Transformers Fall Of Cybertron Indir

Transformers Fall Of Cybertron Indir

Transformers Fall Of Cybertron Indir

Transformers Cybertron’un Düşüşü  dev robotlar savaşında yeni bir giriş ve Autobotlar ve onların gezegenleri Cybertron için yaptıkları savaşın heyecan verici bir hikayesi. Bu oyunda Autobotlar ve Decepticon’lar olan iki robot klanı arasında büyük bir savaş olduğunu görüyorsunuz. Bu oyun üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak geliştirilmiştir ve transformatörleri her iki formunda da kontrol edebilirsiniz. Silahlarda bazı eklemeler yapıldı ve etkili bir şekilde savaşmak için cephaneliğinizi de yükseltebilirsiniz. Bu oyunda her transformatör, savaşta kullanabilecekleri eşsiz yeteneklere sahiptir. Bu oyunda ayrıca düşman dalgalarını savunmak ve seviyeleri tamamlamak ve silah ve yeteneklerini yükseltmek zorunda. Tüm bu oyunda çok keyifli ve kesinlikle bu oyunu oynamayı seveceksiniz.

Transformers: Fall of Cybertron’un şimdiye kadar oynadığım en iyi Transformers oyunu olduğunu söylemeliyim. Bu, Cybertron Savaşı’nın ve Rise of the Dark Spark’dan önce oynanan oyunun takipiydi. Her üç oyun da kendi başlarına iyi, ama buradaki bu üç oyunun en iyisi. Bu oyunun o kadar büyük bir hayranıyım ki, Activision’daki insanların bunu ve diğer iki oyunu bir koleksiyonda yeniden düzenlemelerini bekliyordum!

Transformers Cybertron Düşüşü İndir

Cybertron’un Ölmek üzere Olan Günleri

Bu oyunu neden sevdiğimin en büyük nedeni hikaye. Transformers: Fall of Cybertron, hepimizin büyüdüğü G1 Transformers’a dayanıyor ve bu oyun bu karakterlere dayanan daha “olgun” bir hikaye sunuyor. Cybertron’un sonunda Decepticon’lar ve Autobotlar ile birbirlerinin boğazlarında sona kadar ayarlanır.

Buradaki hikaye anlatımı harika. Bu oyun sadece şaşırtıcı kesim sahneleriyle övünmez. Sesi yeniden canlandırmak için TV şovundan birçok aktör almayı başardıkları için gerçekten harika bir ses oyunculuğu var.

Savaşın Güzel Yüzü

Transformers: Cybertron’ın Düşüşünün inanılmaz derecede iyi yaptığı bir şey Cybertron ve Transformers’ı hayata geçirmek. Cybertron Savaşı zaten iyi görünümlü bir oyundu, ancak bu oyun çok daha ayrıntılı görünüyor. Transformatörlerin kendileri, özellikle dönüştüklerinde inanılmaz görünüyorlar. Grimlock’un dönüşümü benim kişisel favorim. Oyun oldukça farklı yerlere sahip, Shockwave laboratuvarı oyundaki en sevdiğim alan. Bruticus’u kontrol edebileceğiniz ve oyunun tür değişikliklerini kontrol edebileceğiniz gerçekten etkileyici bir bölüm var, böylece her şeyi büyük boyutundan görüyorsunuz. Bu noktada birkaç nesil eski bir oyun olsa da, yine de harika görünüyor.

Göründüğünden daha fazla

Burada sunulan oyun, Cybertron Savaşı’nda olduğundan daha sıkı. Her seviyede bir Autobot veya Decepticon olarak oynuyorsunuz ve karakterlerin kendi bölümleri var. Bir önceki oyun size her bölüm için bir avuç karakter seçeneği sunacaktı, ama bu değil. Bu tür işler daha iyi çalışır çünkü bu sefer işleri daha odaklı tutar. Bu sefer etrafta daha fazla cephane var, bu da oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

Transformers: Fly of Cybertron’un eğlenceli olan anında dönüştürebilirsiniz, hepsi bir T-Rex olduğu zaman çok güçlü olduğu için bir öfke ölçer inşa etmesi gereken Grimlock hariç olabilir. Bazı sürüş bölümleri var, ancak gerçekten harika olan araç modunda da saldırabilirsiniz. Her karakterin, çeşitli bölümlerden geçmek için ihtiyaç duyulacak kendi özel yeteneği vardır.

Arkadaşlarla Savaş

Beklemediğim şekilde takıldığım oyunun bir kısmı Eskalasyon Modu’ydu. Bu, siz ve diğer bazı kişilerin düşman ordularıyla savaşmak için bir araya geldiği çok oyunculu bir moddur. Bu modda harika olan şey, oynamak için diğer Transformers’lara erişmenizi sağlamasıdır. Bu oyun moduyla bir patlama yaşadım (Rise of the Dark Spark’da daha iyi olduğunu kabul etsem de) ve Transformers oyununda en iyi çok oyunculu mod olduğunu düşünüyorum!

SİBERTRON GÜZÜ TRANSFORMATÖRLERİNİ İNDİRME VE YÜKLEME

 1. İndir düğmesini veya aşağıdaki logoyu tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Transformers Cybertron Güz kez bitti indirilmesi olduğunu, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Transformers Cybertron.zip ait Fall için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Transformers Fall of Cybertron’un içine çift tıklayın, Binaries klasörüne gidin ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız DirectX’i yüklediğinizden emin olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Phenom X3 8750
 • Bellek : 2 GB sistem RAM’i
 • Sabit Disk Alanı : 8.4 GB Boş Alan
 • Ekran Kartı : 512 MB RAM ile GeForce 8800 GT serisi veya 512 MB RAM ile ATI Radeon HD 4850
 • DirectX : DirectX 9.0c veya DirectX 10

Leave a Reply