Tomb Raider Underworld Indir

Tomb Raider Underworld Indir

5/5 - (1 vote)

Tomb Raider Underworld Indir

Tomb Raider Underworld PC Oyunu Bedava İndir. Bu bir aksiyon-macera video oyunu, Tomb Raider düzenlemesinin sekizinci kısmı, Lara Croft karakterini takip ediyor.

Tomb Raider Underworld Full Oyuna Genel Bakış ve Hikaye

Tomb Raider: Underworld, Tomb Raider düzenlemesinin sekizinci kısmı, Lara Croft karakterini takip eden bir aksiyon-macera video oyunudur. Hikaye, Tomb Raider: Legend’daki olaylardan derhal devam ediyor, ancak ek olarak Tomb Raider: Anniversary ile ilişkisi açıklanamayan arsa bileşenlerine de değiniyor. Underworld,  Xbox 360, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için Eidos Interactive tarafından  18 Kasım 2008’de Kuzey Amerika’da, 21 Kasım 2008’de Avrupa’da ve 5 Aralık 2008’de Avustralya’da taburcu edildi. 14 Haziran 2012’de Underworld, Mac OS X’te taburcu edildi ile Feral Interactive. Tomb Raider Underworld Oyun Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

Lindstrom, tırmanma, çekim ve şaşırtıcı anlama bileşenlerini dahil ettiklerini açıkladı. Bu kısım ek olarak, Lara’nın birkaç durumda “saldırganından kendisini uzaklaştırmak için rehberlik savaşı ve değişken hareketler” kullanmasını gerektiren başka bir çatışma savaş çerçevesi içermektedir. Dikkat çekici bir şekilde, Lara’nın bisikleti, diğer şeylere ek olarak, kuruluşunda yaşayacağı bilmeceleri anlamada önemli bir rol oynamaktadır. Tomb Raider Underworld Full Oyun Torrent indir.

Lindstrom bunu “Lara Ne Yapabilir?” Adlı bir rasyonellik olarak tasvir ediyor – WCLD. Oyuncunun, kapasiteleri olan birisinin, örneğin bu gibi bir durumda yapabilecek kapasiteye sahip olması ve çeşitli mekanik ve kapasiteler üzerinde tutarlılık konusunda kendi içgüdüsünü kullanma kapasitesine sahip olması kısa elidir. Tomb Raider Yeraltı Oyunu Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Bir mermiyi fırlatabilme şansı üzerine, bu noktada bu postayı alabilmesi durumunda, hangi nedenle fırlatamazdı? ” Crystal Dynamics ek olarak sapmayı düzleştirerek ayrıntılı çok düzenli şaşkınlık yarattı. Tomb Raider Underworld Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Tomb Raider Karanlıklar Ülkesi İndir

Oyunun sınırlarını aşan ve neredeyse kültürümüzün bir parçası haline gelen bazı video oyunu karakterleri var. Lara Croft şüphesiz onlardan biri ve yine egzotik bir macerayla geri döndü.

Tomb Raider: Underworld, franchise’ın en son bölümü ve serinin ilkelerine gerçekten sadık kalıyor: gizemli yerler, çeşitli bulmacalar ve zorluklar ve her zamanki küçük pantolonları ve dar tankı ile Lara’dan daha akrobatik.

Tomb Raider: Yeraltı dünyası hem klavye becerisi anlamında hem mantıksal becerileri hem de fiziksel yetenekleri gerektirir. Oyunun tamamen interaktif ortamı size bölgeyi keşfetmek için birçok yol ve hareket etmenin farklı yollarını sunar. Ancak, oyun muhtemelen her zamanki klavye ve fare kombinasyonundan ziyade bir gamepad ile daha iyi yönetilir.

