Train Simulator Indir

5/5 - (1 vote)

Train Simulator Indir

Yolcu Tren Simülatörü, yolcu trenlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde yönetme deneyimini ve zorluğunu yeniden yaratmayı amaçlayan bir oyundur. Oyuncunun gerçekten ustalaşmak için gelişmiş bir dizi beceriye ihtiyacı olacağı için oyunu almak kolay ama bırakması zor. Sıradaki en iyi tren kontrolörü olacak mısın …?

Yolcu Trenlerini Kontrol Etmenin Gerçek Zorluğu

Bir dizi yolcu trenini yönetmek ve sürdürmek, simülatörde bile göründüğünden daha zor olabilir. Yolcu Treni Simülatörü, birkaç farklı trenin kontrolünü size verir ve herhangi bir kayma veya gecikme olmaksızın, her birini varış noktasına zamanında ulaştırmanızı sağlar. Bir istasyona ulaştığınızda, tamamen durmanız ve yolcuların uçağa binmesine izin vermeniz gerekecek – kaçırılan bir istasyon, kaçırılan yolcular ve başarısız bir görev anlamına gelir. Önünüzdeki demiryolunun şekline yakından bakın: Eğer raylarınız kavisliyse, yavaşlamanız gerekir, aksi takdirde raydan çıkma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak öte yandan, çok yavaşlarsanız, gideceğiniz yere asla zamanında varamayacaksınız. Sert ve hızlı düşünün!

Gerçek Bir Simülasyon

Yolcu Treni Simülatörü, oyuncunun bir demiryolundaki trenleri kontrol ederek, oradaymış gibi hissetmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Herhangi bir demiryolu meraklısı, trenlerin ve rayların işleyişinin mükemmel şekilde yakalandığına tanıklık edecektir.

Bilgisayarda oyun eğitmek söz konusu olduğunda, olası baronların hiçbir seçenek sıkıntısı yoktur. Demiryolu işletmeciliği, kökleri 1980’lerin başlarına dayanan onlarca yıllık bir türdür ve tarihi, klasikler ve modern başyapıtlarla zengindir.Her biri de büyük, genişleyen, karmaşık bir iş yönetimi simülasyonu değildir. Elbette, iş adamı kaslarını esnetmek isteyen bizler için var, ama bazen oyuncak bir kutu trenle oturup hayal gücünüzün vahşileşmesine izin vermek güzel.Bu liste, PC’de bulunan en iyi dokuz tren oyununu kapsar. Hiper gerçekçi simslerden hızlı oynanan bilmecelere kadar geniş bir yelpazede çalışıyor, bu nedenle her bir demiryolu mühendisi kendi zevklerine uygun bir şeyler bulacağından emin.Daha önce bir tren gezgini olduysanız veya sadece bir treni sürmenin gerçekte nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız, Rail Simulator’a bayılacaksınız  . Göz alıcı olmayabilir, ancak bunun birçok harika özelliğe sahip şaşırtıcı derecede gerçekçi bir simülatör olduğunu inkar etmek mümkün değil.

Rail Simulator’da, çağdaş  ve  tarihi trenlerden üç farklı sürüş zorluğu seviyesinde seçim yapabilirsiniz  . Her tren kolay, orta veya uzman modda sürülebilir. Easy, acemi sürücülerin bile tren sürüşünün heyecanını yaşamalarına olanak tanıyan harika bir “kur ve git” deneyimi sağlar. Uzman modu yalnızca profesyoneller içindir – değilseniz istasyondan çıkamazsınız.

Rail Simulator, biraz sıkıcı olan saatlerce görev içeren Yolcu ve Nakliye moduna sahiptir, ancak bu oyun heyecan ve dökülmeler değil, gerçekçilikle ilgilidir. Bununla birlikte, yoğun bir banliyö treninin taleplerini karşılamak veya bir yük treninin bileşenlerini toplamak kesinlikle zorlu görevlerdir. Daha yavaş bir yaklaşımı tercih ederseniz, serbest dolaşım rotaları kendi hızınızda keşfetmenize olanak tanır.

GTEL’ler 1940’ların sonlarında piyasaya sürüldü ve hizmet dışı bırakılmadan önce 50’li ve 60’lı yıllarda koştu. Muazzam derecede güçlüydüler, ancak kullandıkları Bunker C ağır yakıt yağının kullanımları ve talebi daha yaygın hale geldikçe giderek daha sorunlu hale gelen zayıf yakıt ekonomisinden muzdariplerdi ve aynı zamanda yüksek bakım gerektiren makinelerdi. Union Pacific GTEL’in son çalışması 26 Aralık 1969’da gerçekleşti.

Train Simulator Indir

Ama şimdi, en azından dijital olarak, Cologe’den Koblenz’e Batı Ren rotası üzerindeki BR 155 ve Riviera Line üzerinden Exeter’den Kingswear’a giden GWR Castle Class dahil olmak üzere diğer “tarihsel olarak önemli” trenleri içeren Train Simulator 2016’da geri döndü. . Oyun ayrıca, bu güçlü makinelerin hareket halinde tutulması sürecini basitleştirmek için gerçek zamanlı komut istemleri ve daha kullanıcı dostu tanıtımlar ve senaryolar kullanan yeni bir “Sürüş Yardımı” sistemine sahiptir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...