To The Moon Indir

To The Moon Indir

5/5 - (1 vote)

To The Moon Indir

Şu anda Johnny adında bir adama yardım edeceksin. Hayatını birçok problemle geçiriyor. Birkaç gün içinde ölebilir. Ama hayatına iyi ya da kötü hatıralarla kısa bir göz atmak istiyor. Örneğin, Evlilik Johnny’nin hayatındaki bu büyük olaylardan biridir. Ama buna değer, karısının ölümüdür. Bu konuda gerçekten kötü anıları var. Ama her şey geçti. Hayat çok hızlı ilerliyor. Hatırlayacağınız her şey anılardır.

İki doktorun Johnny ile ameliyatı var. Hayatını kurtarmak gerçekten zor. Ama geçmişi gözden geçirmesine yardımcı olmak bu yaşlı adam için zevkli olurdu. Hikaye, Indie oyun tarihinin en büyüklerinden biridir. Düşük grafikli ortamlarda çalışmasına rağmen, oyuncular üzerinde iyi etkileri vardır. Oyun ayrıca RPG öğeleriyle de harika. Belki de bu oyun başka bir işe yaramaz başlık gibi görünüyor. Ancak festivallerden yedi Yılın Oyunu ödülü aldı.

Eva Rosalene ve Dr. Neil Watts’ın oldukça garip işleri var: ölmekte olan insanlara yaşama şansı veriyorlar. Kelimenin tam anlamıyla. Yapay anıların implante edilmesine izin veren bir teknoloji kullanarak, doktorlar yaşamak istedikleri hayatı yaşamalarına yardımcı olmak için bir hastanın zihnini örebilir ve dönüştürebilirler…

Rosaline ve Dr.Watts’ın ölmekte olan yaşlı bir adam Johnny’nin isteklerini yerine getirme girişimini Ay’a doğru takip eder. Bunu yapmaya çalışırken, meraklı yaşam öyküsünü gözlerinin önünde açarak, adamın anılarının derinliklerine yolculuk ediyorlar. Zamanda her adımda, Johnny’nin geçmişinin yeni bir parçası ortaya çıkar. İki doktor ömür boyu süren parçalanmış olayları bir araya getirirken, zayıf yaşlı adamın neden ölmekte olan dileğini seçtiğini bulmaya çalışıyorlar.

Aya indir

To the Moon hk. Daha fazla bilgi

To the Moon, işletim sistemi Windows 98 ve sonraki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, Almanca ve İtalyanca gibi farklı dillerde alabilirsiniz. Mevcut sürümü 2016 ve en son güncelleme 01/04/2017 tarihinde gerçekleşti. Program 2016 yılında kataloğumuza eklendiğinden, zaten 7 indirmeye ulaştı ve geçen hafta 2 indirme kazandı. To the Moon’un kurulum boyutu hakkındaki bilgiler şu anda mevcut değil. Endonezya ve Vietnam gibi bazı ülkelerde çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

To Moon PC Game, tuhaf bir alanda uzmanlaşan iki bilim insanı, Dr. Eva Rosalene ve Dr. Neil Watts hakkında planlanan bir dizideki ilk oyundur. İnsanların anılarını değiştirmelerine izin veren bir teknoloji uyguluyorlar. Hastalar uyandığında, pişmanlıklarını hiç yaşamadıkları veya unutmadıkları bir hayatı hatırlarlar. Onları işe alan insanlar böylece hayatlarını değiştirebilirler, ama sadece hafızalarında, hataları ve suçlulukları silerler ve gerçekleşmemiş potansiyeli yerine getirirler.

Son doktorunu yapay olarak yerine getirmek için ölmekte olan bir adamın anılarında geriye doğru hareket eden iki doktor hakkında hikayeye dayalı bir deneyim. Rosalene ve Dr. Watts’ın kendine özgü işleri var: İnsanlara en başından itibaren yaşamak için başka bir şans veriyorlar. Operasyonun ciddiyeti nedeniyle, yeni yaşam hastaların son nefeslerini çizmeden önce hatırladıkları son şey haline gelir. Böylece, operasyon sadece ölüm döşeğindeki insanlara, yaşamlarında yapmayı istediklerini yerine getirmek için yapılır, ancak yapmaz.

Operasyonun ciddiyeti nedeniyle, yeni yaşam hastaların son nefeslerini çizmeden önce hatırladıkları son şey haline gelir. Böylece, operasyon sadece ölüm döşeğindeki insanlara, yaşamlarında yapmayı istediklerini yerine getirmek için yapılır, ancak yapmaz.

Bu özel hikaye, yaşlı bir adam olan Johnny’nin hayalini gerçekleştirme çabalarını izliyor. Zamanda her adımda, Johnny’nin geçmişinin yeni bir parçası ortaya çıkar. İki doktor, bir yaşam süresini kapsayan şaşkın olayları bir araya getirirken, zayıf yaşlı adamın neden ölmek istediğini olduğu gibi seçtiğini bulmaya çalışıyorlar.

Ayın Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz To The Moon’un ana özellikleri verilmiştir.

  • Eşsiz ve dövüşmeyen hikaye odaklı bir deneyim.
  • Macera oyunu öğeleri ve klasik RPG estetiği arasında yenilikçi bir karışım.
  • Öykü ile yakından bağlantılı olan beğenilen orijinal film müziği.
  • Sıfır dolgu maddesi ve zaman kaybı olmadan bir espresso uygulaması.

Leave a Reply