Bu yeni Lara Croft macerasının en göze çarpan özelliklerinden biri şaşırtıcı grafikleridir. Karakterler, nesneler ve özellikle manzaralar çok ayrıntılı olarak işlenir. Örneğin, ağaç yapraklarına veya suya dikkat edin: o kadar gerçekçi ki, dokunmak gibi hissettiriyor. Tabii ki, bu oyunun gerçekten yüksek sistem gereksinimlerine sahip olduğu anlamına gelir: bunun yerine bir konsolda oynamak için başka bir neden.

Eidos Muhtemelen amis’lerini meydan okurcasına katlayın ve söylerseniz incinmiş görünün, ancak en son Tomb Raider  oyununda neredeyse sürekli doymuş bir Lara Croft’a sahip  olmak daha az teknolojik yenilik ve daha sapkın titrasyon. Bu nedenle, Lara’yı en maceracı görevi boyunca nemli zindanlar, yağmurlu harabeler ve sert İnka tapınakları boyunca yönlendirirken hepimiz sürekli bir utanç hissetmeliyiz. Bu ekranların görünümü ile daha açık seviye tasarım, daha az tabela ve hayvanları öldürmek yerine uykuya gönderme yeteneği ile de büyük bir sevinç hissedeceğiz. Karanlıklar dünyası kesinlikle memnun edecek.

Kraken Saati

Bu adamların Akdeniz’in dibinde mutlu bir şekilde yaşadıkları, Lara’nın oyunun İskandinav yeraltı dünyasına götüreceğini umduğu harabelerin girişlerini engellediği anlaşılıyor.

Şemsiye-O-O

Yeraltı, Lara’nın sadece Akdeniz’i değil, yağmurlu Tayland’ı, Meksika ormanlarını ve Kuzey Kutup Denizi’ni ziyaret ettiğini görecek. Ayrıca çeşitli araçlarla uğraşacak. Her zamanki gibi.

Çevik Nelly

Islak yüzeyler fakir Lara’nın sağlam bir kavrama sağlamasını zorlaştırır, yani yüzünü bazı kayalardan kayarak parçalayabilir ve iki inç suda boğabilir.

Techno-Wonder

Onu zarar görmekten korumak için Lara’nın gizli pasajları ortaya çıkaran bir sonar haritası ve talep üzerine yararlı ipuçları sunan (muhtemelen su geçirmez) bir PDA var.

Denizin Altında

Lara, RSPCA’yı memnun eden sakinleştirici dartları, acımasızca yürütmek yerine karşılaştığı şanssız hayvanlara ateşleyebilir. Bu köpekbalığı iyi olacak.

Adrenalin Patlaması

1.700 hamle (hrmm) iddia edilen Lara, her zamankinden daha akrobatik. Adrenalin Momentleri, hassasiyeti arttırmak için zaman yavaşlar ve ustaca zıplamalarda ustaca gezinmesine izin verir.

Devam eden yerler

Karanlıklar Ülkesi, açık uçlu bulmacalar ve daha az açıkça işaretlenmiş çengel noktaları ve çıkıntıları ile seviye boyunca kendi yolunuzu çizmeniz için daha fazla özgürlük sağlar.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Microsoft Windows XP (yönetici hakları gerekir) / Microsoft Windows Vista (yönetici hakları gerekir)
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 3 + GHz veya AMD Athlon 2.5 + GHz
 • Bellek:  1GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista) sistem belleği
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 6 serisi 6800GT (veya daha iyisi) / ATI 1800XT (veya daha iyisi)
 • Ses Kartı:  Direct X 9.0c uyumlu ses kartı ve sürücüler
 • Sabit Disk Alanı:  8 GB Boş Alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Microsoft Windows XP (yönetici hakları gerekir) / Microsoft Windows Vista (yönetici hakları gerekir)
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya Athlon 64 X2 4400+
 • Bellek:  2 GB sistem belleği
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 9800 GTX veya ATI HD4800
 • Ses Kartı:  Direct X 9.0c uyumlu ses kartı ve sürücüler
 • Sabit Disk Alanı:  8 GB Boş Alan

 

Leave a Reply