düzgün çalışma için en iyi performanslı bilgisayarı önerdim. NOX oynatıcı ve Bluestack benzer araçlardır ancak Bluestack, IOS uygulamalarını destekleyemez. Yani burada MAC bilgisayarlarda Nox Player kullanıyoruz.

 1. Nox Player’ı Bu Bağlantıdan İlk İndir
 2. yazılımı indirdikten sonra, bilgisayarınızda .exe dosyasını çalıştırın.
 3. Şimdi öykünücüyü kurmak için temel kurulum sürecini takip edin.
 4. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra, aracı bilgisayarınızdan başlatın.
 5. Nox oyuncusu bir google hesabı isteyecektir. sadece mevcut hesabınızla giriş yapabilirsiniz. aksi takdirde, yeni bir google hesabı oluşturabilirsiniz.
 6. Şimdi Nox Player’ın Ana ekranındaki arama çubuğuna gidin.
 7. Turbo VPN’i arayın ve sonuçlardan en uygun uygulamayı bulun.
 8. Şimdi Turbo VPN simgesine tıklayın ve uygulamayı yükleyin.
 9. Nox oynatıcı bu uygulamayı otomatik olarak bilgisayara yükler. Şimdi PC’de Turbo VPN’i açın ve yüksek hızlı internet hizmetinin keyfini çıkarın.

İşte bu, bu VPN uygulamasının tam kurulum sürecidir. bazen yükleme işlemi uzun zaman alır, endişelenmeyin, birkaç saniye sonra tamamlanacaktır. cihazınıza başarıyla turbo VPN yüklediniz. Herhangi bir sorunla ilgili kurulumla karşılaşırsanız, lütfen aşağıya yorum yapın, çözmenize yardımcı olacağım. bunu arkadaşlarınla ​​paylaşmayı unutma.

Turbo VPN Artıları ve Eksileri

Artıları

 • Tüm yayın sitelerinin ve film sitelerinin engelini kaldırın
 • Virüsten korumak için bağlantınızın güvenliğini sağlayın
 • Harika teklifler almak için IP’nizi değiştirin
 • Herhangi bir bağlantının güvenliğini sağlamak kolaydır

Eksileri

 • Bazı proxy’lerde yavaş net hız
 • Yanlışlıkla kapatılan VPN ve IP adresi sızıntıları
 • Sitelerde bazı proxy’ler zaten engellendi
 • Yüksek Hızlı proxy ödenir

Sonuç:

Turbo VPN, anonim olarak gezinmek için bir VPN proxy hizmeti sağlayan bir uygulamadır. bağlantınızın güvenliğini sağlamak için herhangi bir proxy’yi bağlayabilirsiniz. IP’nizi değiştirerek favori sitelerinize göz atmanıza yardımcı olur. uygulama ücretsiz ve ücretli hizmet sağlar. Uygulama akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlandı, bu uygulamayı film, web dizisi ve diğer engellenen siteleri izlemek gibi normal kullanımlar için tavsiye ettim. Şahsen bu uygulamanın ücretsiz planını kullanıyorum. premium bulut proxy sunucularına gitmeyin. Premium sunuculardan sonra önemli bir değişiklik yoktur. HMA VPN aracını kullanabilirsiniz. bağlanmadan önce bulut sunucusu hızını test edebilirsiniz. her ülke için bir vekil sağlarlar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...