Total War Three Kingdoms Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Total War Three Kingdoms Indir

Sega tarafından yayınlanan ve Creative Assembly tarafından geliştirilen, 23 Mayıs 2019 Perşembe günü yayınlanan Gerçek zamanlı taktik, Sıra tabanlı taktik video oyunudur. Macintosh işletim sistemleri, PC Oyunları için Linux ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Oyuncular, farklı grupları silmeli, Çin’i bir araya getirmeli ve kesin hükümdarı olmak zorunda olan oyunun 12 grubundan birini kontrol ediyorlar. Bu gruplar Cao, Liu Bei ve Sun Jian gibi savaş ağaları tarafından yönetiliyor. Saldırı savaşlarında oyuncular hem piyade hem de korucu birlikleri sipariş ederler. Oyunda vurgulanan birimlerin her biri, her biri çığır açan bir general tarafından yönlendirilen çeşitli çevrelere ayrılmıştır. Oyuncu, daha sonra kullanmak üzere üç yanında bir an gecikme olmadan en fazla üç komutanı ön hatta taşıyabilir, ve oyuncular sadece söz konusu memurların seçebileceği birimlere yaklaşacaklar. Oyun etkili görsel ve ses efektleri ile geliştirilmiştir.

Total War Three Kingdoms Torrent İndir

Total War Three Kingdoms’da olduğu gibi birkaç yeni önizleme çok tehlikeli  . Bu bölüm Roma, Ortaçağ 2, Shogun 2 ve Warhammer gibi tüm parçaların maksimumunu kırdı. Kötü şöhretli Roma II ve geçen yılki Britannia Tahtları gibi bazı hayal kırıklığı yaratan unsurlar var. Ve yeni dizinin ne olacağını kesin olarak söyleyemeyiz, çünkü 2017’de Total War’ın en iyi oyunlarından biri vardı, ancak 2018’de tam bir başarısızlık vardı. Games Total War, bir kampanyadan geçmek için 20-30 saatten fazla zaman alır, sonuna kadar değip değmeyeceğini söylemek genellikle zordur. Geliştiriciler, sistemlerin nasıl çalıştığını, birimlerin adlarını, temayı ve hedefi söyleyebilirler, ancak oyunda uyum olup olmayacağını öngörmeyen bir an var, ne kadar şanslı.

Total War Three Kingdoms  , yaklaşık 20 yaşındaki Total War serileri için bir mücadeledir. Warhammer’in her iki bölümü de çok popüler ve karlı hale geldi, böylece Total War oyununun çoğunu değiştirdi. Daha canlı ve önemli savaşların yanı sıra ilginç eşyaları kazanmak ve kilidini açmak için benzersiz koşullar yaratmaya başladılar, böylece gerçek tarihin sınırlarını terk ettiler. Geliştiriciler, Çin’deki Han hanedanının düşmesinden ve ardından gelen İç Savaş’ın Üçüncül Savaş’ı yaratmasından ilham aldı. Bu, Warhammer’in yaratıcı meclisine ek olarak hizmet eden gerçek bir tarihsel dönem.

Total War Three Kingdoms Torrent İndir

Başlangıçta, Han hanedanının gücünü geri kazanmak ve Çin’i birleştirmek isteyen Liu Bei olarak oynuyorsunuz. Ama sorun şu ki, karakterin küçük bir ordusu var ve hiç bölgesi yok. Şehir yok, birliklerini yenilemenin yolu yok – hiçbir şey. Bu yüzden yapılacak ilk şey bir veya beş şehri almak. Katıldığınız savaşlar, isyanı bastırarak büyük bir prestij getiriyor. Eşleştikleri savaş alanının ortasında temizlenen alan, Total War serisi için hala eşsiz bir sinematik an. Generalleriniz artık eşsiz zırh, silah ve becerilere sahip “Kahramanlar”. Bu, orijinal Roma günlerinden beri herhangi bir Total War’dan daha karakter odaklı bir oyundur. Generaller devlet makamlarına atanabilir. Ayrıca rekabet geliştirebilir veya başka bir grup için ayrılmaya ve ordularını da yanlarına almaya karar verebilirler. Her general özel özelliklere dayanmaktadır. Örneğin, «Yangın» general kırmızı renklidir ve süvari ile ilişkili bonuslara sahipken, «Su» mavi general önde gelen menzilli birimlerde daha iyidir.

Total War sonunda diplomatik sistemini revize etti. Diplomasi neredeyse tüm “siz AI’ya karşı” strateji oyunlarında zayıf bir noktadır, ancak bir süredir Total War’da özellikle kötüydü. Birçoğu neredeyse işe yaramayan az sayıda seçenekle sınırlıydınız ve AI öngörülemezdi. Savaşlar sık ​​sık sonsuzdu, barışı güvence altına almak için hiçbir müzakere yeterli değildi ve barış zamanı diplomasi seçenekleri sıfırdı. Three Kingdoms iyi bir şekilde oldukça sertleşiyor. Olağan seçenekler var – savaş, barış, ittifaklar vb. Ama aynı zamanda bir müttefikten «Savaş ilan etmek için izin istemek», vasal devletlerin «Bağımsızlık için destek» veya «Evlilikte anlaşmak» gibi nüanslar da var.

Total War Three Kingdoms Torrent İndir

Ayrıca üç grubun kendilerini imparatorluk olarak ilan ettikleri ve birbirleriyle savaştıkları son oyunun havalı yeni bir senaryosu var. Oyunda böyle bir şey yoktu, ama kulağa ilginç geliyor. Bu, son Warhammer oyununun karakteristik özellikleri kadar benzersiz değil, ancak önceki tarihi Total Wars’un sonsuz muzaffer maçından daha ilginç olacak. Total War Three Kingdoms çok iyi görünüyor. Oyunda cesur değişiklikler oldu ve birçoğu gerekli, ancak bunun serinin zaferle yeniden düşünülüp görülmeyeceği görülüyor.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz (Tümleşik GPU Core i7-8550U ile)
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 650 Ti | Radeon HD 7850 1GB VRAM | Intel UHD Grafik Kartı 620
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel i5-6600 | Ryzen 5 2600X
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 970 | Radeon R9 Fury X 4GB VRAM
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4096 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...