Trine Indir

Trine Indir

5/5 - (1 vote)

Trine Indir

Trine PC Oyunu Bir Aksiyon Dolu Macera Oyunu. Bu oyun Frozenbyte tarafından  geliştirildi  ve SouthPeak Interactive bayrağı altında yayınlandı  . Bu Bağımsız Tabanlı Fantezi Oyunu 11 Eylül 2009 tarihinde piyasaya sürüldü. Bu oyun, kötü güçlerle birlikte garip kaleler ve makinelerle dolu bir fantezi dünyasında başlıyor. Oyuncu Hırsız, Büyücü ve Güçlü Bir Şövalye Üç Farklı Karakter Kontrol Edebilir. Bu Üç Karakter, Trine Denilen Gizemli Cihazı Bulmak İçin Ortamlarda Seyahat Etmelidir. Oyuncu istediği zaman oyun sürecine göre bu üç karakter arasında geçiş yapabilir.

Bu Oyunda Oyuncu Oyuna Göre Bu Üç Karakterin Yetenek ve Becerilerini Kullanmak Zorundadır. Hırsız, bir yerden diğerine seyahat etmek için onun kancalarını kullanabilir. Ayrıca düşmanları öldürmek için düşmanlara okları vurabilir. Sihirbaz Nesneleri Çeşitli Bulmacaları Çözmek için Kullanılan Bir Yerden Başka Bir Yere Taşıyabilir. Ayrıca Oyun Planında İlerlemek için Havada Tahtalar ve Boşluklar ile Bir Yol Yaratabilir. Şövalye Güçlü Silahlarıyla Düşmanları Parçalayabilen Daha Güçlü Bir Adam.

Trine Indir

Çekiç Ve Hızlı tempolu Eylemlerini Kullanarak Yerlerde Herhangi Bir Şey Yok Edebilir. Oyuncu oyun süreci için gerekli olan doğru karakteri seçmeli ve tüm görevleri tamamlamalıdır. Mekanlarda çeşitli eşyalar toplamalı ve hazineleri toplamak için gizli alanların kilidini açmalıdır. Oyuncu Bulmacaları Çözebilir ve Karakterlerini Yeteneklerini ve Becerilerini Kullanarak Zorlukları Birçok Yönüyle Tamamlayabilir. Çeşitli Mekanlar ve Arka Planlarla Tasarlanmış 15 Farklı Görevi Tamamlamak zorunda. Toplanan eşyalar karakterin yeteneklerini yükseltmeye yardımcı olur ve oyuncu karakterini ayarlayabilir. Komple Oyun Deneyimi Oyuncu Tarafından Sadece Trine 1 Bedava İndir PC Oyunu ile tadını çıkarabilirsiniz. Oyuncu Düşmanları Öldürerek Deneyim Puanı Kazandırır ve Bunlar ayrıca Karakteri Yükseltmek için kullanılır. Oyuncu oyunu oynamak için üç zorluk seviyesi arasından seçim yapabilir ve oyunu bitirmek için fizik tabanlı eylemleri kullanabilir.

Bu Trine 1 Bedava İndir PC Oyunu Çok oyunculu Destek ile Birlikte Gelir. Oyuncu Liderlik Kurullarında Yüksek Skorlar Kazanmak için 3 Oyuncuya Kadar Yerel Coop ve On-Line Modu Oynayabilir. Yüksek Kaliteli Grafikler ve En İyi Görsel Efektler Oyunu En Güzel Şekilde Sunacaktır. Özel Oyun Sesleri ile Mükemmel Film Müzikleri Oyun boyunca Başar olurdu. Bilinmeyen Tehlikeler ve Katlanmalar ile İlginç Hikaye Hattı Oyunculara Yeni İlgi Yaratacak. Oyunda Karakterlerin Değiştirilmesi Bu Oyunda Önemli Bir Rol Oynar. Bu oyun 2009 yılında piyasaya sürülen en iyi macera oyunlarından biridir.

Trine 1 PC Oyun Özellikleri

Trine 1 Free Download PC Oyununu Bilgisayarınıza Yükledikten Sonra Bazı Özel Özellikleri Deneyimleyebilirsiniz.

 • Büyülü ve Güzel Ortamlar ve Mekanlar.
 • Bu Fantezi Oyun Üç Oynanabilir Karakterler.
 • Her karakterin kendi yetenekleri olurdu.
 • Oyuna Göre Herhangi Bir Karaktere Geçiş Yapın.
 • Oynamak için 15 farklı Zorlu Görevler.
 • Oyunda İlerlemek için Çeşitli Bulmacaları çözün.
 • Bulmaca çözmek için karakterin yeteneklerini kullanın.
 • Düşmanları Öldürerek Deneyim Puanı Kazanın.
 • Karakter Yeteneklerini Yükseltmek İçin Bu Noktaları Kullanın.
 • Yerlerde Mevcut Tüm Öğeleri Toplayın.
 • Hazineleri ve sandıkları toplamak için gizli alanların kilidini açın.
 • Toplanan Öğeler Karakteri Özelleştirmek için Kullanılır.
 • Bilinmeyen Katlanmış Ve Tehlikeli İlginç Hikaye Hattı.
 • Harika Görsel Efektlerle En İyi Grafik Çalışmaları.
 • Oyun Ses Efektleri ile Mükemmel Film Müzikleri.

Trine 1 PC Game Sistem Gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: INTEL 2 GHz Çift Çekirdekli
RAM: 1 GB
Video Belleği: 256 MB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 1 GB ücretsiz

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: INTEL Core 2 Duo 2.0 GHz
RAM: 2 GB
Video Belleği: 512 MB
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Disk: 1 GB ücretsiz

Leave a Reply