Tropico 6 Indir

5/5 - (1 vote)

Tropico 6 Indir

Kalypso Media tarafından yayınlanan ve Limbic Entertainment tarafından geliştirilen bir şehir kurma oyunu, Hükümet simülasyon video oyunu 29 Mart Cuma günü yayınlandı. PlayStation 4, Xbox One, Macintosh işletim sistemleri, Linux, SteamOS ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir oyundur. Düzenlemedeki farklı oyunlarda olduğu gibi, oyuncu Karayip adası Tropico ülkesinin öncüsü olan “El Presidente” nin işini kabul ediyor. Ayrıca, Tropico 5 için dört dönem vardır: Sömürge zamanı, Dünya Savaşları zamanı, Soğuk Savaş Zamanı ve ileri zaman. Tropico’nun sadece tek bir adadan oluştuğu düzenlemedeki geçmiş oyunların aksine, Tropico 6 oyuncuların daha küçük adalar takımada genişlemesini sağlar, oyuncuların başlangıç ​​adalarından zincirdeki farklı adalara yayılmalarını (Dünya Savaşlarında ve sonrasında) inşa etmelerini sağladı. Oyun etkili görsel ve ses efektleri ile geliştirilmiştir.

El Presidente geri döndü Dizide ilk kez büyük takımadalarda oynayın.  Aynı anda birden fazla adayı yönetin  ve çeşitli yeni zorluklara uyum  sağlayın . Dünya harikası ve anıtları çalmak, koleksiyonunuza eklemek için ajanlarınızı yabancı topraklara baskınlara gönderin. Köprüler inşa edin, tüneller inşa edin ve vatandaşlarınızı ve turistlerinizi  taksiler, otobüsler ve teleferiklerde taşıyın  . Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor.

Sarayınızın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın. Tropico  6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın siyasi yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir. Tropico 6 Free Download Repack-Games.com Seçim konuşmaları geri döndü İnsanlara hitap et ve muhtemelen tutamayacağın sözler ver.  4 oyuncuya kadar çevrimiçi  çok oyunculu oyun.

Tropico 6 Indir

Despotlar Tropico 6 Download’da başka bir İyilik veya kötülük kuralı beklemek, duygularında, etkinliğinde ve hatta bir bellek sunan daha korkunç bir popülasyon elde etmekle yükümlü olacak. Tamamen çoğaltılan Tropicana, Tropico 6 oyun okyanusunun sağlayacağı şeydir, Limbik Entertainment’ın kıdemli bir kimyasal kurucusu olan Johannes Pfeiffer, bir yıl önce Haemimont Games’deki düzenlemeyi kontrol eden Tropicos 3, 5 ve 4’ü kontrol etti. Bu eğlencenin, çeşitliliğin onlara iyi baktığı aerodinamik yol, insanları önemli ölçüde adım adım talep etmesine neden olan şey ne olursa olsun, halktaki herkesin bir varlığı, bir hedefi, bir sonucu olduğu sonucuna vardı.

İnsanlarda yapın ve yüzünüze bakan gerçek bir devrilme tehlikesi olabilir. Tropico 5’te silahlı ve zararlı şefaatlere rağmen ayaklanmaları bastırmak, El Presidente için süper güç saldırısına veya onun kasvetli bir ordusuna kıyasla bir ölçüde daha az önemli bir konuydu. Ücretsiz indir Tropico 6, her durumda, oyuncunun dört ayrı zamandan birine özgü daha kısa vadeli bir hedefi tamamlaması gereken Tropico 5 gibi bir seviyeye, farklı ada konfigürasyonları üzerinde çapraz olarak dağılan bir haçlı tarzı olacaktır. Daha sonra çıkarılan çalma teklifi, önceki rekreasyonlarla aynı çeşitlilikte zafer parametreleri ve elastik seçeneklerle birlikte sandbox modundan olacaktır. Müzikçaları daha önce düşünmedikleri bazı bölgelere,

Olursa olsun, Tropico 6 bu beşinci bölümün Anlatısını takip etmiyor. Derivasyon, her biri kendi hikayesine sahip 15 tekil koşulla savaş tarzına katkıda bulunur. Bu yüzden El Presidente oyun dünyasını yenmeli ve bir İngiliz beyzbol takımını ele geçirmelidir. Ya da diğer taraftan, bilimsel insanlar sıradan topluluk soruşturması ışığında bir AI sunarak el ele almak anlamına gelir. Doğu İttifakının İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra dünya çapında kontrolü ele aldığı ve Tropico’yu sosyalist kategoriye kaydettiği isteğe bağlı olaylar da var. 1 senaryoda, bu muz cumhuriyetinin hastalık zihni de bu manevi partinin lideri ile birlikte çalışır ve Eksen kontrollerini isteksizce yıkar. Ayrıca, oyuncular belirli yeni karakterlerle gerçekten tanışacaklar ve örnek olarak kesinlikle en iyi hayran seçimlerini anlayacaklar,

Tropico 5’te her zaman küçük Boyutlar kınandı. Bununla birlikte, etkin bir eğlence olmuştu, bu da altısı şu anda önemli ölçüde daha yüksek, daha iyi ve daha olağanüstü bir ölçüde sınırlıydı. Hiçbir zaman sadece El Presidente’nin yeteneğini dağıtabileceği ve uygulayabileceği bir adaya hizmet edilmiyoruz, ancak birkaç niteliğe sahip birkaç ada. Örnek olarak, bir ada kaynakları benim çıkarmak için harika bir yer, yine de turizmi sürdürmek için başka bir ada. Ev denetiminden görebileceksiniz: Download download Tropico 6, birkaç saat almak için önemli bir adım sağlar. Açıkçası, gelecek her seçeneği edinmeniz gerekiyor ve bu da pozisyonunuzu korumak için birkaç seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. İsteğe bağlı garantiler veya belki de bu direncin kirlenmesi olsun, yine de dikkatli olun: Vatandaşlarınız sizi bu kadar inanılmaz bulmaz yakalamaz sahneye kadar tutamayacağınız hiçbir şeyi garanti etmeyin. Gibi? Korkunç huylu sakinler? Şimdi, adalarımızda zevk için bir şeyler üretmeye ne dersiniz, örneğin, bir bar, bir dizi yeni yapıyı içerenleri seçmek mümkündür. Ya da kapak tarafında diğer kasabadan bir dönüm noktası var, kimse görmeyecek: El Presidente izin verilir. Dahası, belirtildiği gibi Tropico 6 sadece daha yüksek değil, aynı zamanda motorda bir şey var. Yapılar küçük çelişkilerle gelişti, ya da dünya yaşıyor ve birbirleri gibi görünmüyor. İşte mühendisten aktarılan önemli bir sevgi ve zaman adımı ve katılımcı olarak açıkça görme şansınız var. Yalnız gün ışığı inançları – son derece şık.

Tropico 6 Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Tropico 6’nın birincil Nitelikleri verilmiştir.

  • Dizide ilk kez büyük takımadalarda sahne alın. Çok sayıda adayı tam olarak aynı zamanda ele alın ve farklı yeni zorluklara uyum sağlayın.
  • Dünya anıtlarını ve harikalarını gizlemek ve onları bir koleksiyona eklemek için aracılarınızı yabancı topraklara baskınlara gönderin.
  • Köprüler inşa edin, tüneller inşa edin ve turistlerinizi ve vatandaşlarınızı otobüslere, kamyonlara ve teleferiklere aktarın. Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı değişiklikleri sunuyor.
  • Sarayınızın iradesini özelleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • En şok edici değişikliklerden birkaçını bir araya getirir.
  • Muhteşem görseller var.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...