Trojan Killer ayrıca kötü amaçlı yazılımlar tarafından yapılan ve ne yazık ki bazı popüler antivirüs tarayıcıları tarafından genellikle göz ardı edilen sistem değişikliklerini düzeltir.

Bilgisayarınıza virüs veya Truva atı bulaştı mı? İnternette gezindikten sonra sorun mu yaşıyorsunuz? Umutsuzluğa kapılma! Size yardımcı olabiliriz! Trojan Killer, sisteminizin virüslerden tamamen temizlenmesini sağlayacak ve PC’nizin ideal performansını geri yüklemenize yardımcı olacaktır.

Trojan Killer, bilgisayar sistemleri için güvenlik sağlamak amacıyla sistemi kötü amaçlı yazılımlardan koruma alanında faaliyet göstermektedir. Bilgisayar korsanları tarafından geliştirilen can sıkıcı reklam modüllerinin, casus yazılımların ve diğer kötü amaçlı araçların kaldırılmasına yardımcı olabilecek ürünler sunuyoruz. Hiç şüphesiz, hiç kimseye kişisel bilgilerinizi kazançlı amaçlarla kullanma şansı vermeden, virüs bulaşmış bilgisayarınız üzerindeki denetimi mümkün olan en kısa sürede yeniden sağlamak son derece önemlidir.

Trojan killer Indir