Total War Warhammer Torrent Indir

Total War Warhammer Torrent Indir

4.5/5 - (2 votes)

Total War Warhammer Indir

Total War WARHAMMER  , “Total War” serisinin ölçek stratejisinin yeni kısmı. Oyuncular bu kez fantezi dünyasını ve 4 eşsiz yarışı bekliyor: imparatorluk, cüceler, vampir grafikleri ve yeşiller. Hangi yarışı seçerseniz seçin, büyük ve görkemli savaşlar sizi bekliyor. WARHAMMER evreni, savaşta size iyi hizmet edebilecek muhteşem karakterlerle doludur. Bir sürü sihir, efsanevi silah, ejderha ve grifon – bunların hepsi ve daha fazlası Total War serisinde ilk kez. Yüzlerce saatlik büyüleyici kampanya, efsanevi kahramanlarla tanışacak ve inanılmaz başarılar yaşayacaksınız. Korkunç savaşçı ordusu önünde titremiyor musun? Total War: WARHAMMER’i indirin ve bu yılın en iyi stratejilerinden birinin tadını çıkarın.

Total War Warhammer Torrent İndir

Total War Warhammer torrenti indir. Oyunun Total War serisinin geliştirilmesi çılgın bir hız kazanıyor. 2015 kışında tüm hayranlar, büyük ve korkunç Attila’yı anlatan Total War: Attila’nın yeni stratejisini sevdiler. Ve şimdi tüm dünya Total War Warhammer adlı yeni bir oyundan bahsediyor, oyun portalımızın yardımıyla mevcut olan torrent’i indirin. Yaratıcı Meclisin yaratıcı direktörü tarafından daha önce bildirilen gelişme hakkında.

Sürümün 23 Ocak’ta Tam Savaş Sanatı’nı sunması planlandı. Ancak yeni bir projedeki hazırlık çalışmaları hakkında daha önce biliniyordu, ancak oldukça sık oluyor. Tek bir kullanıcı çevrimiçi Total War aracılığıyla haberleri paylaşmaya heveslendi. Çok minnettarım.

Total War Warhammer’ın oyun endüstrisinde piyasaya sürüleceği gerçeği, 2012’de uzun konuşmalar yaptı. O sırada Sega, daha önce Games Workshop’a ait olan Warhammer evrenini kullanma lisansının sahibi oldu. Serinin hayranlarının sona ermesiyle, onları büyüleyici ve heyecan verici oyun dünyasına getirecek yeni bir oyun projesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu oyunun ilk bölümünün tüm hayranları  en kısa sürede torrent indirmeyi istiyor  Total War: Warhammer 2 , çünkü ilk bölümün çizimini geçtikten sonra sadece gözlemlemekle kalmaz, aynı zamanda arsanın daha da geliştirilmesini destekleyebilirsiniz. Geliştiriciler, kullanıcının oyun yeteneklerini artırdı, her yarışın planına bir dizi ilginç nokta ekledi, ayrıca oyunun savaş yönlerini de çalıştı. İlk bölümün geçişini nasıl tamamlarsanız tamamlayın, burada hikayenin tamamen seçtiğiniz bir versiyonunu bulacaksınız, ki bu da sizin seçtiğiniz damarda tekrar düzenlemek zorunda kalacaksınız.

Total War Warhammer Torrent İndir

Yeni bölümde başka kahramanlar ortaya çıktı ve fraksiyonlar yeni görevler belirledi. Hedeflere ulaşmak için, oyuncu tekrar hatırı sayılır zihinsel çaba sarf etmek, sağlam bir strateji geliştirmek ve kazanmak zorundadır.

Total War: Warhammer torrenti indir: oyun

Oyunun yaratıcıları, elbette, grafik ve tasarım üzerinde çalıştı ve ilk bölümde hayranlardan eksik olan unsurlar ekledi. Ancak, oyun mekaniğine ve seçilen fraksiyonun gelişim sürecine en büyük dikkat gösterildi. Şimdi  Total War: Warhammer download torrent  daha da fazla insan istiyor, çünkü yeni elemanlar eklerken, ilk parçanın favori “çipleri” ortadan kaldırılmadı.

Sadece oyunun yarışa bağlı olarak çok farklı olduğunu unutmayın – farklı birlikler, saldırılar ve savunma sırasında farklı manevralar, diğer süper güçler. Bu nedenle, oyunu bir hizip için geçmek henüz başkaları için oynama yeteneğini garanti etmez.

Çok şey, kahramanı kullanma yeteneğine ve ırkınızın doğru gelişimine bağlıdır – ordunun inşası ve gelişimi, sonuçları ve çok karmaşık bir karar verme süreci ile doğada hiyerarşiktir. Total War: Warhammer torrenti indir  Sıra tabanlı stratejilerde ne kadar güçlü olduğunu kontrol etmek isteyen herhangi bir oyuncu olmalıdır.

Total War: Warhammer torrenti indir nerede?

Sitemiz, serinin bu bölümü de dahil olmak üzere oyun indirmek için birçok seçenek sunar. Bizimle sadece indirme hızından değil, aynı zamanda güvenliğinden ve doğru kurulumundan da emin olabilirsiniz. PC’niz tamamen çalışır durumda ve “temiz” kalacak ve bu oyunu geçmekten büyük keyif alacaksınız. Sistem gereksinimleri de çok yüksek değildir, bu nedenle ortalama bir bilgisayarın bile bu ürünle ilgili bir sorunu olmamalıdır.

 Total War WARHAMMER 2 için Gölge ve Blade DLC , oyuna Malus the Dark Blade ve Death Master Snick gibi karakterler ekliyor. Her efendinin hizip, görevler, efsanevi eşyalar, beceriler ve hikaye kampanyasının kendine özgü mekaniği vardır. DLC’nin bir parçası olarak, oyuncular Karanlık Elf hiziplerine liderlik eden Lord Malus the Dark Blade ve Skaven klan Ashin’i temsil eden Death Master Snick için oynayabilecekler. Yeni karakterlere ek olarak, Gölge ve Bıçak oyuna benzersiz birimler, ödüller ve küçük hikaye kampanyaları ekler.

Malus Darkblade, Hag Gref klanının başıdır, kara elfleri yönetir. Deathmaster Snickch, Skaven klanı Eshin’in başında. Her birinin kendi hedefleri ve bunların uygulanması için kendi yolları vardır. Lordlar’a benzersiz mekanikler, birimler ve oyun stilleri sağlandı. Ve tanışmak için her birine ayrı bir hikaye kampanyası verildi.

Total War Warhammer Torrent İndir

Özellikleri

 • Zengin temalı ve eşsiz iki Efsanevi Lord kendi gruplarını yönetir: Malus Darkblade, Kara Elfler için Hag Graef’i yönetir ve Deathmaster Snikch, Skaven için Klan Eshin’i yönetir.
 • Her Efsanevi Lord, kendi benzersiz hizip mekaniğini, görev zincirlerini, efsanevi eşyaları, beceri ağaçlarını ve kampanya anlatılarını getiriyor.
 • Hem Kara Elfler hem de Skaven için yeni güçlü birimler ve kahramanlar ekler.
 • Hag Graef’in sadist ısınmacıları için ölümcül savaş arabaları ve ağrılı Medusalar.
 • Kurnaz gizli sihir, çarpıklıklı silah ekipleri ve suikastçıdan ilham alan Clan Eshin birimleri için ölümcül gizli piyade.
 • Yeni ve Eski Dünyalarda düşmanlarınıza felaket atıkları atmak için yeni elit Ünlüler Alaylarına sahiptir.
 • Her iki Lord da kampanya, özel ve savaş modlarında kullanılabilir. Ayrıca, Total War WARHAMMER ve Total War WARHAMMER II’nin sahiplerine sunulan devasa ücretsiz kampanya olan Mortal Empires’da da oynanabilir.

Sistem Gereksinimleri:

En az:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1 GB | Intel HD4000 @ 720p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 (8.1) / 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @ 1080p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Nasıl Kurulur ve İndirilir:

1. Yaptığımız ilk şey oyunun kurulum dosyalarını indirmektir.
2. İndirdikten sonra klasöre gidin ve « setup.exe» dosyasını çalıştırın .
3. Kurulum sırasında, diskte kurmak istediğimiz yeri belirtiriz.
4. Paketi açma işleminin sonunda, masaüstünde bir kısayol görünür.
5. Oyunu başlatın.

Leave a Reply