Tropico 5 Torrent Indir

Tropico 5 Torrent Indir

Tropico 5 Indir

Gelişmiş ticaret mekaniği, teknoloji, bilimsel araştırma ağaçları ve ada keşifleri de dahil olmak üzere diğer birçok yeni özelliğin yanı sıra Tropico 5, serinin tarihinde ilk defa dört oyuncuya kadar işbirlikçi ve rekabetçi çok oyunculu ekleyecek! Viva El Presidente!
Etkiniz ve servetiniz büyüdükçe, gelişen ada süper gücünüze yönelik tehditler de artmaktadır. Her iki Dünya Savaşında da hayatta kalabilir, Büyük Buhran’da zenginleşebilir, Soğuk Savaş’ta demir yumruklu bir diktatör olarak yönetebilir ve ülkenizi modern zamanlara ve ötesine ilerletebilir misiniz? 19. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar her dönem kendi zorluklarını ve fırsatlarını taşır.

Tropico 5 Torrent İndir

İş becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Tropico 5 sizin güvenli seçiminizdir, çünkü bu oyun büyük bir bölgenin keşfi konusunda yeni başlayanlara eğitim sunmaktadır. Oyun, gerçekçiliği, tasarımı ve geliştiricilerin belirlediği hedeflerin çoklu göreviyle hayranlarını cezbetti. Ekonomik stratejinin başarısı son zamanlarda başladı – 2014 baharında, ancak bu süre zarfında dünyanın farklı ülkeleri için versiyonlar ünlü oyuncular tarafından piyasaya sürüldü ve kontrol edildi.

Tropico 5 – ekonomik / kentsel simülatör türünde bir oyun. Mizah ile çok heyecan verici, ilginç bir oyun. Serinin bu bölümü oyunu hanedanlığa dönüştürüyor – yeni büyüleyici bir trend. Oyun, özellikle Tropico 5 için sıfırdan yapılmış yeni oyun özellikleri, modeller, dokular ve diğer tüm malzemeler ve grafikler aldı. . Her şey sömürge zamanlarında başlar. Adayı ve halkını kalkınmanın zirvesine harcamak için yüzyıllar boyunca harcamak zorundasınız. Bu yolda, El Başkanları olarak haysiyetin üstesinden gelmeniz gereken birçok zorlukla karşılaşacaksınız: nüfusun sürekli değişen ihtiyaçları, diğer hükümetlerin ve ülkelerin çıkarları. Aktiviteniz yeni bir hanedan başlatacak. Halkınız iktidara gelecek: büyükelçiler, komutanlar, üstün hükümdar – hepsi sizin tarafınızdan hareket edecek. Ancak, ada geliştikçe refahı artan tehlike ile tehdit edilecektir. Büyük Buhran’dan sonra iki dünya savaşı yaşayacaksınız. Yüzyıllar boyunca XIX’ten XXI yüzyıla geçtiğinizde, tüm egemenliği yönetebildiğinizi ve sadece egemen olmakla kalmayıp, aynı zamanda onu diğerlerinin üzerine yükseltmeyi, insanlarınızı refah ve refah haline getirebileceğinizi kanıtlayacaksınız. Oyun çok oyunculu bir oyun modu sunuyor. Yüzyıllar boyunca XIX’ten XXI yüzyıla geçtiğinizde, tüm egemenliği yönetebildiğinizi ve sadece egemen olmakla kalmayıp, aynı zamanda onu diğerlerinin üzerine yükseltmeyi, insanlarınızı refah ve refah haline getirebileceğinizi kanıtlayacaksınız. Oyun çok oyunculu bir oyun modu sunuyor. Yüzyıllar boyunca XIX’ten XXI yüzyıla geçtiğinizde, sadece yönetmekle kalmayıp, aynı zamanda onu diğerlerinin üzerine yükseltmek, halkınızı refah ve refah getirmek için tüm devleti yönetebildiğinizi kanıtlayacaksınız. Oyun çok oyunculu bir oyun modu sunuyor.

Tropico 5 Torrent İndir

Kritik beğeni toplayan ve son derece popüler ‘diktatör sim’ serisinin bir sonraki bölümünde, uzak ada ülkesi Tropico’ya dönün. Gelişmiş ticaret mekaniği, teknoloji ve bilimsel araştırma, keşif ve Tropico tarihinde ilk kez – kooperatif ve rekabetçi MULTIPLAYER dahil olmak üzere yepyeni bir dizi zorlukla karşılaşarak Dynasty’nin saltanatını erken sömürge döneminden 21. Yüzyılın ötesine genişletin. 4 oyuncuya.

Eras – Sömürge dönemlerinde saltanatınıza başlayın, Dünya Savaşları ve Büyük Buhran’da hayatta kalın, Soğuk Savaş sırasında diktatör olun ve ülkenizi modern zamanlara ve ötesine ilerletin. 19. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar her dönem kendi zorluklarını ve fırsatlarını taşır.

Hanedanı – El Presidente’nin geniş ailesinin her üyesi adada bulunur ve hükümdar, müdür, büyükelçi veya general olarak atanabilir. Yeni özelliklerin kilidini açmak ve bunları en değerli varlıklarınıza dönüştürmek için Hanedanınızın üyelerine yatırım yapın.

Araştırma ve Yenileme – Yeni binalar, teknolojiler ve kaynaklar keşfederek ulusunuzu geliştirin. Eski binalarınızı daha verimli modern binalara dönüştürün.

Gelişmiş ticaret sistemi ve ticaret filosu – Küresel bir ticaret filosuna katılın ve gemilerinizi hem ihracat hem de ithalat için komşu adalara veya dünya süper güçlerine giden ticaret yollarını güvenceye almak için kullanın.

Adanızı keşfedin – Savaş sisinin ötesinde neler olduğunu keşfedin. Değerli kaynak yatakları bulun ve eski uygarlıkların kalıntılarını keşfedin.

Yepyeni sanat – Tropico 5’e benzersiz bir görsel kimlik sağlamak için tüm sanat eserleri sıfırdan yeniden tasarlandı. Her dönemin 100’den fazla binası arasından seçim yapın.

Tropico 5 Torrent İndir

Kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu – Herhangi bir ada haritasında 4 adede kadar oyuncu kendi şehirlerini ve ekonomilerini kurabilir. Oyuncular kaynakları, malzemeleri ve nüfusu paylaşmayı veya birbirlerine savaş ilan etmeyi seçebilirler.

Tropico 5 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Tropico 5 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Tropico 5 indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Tropico 5 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli CPU
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  GeForce 400 veya üzeri, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 veya üstü (DirectX 11 donanım desteği gerekir)
 • Yığın  hafıza / Bellek: 4 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)
 • İşlemci:  2.5 GHz Dört Çekirdekli CPU
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  GeForce 500 veya üstü, AMD Radeon HD 5000 veya üstü
 • Yığın  hafıza / Bellek: 4 GB

Leave a Reply