Tourist Bus Simulator Indir

Tourist Bus Simulator Indir

3.2/5 - (166 votes)

Tourist Bus Simulator Indir

Turist Otobüsü Simülatörü   , kilometrelerce kendi organizasyonunuza sahip olmak istediklerinin tadını çıkarmanızı sağlayan heyecan verici bir simülasyon sporudur. Aerosoft tarafından yapılan bu rekreasyonda   Fuerteventura adasında işletmenizi yönetiyor olabilirsiniz! Hangi turizm hizmetlerine talep var, bu da onu tur otobüsü operasyonlarınız için ideal bir yer haline getiriyor. Sonuç olarak, bu rekreasyona dikkat ederken aklınızı girebilecek ilk unsur şudur. Örneğin, oyun çoğu durumda bir otobüse baskı yapmanın yolunu öğrenme etrafında dönecektir.

Turist Otobüsü Simülatörü İndir

Download Turist Otobüsü Simülatörü  sadece adada sürüş ve yolcuları seçmekten daha fazlasıdır. Bundan sonra, gerçek bir gezi otobüsü işvereni gibi operasyonlara giriyor olabilirsiniz! Bu da, bu kontrol ve stratejinin , işletmenizi artırmak istiyormuşsunuz gibi kaygılanabileceği anlamına gelir  . Sonuç olarak, yolcuları zamanında uygun bir şekilde seçmek ve bırakmak için otobüs tarifelerinden haberdar olmak çok önemlidir. Benzer şekilde, işin kendisi ile başa çıkmak söz konusu olduğunda, iş akışını ve personelinizi doğru bir şekilde manipüle etmek için incelemeniz gerekebilir.

Belirtildiği gibi, bu spor sadece sürüşle ilgili değil. Amacınız girişiminizi genişletmektir. Kurulum için daha fazla otobüs almak, kiralamak için yeterli miktarda personel istemiş olabilirsiniz, ancak orada durmaz. Buna ek olarak, çalışanlarınızı memnun etmek ve morallerini artırmak için yeterli yardım sunmanız gerekebilir. Rota  Simülatörü , kolay yelken meselelerini korumak için işinizin bir parçası olabilir.

Yoldan, şimdi adanın sağlaması gereken özel yerleri keşfetme riskini dışlamayabilirsiniz. Fuerteventura’da 20’den fazla kasaba ve deniz kıyısı var. Buna ek olarak, üzerinde baskı yapabileceğiniz birçok android oyun indir yol ve rotaya. Bundan sonra, konuları daha heyecanlı hale getirin, sadece keşfetmenizi bekleyen gizli alanlar var. Rekreasyon, sağladığınız sağlayıcı formuna dayanarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli otomobil ve otobüs tasarımlarına sahiptir. Benzer şekilde, hiçbir şekilde ada genelinde sürüş ilgisini kaybetmeyeceksiniz.

Ücretsiz Oyun Turist Otobüsü Simülatörü bir  sıkılmış ve yapacak bir şey yok özel oynamak için gülmek ve ilginç bir oyun. Buna ek olarak, rekreasyonun çekimleri olağanüstü ve sahneler çarpıcı ve size serin ve ferahlatıcı bir hava verecek. Örneğin, bu sporu oynarken bir tatil yapmanız gerekebilir! Bu rekreasyonda, sadece bir otobüs itici gücü değil, başarılı bir iş sahibine ek olarak.

Tabii ki, adanın sunduğu farklı manzaraları keşfetme şansını kaçırmayacaksınız. Fuerteventura’da gezebileceğiniz  20’den fazla şehir ve plajın  yanı sıra kullanabileceğiniz birçok yol ve rota var. İşleri daha ilginç hale getirmek  için sadece keşfetmenizi bekleyen gizli alanlar  var. Oyun indir ayrıca,   sunduğunuz hizmet türüne bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli araç ve otobüs tasarımlarına sahiptir. Adanın etrafında sürüş yapmaktan asla sıkılmayacaksınız.

Turist Otobüsü Simülatörü, özellikle sıkıldığınızda ve yapacak bir şeyiniz yoksa oynamak için eğlenceli ve ilginç bir oyundur. Oyunun grafikleri güzel ve  sahneler güzel ve size serin ve ferahlatıcı bir hava verecek. Bu oyunu oynarken sadece bir tatil yapmak isteyebilirsiniz! Bu oyunda, sadece bir otobüs şoförü değil, aynı zamanda başarılı bir işletme sahibisiniz.

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (only 64bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 Dört Çekirdekli İşlemci veya benzeri, en az 2.8 GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Sabit Disk: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya benzeri AMD Radeon
 • DirectX: Sürüm 11

Artıları

 • Farklı tur hizmetleri sunar
 • Geniş araç yelpazesi
 • Uygulamalı şirket yönetimi
 • Keşfedilecek çok sayıda harita alanı

EKSİLERİ

 • Tekrarlanan oyun
 • Başka oyun modu yok
 • Kontroller o kadar duyarlı değil
 • Gerçekçi olmayan oyun fiziği
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply