Trials Fusion Indir

Trials Fusion Indir

Denemeler Fusion Indir

Mümkün olan en iyi izleyici kitlesine hitap etmeyi planlayan geniş planın şu anda, Free Trials Fusion oyun okyanusu gibi oyunlar çok değerli bir düzensizliktir. En önemlisi, ödün vermeyen hassas mekanikler, karmaşayı sağlamlaştırmak için mükemmel bir şekilde pişirirler. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse, aslında ne kadar istekli olursa olsun! Her şeye rağmen, bir dakikalık varsayıma katılmak için yeterli kişilik, şans ve üstesinden gelmeyi sağlar. Sınıf programlarının bir kısmının bu nezaketsizlik lehine nasıl karar verdiğine bakılmaksızın. O büyük sıçramaların arasına her vurduğunuzda sefalet yok olur.

Trials Fusion PC Game, Point’in odaklanmış bir yüksek malzeme bilimi şansı veren platform ve motokros parçalarını satın aldı. Her bisiklet ve ayrıca 1 ATV belirli bir yük içerir! Bu nedenle, gaza her bastığınızda farkların olduğunu hissedeceksiniz. Hafif, şaşırtıcı Pit Viper, şans eseri altınızda uygun şekilde sallanacak! Hızlanan temsilciye bir durma noktasından bağlı kaldığın ve akrobasi Fox Bat’ın devrildiğini. Özetle, atmosfer en nadir önerinizle sona eriyor. Her tavsiye, kolayca ve tam olarak bisikletiniz ve sürücünüz boyunca yorumlanarak, alışılmadık bir doğrudan kurum hissi yaratır.

Daha hızlı bisikletlerin ve zorlu yolların kilidini açın

Aynı şekilde, Track Central’dan indirdiğiniz tüm Parçalar için de benzer şekilde yasal olacaktır, Trials Fusion CompFree PC, müşteri tarafından oluşturulan içeriği aramayı tek seferde durdurur. Fusion’ın büyük bir kısmı korumacı bir yükseltme gibi hissettirse de, RedLynx’in oyunun uzun vadeli potansiyelini yönettiği Track Central’dadır! Sonuç olarak Minecraft’a atıfta bulunmak ve bundan daha fazla cihaz sağlamak! Son hafızalarda herhangi bir zamanda, oyunun gönderimini takip edecek olan büyük müşteri yapımı parçalar yığınını kesmek için. Mühendis ayrıca cesaret verecek uzun bir malzeme paketleri kılavuzu kullanarak Fusion’a yardım etmeyi planlıyor! Kendilerini tamamen stil yaratmaya adamış başlangıç ​​seviyesindeki birçok mimarın araç seti.

Öyleyse gerçekten olumlu bir şey gibi görünüyor, ancak muhtemelen daha sonra biraz buluşacak! Oyunu indirdikten sonra birkaç saat yerine. Gelecekteki hareketin temelini atmaya yönelik bu vurgunun, oyunun kendisinin bir şekilde zayıflatıldığını hissetmesi yalnızca bir utançtır. En önemlisi, Trials Fusion indirmesi oldukça büyülü bir oyun, ancak zamanın denenmesine katlanmak için özlemini kırdı. Bir puan sahibinin önyargısının yokluğunu elde etmek ve Evolution’da takdire şayan hizmet veren öğelere bağlı kalmak! Şimdi takma ad değiştirmesi gerektiğini düşündüğünüz oyun.

Trials Fusion, RedLynx tarafından Ubisoft Shanghai ve Ubisoft Ukraine ile işbirliği içinde geliştirilen bir platform yarış video oyunudur. Büyük beğeni toplayan Trials Evolution’ın devamı niteliğindeki oyun, Trials serisinin beşinci oyunudur ve PlayStation platformunda piyasaya sürülen ilk oyun. Oyun, Nisan 2014’te Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü. İOS ve Android cihazlarda piyasaya sürülen ve konsol ve PC başlığına eşlik etmek üzere tasarlanmış bir tamamlayıcı oyun olan Trials Frontier. Ubisoft, altı ücretli DLC paketi ve birkaç ücretsiz içerik güncellemesi yayınladı. Çevrimiçi çok oyunculu, 24 Ocak 2015 tarihinde bir güncellemeyle eklendi.

Denemeler Fusion genellikle serbest bırakıldığında iyi karşılandı. Eleştirmenler seviye tasarımına, kontrollere, grafiklere, fütüristik ortama ve içerik miktarına övgüde bulundular, ancak oyunun yaratma modu için öğretici eksikliğini ve geçmişteki Trials oyunlarına benzerliğini eleştirdiler. Şubat 2015 itibarıyla oyun 1,7 milyon kopya satmıştı.

Trials Fusion Indir

İki tekerlek üzerinde malzeme bilimi egzersizi

Ön Öğeler Fusion, platform ve motokros parçalarını tedarik ediyor ve bu noktada, olağanüstü malzeme biliminin konsantre bir atışını enjekte ediyor. Her bisikletin ve bir ATV’nin kendine özgü bir yükü vardır! Bu çizgiler boyunca, gaza her bastığınızda nitelikleri hissedeceksiniz. Hafif, düşünülemez Pit Viper, her ihtimale karşı altınızda olanı etkileyecek! Animasyon operatörünü bir yerden sarkıttığınızda akrobasi Fox Bat’ın devrildiğini. Her şeyi hesaba katarsak, hava en kıt teklifinizde sona erer. Her veri, motosikletiniz ve sürücünüz aracılığıyla etkili ve tam olarak deşifre edilerek kayda değer bir doğrudan bağlantı duygusu yaratır.

Biniciliğin arkasındaki malzeme bilimi bir yeniden canlandırmayı toplar! Her durumda, kötü muamele gören dünya çıngıraklı parçalar, bir arcade çeyrek çiğneme makinesinden çıkmış bir şey gibi görünüyor ve oynuyor. Bu hatlar boyunca, yüksek yapıların üzerinde yükselen hava gemilerinin sırtlarına bineceksiniz. Engellenen vahşi obliteratlardan geçerek namlu yapın ve bir parsel güneşe dayalı çarşaflarla başlayıp ardından aşağıdakilere doğrudan başlamaktan kaçının. Hava ve bölgelerin çeşitliliğine rağmen, burada onaylanabilir bir nokta eğilimi var! Dahası, içten ve dıştan seslendirmelerden geçen iki kişinin şakalarıyla vurgulanan, belirsiz bir şekilde yönlendirici bir ortam sağlar.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i3 550 veya AMD Athlon II X4 620
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 3 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5850 (Shader Model 5.0 veya üzeri ile 1024MB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGELENDİRİCİ: 5.0
 • VERTEX GÖLGELENDİRİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5 2400s veya AMD Phenom II X4 955
 • CPU HIZI: Bilgi
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 560 Ti veya daha iyisi / AMD Radeon HD 7850 veya daha iyisi
 • PİKSEL GÖLGELENDİRİCİ: 5.0
 • VERTEX GÖLGELENDİRİCİ: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Leave a Reply