Totally Accurate Battle Simulator Torrent Indir

2.8/5 - (48 votes)

Totally Accurate Battle Simulator

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü (TABS)  , böyle bir stratejistin rolünü oynamak zorunda olduğunuz heyecan verici bir savaş simülatörüdür. Çok sayıda savaş, farklı birliklerle savaşlar, birçok görev ve sonsuz savaş bekliyorsunuz. Bu oyunda en ilginç şey, birliklerin en basit ayarı ve savaşın kendisidir. Bir savaşta en önemli olduğunu düşündüğünüz birimleri satın almanız gereken belirli bir para birimi verilir. Birimlerin listesi yeterince büyüktür ve kimlerden birini seçer. Sıradan köylüler, mızrakçılar, kalkan taşıyıcılar, mancınıklar, boksörler ve hatta silahlı topçular alabilirsin.

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü Torrent İndir

Daha sonra uygun gördüğünüz gibi birimlerinizi savaş alanında düzenleyebilirsiniz. Size büyük bir hücre alanı ve rakibin bu alanın hangi tarafında olacağını gösteren bir işaretçi verilir. Ayrıca birimlerinizi savaşta mümkün olan en yüksek taktiksel avantaja sahip olacak şekilde ayarlamanız gerekir. Örneğin, her tarafta okçu ve tatar yayı düzenleyebilir ve ortada kalkan taşıyıcıları koyabilir veya tüm para birimini yakın dövüşte düşman birimlerini öldüren mızrakçılara harcayabilirsiniz. Daha az ilginç olmayan şey, bu oyunda, AI kontrolü altındaki düşmanın sürekli olarak oyuncunun oyun tarzına uyum sağlaması ve bir süre sonra oyuncunun eylemlerini öngörmeye başlamasıdır.

Örneğin, sürekli yakın dövüş üniteleri kullanarak, bir süre sonra okçular ve mancınıklar onları uzaktan çekmeye başladığında şaşırmayın. Aksi takdirde, her şey oldukça basit ve ilkeldir. Tamamen Doğru Savaş Simülatöründe grafik yoktur ve uitlerin kendileri çok renkli figürler şeklindedir ve arsa yoktur. Sadece birimler seçin, ordular oluşturun ve düşmana saldırın ve bir sonraki savaşın seyrini izlerken eğlenin.

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü Torrent İndir

Ücretsiz Tamamen Doğru Savaş Simülatörü oyunu torrent. Igrodely Landfall Games, olağandışı ve inanılmaz derecede eğlenceli bir askeri savaş simülasyonu sundu. Tamamen Doğru Savaş Simülatörü sayesinde, komutan rolünü deneyebilir ve destansı olayların seyrini kontrol edebilirsiniz. Bunun nesi eğlenceli? Çok gerçekçi bir oyun fiziği gördüğünüzde anlayacaksınız. Özel bir atmosfer ve müzik yaratır. Oyun oynamaya başlayan bir başlangıç ​​sermayesi ve az sayıda asker. Gereksiz ordu farklı seviyedeki askerlerden oluşur. Hem basit kulachnikov hem de ağır topçu – balistik kurulumunu kullanabilirsiniz. Buna göre, Yükseltme Savaşçısı, değeri o kadar yüksek olur. Mali ve savaş yetenekleri temelinde kendi ordusunu tamamlayabilirsiniz. Askerlerinizi yerleştirin ve savaşa başlayın.

Savaştan muzaffer iseniz, daha zorlu seviyeleri keşfedebilirsiniz. Bu durumda, ödül olarak ordunuzu geliştirebileceğiniz parasal bir ödül alırsınız. Ancak göreviniz başarısız olsaydı, sadece hatalarımız üzerinde çalışabilir ve yeni stratejiler ve taktikler oluşturabilir. Düşünün, ortaçağ savaşçılarına liderlik edebilecek ve zamanın savaşlarını tamamen ortaya çıkaracak gerçekçi savaşlara katılabileceksiniz. İyi bir ordu toplayın ve savaşa gönderin.

Platformer şu anda alfa test modunda. Bununla birlikte, kesinlikle köylüler ve büyük bir mancınık da dahil olmak üzere çok sayıda birim içeriyor.

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü Torrent İndir

Hareket bez bebeğini simüle eden iyi tasarlanmış fiziği ayırt edebilen ayırt edici özellikler arasında. Bu oyun özel bir çekicilik ekler ve inanılmaz komik ve gerçekçi hale getirir. Türün hayranları bu oyuncağın avantajlarını çoktan takdir ettiler ve Steam’de çok sayıda yorum var.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya eşdeğeri
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2GB VRAM)
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar:  Yalnızca 64 bit sistemlerde çalışır

Oyun Nasıl Kurulur

1) Torrent  programı veya  Direct  programı kullanarak oyunu indirin 
2) Oyunu WinRar  veya  7-Zip ile tercih ettiğiniz yere çıkarın 
3) Ekstraksiyonun bitmesini bekleyin
4) Oyunu yüklemeye gerek yok, sadece LAUNCHER ile başlayın yönetici olarak oyunu
5) Oyna!

Genel Notlar:

– Oyunun
çevrimiçi olmaya çalışmasını önlemek için oyunun exe’sini güvenlik duvarınızda engelleyin ..
– Sistem sürücünüze oyun yüklerseniz, bunun
yerine yönetici ayrıcalıklarıyla bu oyunu çalıştırmak gerekebilir
– Yazılım geliştiricilerini destekleyin ve bu oyunu satın alın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...